مارسلا Zoia که به دست آورده ویروسی بد نامی برای خود غلت بزنید پاسیو صندلی و یک بالکن در مرکز شهر در بهمن ماه سال گذشته تنظیم شده است به یاد بگیرند که حکم او برای فساد در جمعه شنوایی است که ممکن است سیگنال پایان بسیار طولانی 15 دقیقه از شهرت.

20 سال به طور گسترده ای لقب “صندلی بچه” در حادثه جذب عمومی تمسخر و هزاران Instagram followers پس از او پرتاب صندلی خاموش, 45-طبقه بالکن در نزدیکی بزرگراه گاردینر ظاهر در رسانه های اجتماعی.

در ماه نوامبر او التماس کرد گناه را به فساد باعث خطر به زندگی است. تاج به دنبال شش ماه زندان محکوم کرد.

وکیل او گرگ لسلی استدلال او سزاوار یک حکم تعلیقی با مشروط شدن.

حکم او جمعه ممکن است بستگی دارد که آیا او کسی است که با ارسال تصویری از خودش پرتاب صندلی به اسنپ چت — یک برنامه پیام رسانی است که در آن ویدئوها ناپدید می شوند پس از آنها در حال تماشا — و یا اگر آن شخص دیگری بود.

تاج وکیل هدر Keating گفت که او قصد دارد به تماس با یک شاهد که می گویند Zoia نوشته شده ویدئو خودش. تاج استدلال می کند این است که شواهد Zoia عمدا به دنبال جلب توجه و, Ontario دادگاه عدالت مارا گرین برای آن در نظر گرفتن یک عامل تشدید در تعیین طول حکم او.

پس از دستگیری به بازداشتگاه Zoia دریافت کرده آرزو آبی علامت نشان می دهد که او Instagram حساب کن “تایید کرد.” او پیرو تعداد نیز افزایش یافته است از حدود 6000 به بیش از 46,000.

در ماه دسامبر Zoia که مشغول به کار به عنوان یک مدل ساخته شده ظاهر مختصر در یک دریک تصویری. این cameo قطع شد پیروی میکند.

دریافت بیشتر از امروز داستان بالا در صندوق پستی خود را

برای ثبت نام در ستاره صبح, عناوین خبرنامه ایمیل برای یک جلسه از روز بزرگ ،

ثبت نام در حال حاضر

May Warren

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de