بخشی از کالیفرنیا در نظر گرفته می شود در حد متوسط خشکسالی همچنان به گسترش

شرایط خشکسالی در کالیفرنیا همچنان به گسترش با توجه به های اخیر ایالات متحده خشکسالی نظارت بر آمار منتشر شده در

توسط MINERALNEWS در 16 اسفند 1398

شرایط خشکسالی در کالیفرنیا همچنان به گسترش با توجه به های اخیر ایالات متحده خشکسالی نظارت بر آمار منتشر شده در پنج شنبه.

پس از آنچه کارشناسان در حال تماس کالیفرنیا خشک ترین ماه فوریه در سابقه کمی بیش از 34 درصد از دولت تلقی شد متوسط خشکسالی است. که افزایش حدود 11 درصد بیش از آمار منتشر شده در هفته پیش.

وزش خشکسالی گسترده در جنوب از سان فرانسیسکو شامل سن متعو و گردشگاه عمومی شهرستان. خشکسالی مناطق در بوت-سیلور باو گلن و Tehama شهرستانهای گسترش غرب برای در بر گرفتن Mendocino County, بسیاری از تثلیث شهرستان و جنوب شرقی شهرستان هومبولت و همچنین جنوب غربی Shasta County است. به شمال در نزدیکی مرز اورگان متوسط خشکسالی در مناطق Siskiyou County گسترش به سوی غرب به Del Norte شهرستان است.

در جنوب دورتر خشکسالی مناطق گسترش یافته است که شامل بیش از Kern County, همه پادشاهان شهرستان و کمی بیشتر از غربی Fresno County است.

تبلیغات

تقریبا 70 درصد از دولت است یا در حد متوسط خشکسالی و یا غیر طبیعی خشک. مونتری کانتی در ساحل مرکزی است که خشکسالی-رایگان جزیره در این منطقه و جنوب شرقی Inyo County و همه از سان برناردینو, نارنجی, رودخانه سن دیگو و امپریال شهرستانهای استان در حال حاضر از مطالعه حذف از غیر طبیعی خشک یا وزش خشکی خاک است.

la-me-drought-monitor-Sierra-8-Station_Artboard 2.jpg

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

همانطور که از پنج شنبه در شمال سیرا 8-ایستگاه شاخص در 49 درصد از میانگین برای تاریخ, با توجه به وزارت کالیفرنیا از منابع آب. این شاخص به طور متوسط هشت آسمانی اندازه گیری سایت های که ارائه یک نمونه نماینده از شمال سیرا عمده منابع آبی. این حوضه شامل ساکرامنتو پر یوبا سیتی و آمریکایی رودخانه که جریان به برخی از کالیفرنیا بزرگترین مخازن ارائه بخش بزرگی از دولت تامین آب است.

یک تغار از اقیانوس آرام است که انتظار می رود را در حد متوسط برف به سیرا نوادا در روز شنبه با توجه به خدمات ملی آب و هوا. برف سطح پایین خواهد آمد به 4500 فوت با 4 تا 8 اینچ رود بالا که ارتفاع. سنگین ترین برف سقوط خواهد کرد در طول روز در روز شنبه احتمالا ساخت زنجیره ای کنترل لازم است.

تبلیغات

جنوب کالیفرنیا در انتظار کولر دما با احتمال نور دوش این آخر هفته. بیشتر باران قابل توجه است که ممکن است از دوشنبه تا جمعه.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن