سرشماری زمینه عملیات بیشتر به تاخیر افتاد تا مارس 15 توسط COVID-19 همه گیر

بزرگنمایی این تصویر

Coronavirus همه گیر است مجبور به اداره آمار ایالات متحده به تعلیق برای دو هفته بیشتر استخدام 2020 سرشماری کارگران و فرد در بازديد از راه دور در جوامع و مناطق دوره نقاهت بعد از بلایای طبیعی است. اندرو Harrer/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو Harrer/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

در حالی که ده ها میلیون نفر از خانواده های ایالات متحده همچنان به پر کردن 2020 سرشماری اشکال خود به خود coronavirus همه گیر است مجبور اداره آمار به حالت تعلیق در زمینه عملیات برای یک بار در یک دهه سر تعداد برای بیش از دو هفته تا 15 آوریل است.

این اداره اعلام کرد تغییر روز شنبه بیش از یک هفته پس از آن گفت که منتظر بود تا آوریل 1 برای از سرگیری استخدام درب سینه که انتظار می رود به سفر بی توجه خانواده ها بعد از این سال به عنوان به خوبی به عنوان فرد در شمارش در جوامع از راه دور در آلاسکا مین و برخی از سرخپوستان قبیله ای سرزمین. آخرین تغییر برنامه همچنین شما را هل زمانی که کارگران ادامه خواهد داد خروج از فرم های کاغذی در خارج از خانه در برخی از جوامع روستایی و همچنین در پورتوریکو و مناطق دیگر دوره نقاهت بعد از بلایای طبیعی است.

“اداره آمار مصرف این مرحله برای کمک به حفاظت از سلامت و ایمنی مردم آمریکا اداره آمار کارکنان و هر کسی که رفتن را از طریق فرایند استخدام به صورت موقت سرشماری یادداشت برداری مواضع” این اداره در بیانیه ای گفت.

جدول زمانی تغییر است و آخرین در یک سری از تغییرات اداره شده برای نجات طرح برای قانون اساسی موظف تعداد از هر کسی زندگی در ایالات متحده اعداد استفاده می شود برای توزیع مجدد نمایندگی سیاسی و حدود 1.5 تریلیون دلار در سال در بودجه فدرال برای مدیکر پزشکی و دیگر خدمات عمومی به جوامع محلی برای دهه آینده.

هفته گذشته این اداره اعلام کرد که کاهش تعداد سایت کارگران در امکانات خود را در, Jeffersonville, Ind., که روند مقاله پرسشنامه.

NPR آموخته کارمند در این سایت دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. این اداره در مورد تشخیص در روز جمعه و کارمند که در حال حاضر در قرنطینه شده است در امکانات از مارس 17, مایکل کوک یک سخنگوی دفتر را تایید کرد.

“ما به شدت تشویق همه کارکنان به عمل اجتماعی فاصله’ به سرعت گسترش این coronavirus” اداره گفت: در یک پیام توزیع شده به کارکنان در سازمان ملی مرکز پردازش.

این ساختمان که در آن کارکنان مشغول به کار در Jeffersonville — که واقع شده است در سراسر رودخانه از Louisville, Ky. — دریافت خواهد کرد “تمیز کردن عمیق” با توجه به پیام و کارکنان توصیه شده است به آن را وارد کنید “تا اطلاع ثانوی.” کوک می گوید: “از فراوانی احتیاط” دفتر لغو اضافه کاری در Jeffersonville که برنامه ریزی شده بود این آخر هفته برای سرشماری سال 2020.

هنوز آژانس در ادامه به اصرار خانواده به ارائه خود را به صورت قانونی پاسخ های مورد نیاز خود را در حال حاضر در my2020census.gov از طریق تلفن یا فرم کاغذی اگر آنها یک دریافت خواهید کرد. یادآوری کارت پستال از دفتر آغاز ورود به ایمیل این هفته برای خانواده ها است که انتظار می رود به خود پاسخ به سرشماری اما باید نه انجام نشده است.

همانطور که از شنبه, نزدیک به یک سوم از کسانی که خانواده ها در سراسر کشور باید تکمیل یک فرم با توجه به آخرین آمار منتشر شده توسط این اداره است.

برخی از سرشماری طرفداران نگرانی در مورد کاهش نرخ پاسخ در برخی از جوامع با بیشتر سهام از لحاظ تاریخی undercounted گروه از جمله مردم رنگ و مهاجران است. Coronavirus شیوع مجبور است بسیاری از سازمان های جامعه ترک در فرد توسعه برنامه ها و تکیه بیشتر بر پیام کوتاه تلفن و بانکداری آنلاین ویدئوها (از جمله یکی از شهر نیویورک را در سال 2020 آمار کمپین است که ویژگی های رپ هنرمند Cardi, B) برای تشویق مردم به شرکت در تعداد.

به عنوان همه گیر همچنان کوک می گوید این اداره است که در ادامه به نظارت بر شرایط را برای کارگران در مرکز آن در شهر فینیکس که همچنین فرآیندهای کاغذ فرم های سرشماری و همچنین در بیش از 200 محلی سرشماری دفاتر 10 مراکز تماس و شش مراکز منطقه ای در سراسر کشور.

در اوایل این ماه در اداره آموخته است که به تازگی استخدام سرشماری زمینه سرپرست در آیووا آزمایش مثبت برای coronavirus.

کوک می گوید تعلیق اضافه کار آخر این هفته در Jeffersonville چون از آخرین COVID-19 مورد “تاثیر منفی” اداره توانایی پردازش 30 میلیون مقاله پرسشنامه آن را آماده کرده است برای جمع آوری.

“ما باید روش ها و فرآیندهای در محل برای اطمینان حاصل شود که کار سرشماری سال 2020 ادامه” کوک می گوید و اشاره کرد که این اداره است که هنوز هم “هدف” به دیدار Dec. 31 آخرین مهلت برای ارائه به رئیس جمهور آخرین وضعیت جمعیت شمارش استفاده می شود که برای تعیین هر سهم دولت از کنگره کرسی و رای کالج انتخاباتی را از طریق 2030.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im