موارد عفونت کروناویروس در اورنج کانتی هستند تا 95

اورنج کانتی گزارش روز شنبه که coronavirus عفونت موارد افزایش یافته بود به 95.

اگر چه موارد COVID-19 شده اند رو به افزایش به طور پیوسته و بدون مرگ و میر در عین حال گزارش شده است.

روز شنبه, UC Irvine اعلام کرد که یک غیر دانشجو اقامت زندگی در پردیس مسکن خانواده آزمایش مثبت برای عفونت کرونا ويروسی بود اما در شرایط خوب.

“خطر به کلی پردیس جمعیت کم باقی مانده است,” UCI در بیانیه ای گفت. “به عنوان تست می شود و بیشتر در دسترس است در هفته های آینده این احتمال وجود دارد که ما تبدیل خواهد شد آگاه از مثبت دیگر موارد در UCI جامعه است.”

تبلیغات

به عنوان تعدادی از کالیفرنیا coronavirus عفونت موارد صدر 1,500, مقامات دولتی به نام مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است رقابت برای به دست آوردن بیشتر مردم تست شده و داوطلب خدمت سربازی به کمک تکنولوژی غول.

از شنبه لاگونا بیچ و نیوپورت-مسا مدارس برنامه ریزی شده برای نگه داشتن خود را در مدارس بسته از طریق آوریل 3 و با شکستن بهار در حال حاضر برنامه ریزی شده برای هفته مارس 6, آنها نمی خواهد بازگشایی تا آوریل 13.

مناطق در هانتینگتون بیچ و چشمه دره روز چهارشنبه تمدید بستن آنها از طریق مارس 17 به نقل محلی و دولت توصیه.

نیوپورت-مسا متحد در ابتدا گفت: این برنامه ریزی برای تغییر به آنلاین آموزش شروع جمعه. شروع اما به تعویق افتاد و در حال حاضر مجموعه ای برای شروع مجازی پدر و مادر و دانش آموز جهت گیری های دوشنبه و سه شنبه با توجه به منطقه بیانیه جمعه.

تبلیغات

منطقه ایجاد یک جعبه ابزار برای پدر و مادر برای استفاده در موقت و گفت: این برنامه ریزی برای کمک به دانش آموزان سوم از طریق 12th نمرات بازیابی خود را به منطقه صادر شده Chromebooks و یا به دست آوردن یک اگر هیچ کدام در دسترس بود در خانه.

دنی موریس اصلی در هانتینگتون بیچ بالا گفت: او به نام Ocean View بالا اصلی کورتنی رابینسون در صبح روز جمعه برای دیدن اگر او می تواند کمک به توزیع غذای رایگان به دانش آموزان است.

“ما نوع از بیش در هانتینگتون فقط … منتظر جهات بنابراین ما می خواستیم برای کمک به مطمئن شوید که آنها به حمایت آنها مورد نیاز در اینجا” موریس گفت.

به عنوان یک اصل موریس مسئول 3,000 بچه ها. به عنوان یک پدر و مادر او مسئول دو از — 15-ساله و 13 ساله.

پدر و مادر نیاز به راه رفتن در یک خط بین حفظ سطح معینی از لذت را برای کودکان خود را در حالی که تحت تاثیر قرار دادن بر روی آنها به شدت از این وضعیت است.

“کار من به عنوان یک پدر و مادر است برای پیدا کردن که خط” موریس گفت. “ما نمی قفل شده است.”

موریس گفت: خانواده اش تعیین کرده بود تا از راه دور بازی شب را با خانواده های دیگر.

“ما در حال رفتن به یک FaceTime Pictionary-در 7 ساعت در شنبه بنابراین ما شده ایم صحبت با صدا غذا خوردن به یکدیگر” موریس گفت. “راه من راه اندازی دوربین ما است من به قلاب آن را به تلویزیون من, بنابراین ما می تواند در مقابل اتاق.”

تبلیغات

رابینسون که دارای چهار کودکان و نوجوانان اعم از ابتدایی مدرسه به سن مدرسه گفت که او در تلاش برای نگه داشتن همه چیز به صورت عادی که ممکن است در خانه.

“این سخت است” او گفت:. “من در تلاش برای مطمئن شوید که من [در اقیانوس مشخصات بالا] اما پس از آن من در تلاش برای مطمئن شوید که من می تواند کمک به آنها را با ساختار خود را هنگامی که مسائل خود را شروع می شود و احتمالا در هفته آینده. من بالا معلم مدرسه ابتدایی است که یک دانشجوی سال دوم تقریبا یک تازه وارد و او را در زمانی که او می خواهد به بازی سافتبال در کالج. … اما در حال حاضر ما در حال و نه حتی فکر کردن در مورد آن است. ما فقط تلاش برای کشف کردن که چگونه ما در حال رفتن به انجام هفته آینده.

“این یک تغییر” رابینسون اضافه شده است. “بزرگترین چیزی که برای ما در حال حاضر است [آنها], ‘آیا من می توانم انجام این کار با دوست من؟’ و پاسخ این است که ” نه ببخشید شما نمی توانید در حال حاضر.’ اما آنها بوده است troopers.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

ایندکسر