تقاضا برای مواد غذایی تمبر موج در کالیفرنیا به عنوان ویروس طول می کشد اقتصادی تلفات

با بسیاری از کالیفرنیا از دست دادن درآمد و شغل اقتصادی و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس موجب شده است یک

توسط MINERALNEWS در 12 فروردین 1399

با بسیاری از کالیفرنیا از دست دادن درآمد و شغل اقتصادی و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس موجب شده است یک رکورد افزایش در تعدادی از برنامه های کاربردی برای CalFresh دولت مواد غذایی تمبر برنامه مجبور تغییرات عملیاتی برای تسریع در کمک به کسانی که قادر به قرار دادن غذا بر روی میز است.

تعدادی از مردم درخواست کمک های غذایی شروع به پریدن کرد به 55,624 در هفته سوم از ماه مارس تا از 34,882 در طول همان دوره در سال گذشته گفت: Jason Montiel سخنگوی وزارت امور خارجه از خدمات اجتماعی.

در لس آنجلس زندان متقاضیان تقریبا دو برابر از 9,060 در هفته سوم مارس 2019 به 17,532 در همان دوره این ماه است.

"این است که بالاتر از هر چیزی که ما تا کنون دیده اند گفت:" تریسی پاترسون مدیر ارشد با کد برای امریکا غیر انتفاعی است که با شرکای دولت به ثبت نام مردم برای CalFresh.

تبلیغات

گروه دیده می شود 350% افزایش در تعداد از مردم درخواست آنلاین در GetCalFresh.org با کمک از کد برای امریکا از COVID-19 بحران آغاز شد.

"در حال حاضر ما شاهد بسیاری از مردمی که هرگز برای اعمال هر چیزی قبل از مردمی که در حال bartenders, مدل مو, مردمی که پول مناسب و معقول اما هنوز هم زندگی می کنند چک چک" پترسون گفت. "و هنگامی که تبخیر آنها ندارد و پس انداز."

هالی دیاز دیده است او ساعت ها در یک برگر کینگ در ساکرامنتو برش از 40 به 30 هر هفته به دلیل کمتر مردم تشویق رستوران. دیاز که 4 سال کودک گفته شد ،

"ما در حال مبارزه برای به دست آوردن. ما شده ایم از مواد غذایی برای سه روز" دیاز 42 گفت: قطره قطره. خانواده او پیش بینی موقت مکمل افزایش به خود CalFresh بهره مند شوند با تشکر از اقدام کنگره در پاسخ به این بیماری همه گیر.

تبلیغات

Calfreshشما در کالیفرنیا نسخه فدرال Supplemental Nutrition Assistance Program و یا ضربه محکم و ناگهانی فراهم می کند که 16 دلار به $194 در بودجه فدرال مزایای هر ماه به کم درآمد ساکنان افراد مسن و کسانی که در درآمد مکمل امنیت خود را بسته به سطح نیاز دارید.

برنامه, اداره, کالیفرنیا, شهرستان, خدمت, بیش از 4 میلیون نفر در سطح ایالت به عنوان از ژانویه ارائه آنها را با مزایای ماهیانه الکترونیکی بهره مند انتقال کارت به کارت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید بیشتر مواد غذایی در بسیاری از بازارها و فروشگاه های مواد غذایی.

"CalFresh مزایای مواد غذایی نه تنها اجازه می دهد تا خانواده ها خود را برای دیدار با نیازهای تغذیه و جلوگیری از عدم امنیت غذایی" Montiel گفت: "اما آنها همچنین اجازه می دهد تا خانواده ها به استفاده از دیگر منابع مالی محدود در نیازهای اساسی مانند مسکن"

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom صدور یک فرمان اجرایی در این ماه به سهولت قوانین برای کسانی که استفاده از یک میزبان از برنامه های خدمات اجتماعی از جمله کوپن غذایی پزشکی و سلامت پوشش بهزیستی کمک از طریق CalWorks و در صفحه اصلی خدمات پشتیبانی. منظور تعلیق یک نیاز است که دولت به صورت دوره ای تعیین کند که آیا دریافت کنندگان واجد شرایط باقی می ماند.

"این شبکه امنیت اجتماعی برنامه های بسیار مهم برای خانواده ها — به خصوص در طول این بحران" Newsom گفت. "ما نمی خواهیم کالیفرنیا که تکیه بر این خدمات به آنها را از دست بدهند."

دولت نیز خواسته مقامات فدرال به چشم پوشیدن یک قانون است که ممنوع نوبت گیرندگان از خرید مواد غذایی آنلاین برای تحویل اشاره به این که وادار کردن مردم به فروشگاه ها به طور بالقوه در معرض آنها را به ویروس و غربيها به Newsom این ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

خلبان باید برنامه های عمل در دیگر نقاط کشور است اما کالیفرنیا هنوز شنیده می شود در صورت درخواست.

توانایی خرید مواد غذایی آنلاین با CalFresh رانده شده و برای سال ها توسط جسیکا Bartholow قانونگذاری برای حمایت غربی مرکز قانون و فقر است.

تبلیغات

"در حال حاضر که ما در [این] COVID-19 [گیر] وجود دارد که غیر قابل انکار ضرورت تسریع در توانایی دولت قادر به انجام این کار" Bartholow گفت.

دولت فدرال نیز تغییرات ساخته شده برای کمک به متقاضیان برای مواد غذایی تمبر. در گذشته یک مانع عمده برای دریافت کمک های غذایی بوده و برای متقاضیان به انجام یک مصاحبه تلفنی.

متقاضیان اغلب تا به حال به صبر ماه برای مصاحبه; در نتیجه کاهش یافت و مردم از این روند گفت: پترسون که گروه توسعه قرارداد با دولت به منظور همکاری با تمام استان ها در نوبت ثبت نام.

در مواجهه با بحران بهداشت عمومی ایالات متحده وزارت کشاورزی را فراهم کرده است در کوتاه مدت چشم پوشی برای مصاحبه قبل از مزایا را می توان ارائه شده است. مصاحبه هنوز هم برگزار می شود بعد.

پترسون گفت: یک متقاضی به او گفت که او به طور معمول بررسی dumpsters برای باقی مانده اما بسیاری از رستوران ها بسته اند و او را مورد خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus.

کد برای امریکا ایجاد شد برای کمک به مردم استفاده از وسائل دیجیتال برای دریافت خدمات دولتی همچنین می خواهم برای دیدن CalFresh افزایش مزایای آن استدلال 16 دلار در هر ماه کافی نیست.

این گروه همچنین در بیانیه خود از دولت فدرال و مقامات به حذف دیگر تایید مورد نیاز برای متقاضیان جدید کاهش زمان برای پردازش برنامه های کاربردی و ارائه پول برای پشتیبانی فنی به سازمان است که باید بسته دفاتر و سبب شیوع مراکز تماس.

مطمئن شوید که این برنامه با این نسخهها کار موثر مهم است که در زمانی که بسیاری از مردم در حال دیدن شغل و یا درآمد تبخیر در یک لحظه متوجه به گفته اسکات Gerber سخنگوی کد برای امریکا است.

تبلیغات

"کل سیستم فقط قرمز چشمک زن است که مردم دچار مشکل هستند" Gerber گفت. "آنها نیاز به کمک. آنها نیاز به کمک به سرعت."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن