کانادا نوازندگان می گویند CERB تغییرات ارائه برخی از کمک های مالی به عنوان عدم اطمینان همچنان ادامه دارد

کریس McKhool هنوز پرسش های بسیاری در مورد چگونه دولت فدرال حمایت از هنرمندان کانادایی در آخرین به روز رسانی COVID-19 اضطراری مزایای برنامه — اما در حال حاضر او در تلاش برای تمرکز بر روی موسیقی است.

این ویولونیست در Sultans of String سه بار جونو نامزد عمل صرف چند هفته گذشته در برگزاری و موقعیت به عنوان او تعجب اگر پذیرش زنده جریان عملکرد نقاط که پرداخت چند صد دلار ممکن است رد صلاحیت او از کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند (CERB).

او تا حدودی واضح تر پاسخ روز چهارشنبه پس از نخست وزیر جاستین ترودو گسترش یافته و با رسیدن به CERB شامل پشتیبانی برای افرادی که هنوز هم کار می کند اما درآمد 1000 $یا کمتر در هر ماه معنی McKhool می تواند شروع به پذیرش آن کنسرتهایی با اعتماد به نفس.

“من هنوز هم می تواند یک هنرمند به دلیل این که چگونه من احساس” McKhool گفت.

“این بار عظیمی برداشته خاموش من, که من نمی باید به نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه من می تواند انجام شود.”

اما او هنوز هم معلوم نیست در جزئیات در اطراف پرداخت می شود از جمله این که آیا این آژانس درآمد کانادا خواهد پنجه عقب تر از درآمد خود را نسبت به پیش بینی در آینده است. سوالات مشابه را تکرار سراسر Facebook گروه اختصاص داده شده به نوازندگان و دیگران در خلاق جامعه است.

مانند بسیاری از کارگران در اجرای اقتصاد یک هنرمند درآمد می تواند نوسان شدید. خیلی از مجری درآمد رانده است فرصت های غیر منتظره تاخیر در پرداخت ها و فصلنامه خانواده سلطنتی چک, همه, که می تواند یک چالش به پیش بینی و حتی به طور منظم در یک اقتصاد است.

یک بیانیه ارائه شده به کانادا مطبوعات توسط اداره کل میراث فرهنگی, وزیر استیون guilbeault را از دست روز پنج شنبه ارائه برخی از وضوح بر روی سوالات در اطراف حق امتیاز برای آثار هنری — هر چیزی از آهنگ ها به عکس — گفت: هیچ کلاه پرداخت حق امتیاز برای آثار تولید شده توسط هنرمندان قبل از مارس 1, اما که حق کپی رایت آثار تولید شده پس از آن دوره می توانست به CERB دستورالعمل.

چند هفته پیش McKhool و باند خود را تماشا پایین سقوط از بهار برنامه زمانی که سلاطین از رشته بود مجبور به لغو تور آمریکای شمالی به عنوان سالن های کنسرت تعطیل. جدیدترین آلبوم خود “پناه” بود نزدیک به خود را در ماه مارس تاریخ انتشار است که آن را تقریبا غیر ممکن است به عقب نشینی در $20,000 تبلیغات بودجه است که در حال حاضر در حال حرکت پس از آن منتشر شد به جهان پریشان ویروسی همه گیر.

“با داشتن آن همه لغو بدان معنی است که ما از کسری موقعیت به طور کامل decimating منابع مالی از گروه,” او گفت:.

McKhool گفتند که واجد شرایط زیر تجدید نظر به CERB نزدیک او را به راه اندازی مجدد خود کار موسیقی در این نقطه است.

او رزرو پخش زنده فرفره در دوشنبه بازی در کنار همسر و دخترش به عنوان بخشی از تورنتو سالن شهر زندگی می کنند Facebook سری کنسرت. بعد او می تواند بخشی از مرکز ملی هنر را #CanadaPerforms سری می پردازد نوازندگان به بازی زندگی می کنند حوادث آنلاین.

دیگر طرح های مشابه شده اند ظاهر در سراسر کشور در هفته های اخیر از جمله MusicTogether که پشتیبانی از انتاریو نوازندگان به دنبال کار از طریق ترکیبی از بودجه توسط حامیان و این استان یکی دیگر از سری از اجرای پرداخت مرتب توسط همیلتون شورای هنر. کسانی که مباحث را به طور کلی طیف وسیعی از $250 برای منطقه ای پشتیبانی حوادث به $1,000 برای NAC نقاط.

در بریتیش کلمبیا استانی دولت مرتب کمک های مالی از $500 برای هنرمندان در حال ظهور و 2000 دلار برای تاسیس نوازندگان است که پشتیبانی از live streaming, آهنگسازی و برنامه های توسعه حرفه ای.

دینا Koutsouflakis یک جونو نامزد خواننده و ترانه سرا که انجام تحت نام Storry است میان نوازندگان امید ترودو گسترش CERB مدارک نمی پیچیده درآمد خود را از قبل از ورود COVID-19 — است که تنها به تازگی سپرده به حساب بانکی خود را.

در اوایل ماه مارس او تعدادی از کنسرت های زنده برای ترویج اولین آلبوم “CH III: The آمده” اما پول نبود به او پرداخت می شود تا اواخر ماه مارس است. او تبدیل به حسابدار او برای مشاوره در که و این که آیا پذیرش مجازی راهنمایی از بینندگان در رسانه های اجتماعی به اجرای برنامه خواهد او را تحت تاثیر قرار CERB مقدار.

“او مانند” اساسا خطوط واقعا روشن در حال حاضر و پس از همه باید به مقابله با آن یا سال آینده یا هر زمان که این چیز تمام ضربات و پس از آن مردم می توانند انجام مالیات خود را دوباره به طور معمول’,” او گفت:.

“شخصا من فقط تلاش برای ماندن خلاق و من امیدوار هستم که درآمد کانادا در حال رفتن به منطقی و درک است که در هر وضعیت متفاوت و ممکن است ما همه نیاز به انواع مختلف کمک کند.”

Jean-Paul De Roover یک خواننده-ترانه سرا مستقر در تهوندر بای, Ont., شگفتی اگر به زندگی برمی گرداند به درجه خاصی از حالت عادی و مالیات پرداخت می شود در سال آینده بسیاری از هنرمندان ممکن است پیدا کردن خود را به حمایت مالی و گوشه آنها پیش بینی نیست.

د Roover شگفتی چگونه آن می تواند شگفتی اسکار منابع مالی از نوازندگان. او با این نسخهها کار به عنوان یک مهندس استودیو بر طرف می کند و انتظار می رود هر گونه هنرمندان به کتاب در ماه های آینده. فراتر از آن است که برخی از مراقبت های بهداشتی حرفه ای و سیاستمداران می گویند این امکان وجود دارد که زنده کنسرت ها و جشنواره ها نمی بازگشت تا اواخر سال 2021.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“آن را می دهد یک کل تغییر در نحوه هنرمندان از هر نوع واقعا در حال رفتن به قادر به امرار معاش از اینجا در خارج,” او گفت:.

“وجود بالقوه از مردم داشتن به طور کامل تعریف دوباره از نو خلق و بازسازی هویت خود را, چرا که همه آنها شناخته شده است به سپرده در شرایط قادر به زنده ماندن است که به احتمال زیاد زودگذر در این نقطه است.”

“وجود دارد مقدار زیادی از سوالات و متاسفانه به اندازه کافی پاسخ,” او اضافه شده است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im