چگونه یک آتش سوزی در امپراتوری درون مرزی می تواند طلسم عذاب در سراسر جهان وینیل LP رونق

یک روز صبح در هفته گذشته فقط بعد از ساعت 8 صبح به عنوان Sarabjeet Ubbu شروع شد روز پشت پیشخوان از 7 ستاره فروش

توسط MINERALNEWS در 26 بهمن 1398

یک روز صبح در هفته گذشته فقط بعد از ساعت 8 صبح به عنوان Sarabjeet Ubbu شروع شد روز پشت پیشخوان از 7 ستاره فروشگاه مواد غذایی در, ممنوعیت, کالیفرنیا., او متوجه دود سیاه مواج از سقف ساختمان در سراسر خیابان.

این ادعا بژ امکانات خانه های آپولو کارشناسی ارشد. صاحبان یک کارخانه تولید و نزدیک برگزار شد فرمول برای ساخت و نصب یک ترکیب خاص از لاک بر روی آلومینیوم دیسک, شرکت لوازم گزارش 75 درصد از جهان را سفید لاک براق دایره صفحات ضروری برای تولید وینیل.

وینیل بخش کوچک اما حیاتی بخشی از صنعت موسیقی. هر چند آن را غیر ممکن بود به می دانم که از کجا Ubbu ایستاده بود دود ریختن از پنجره گیاه نشانه یک نوع سناریو روز قیامت. کسب و کار فروش وینیل آلبوم در میان غیر منتظره 14 سال افزایش فروش می تواند مواجه شده اند خود بزرگترین تهدید وجودی پس از ظهور دیسک فشرده.

Ubbu خارج پا به 911 تماس بگیرید اما یک ماشین پلیس در حال حاضر وارد شده است. بنابراین او شروع به ضبط فیلم بر روی تلفن خود را. در نهایت او عقب نشینی را به ماشین خود را در سمت دور از اموال خود را.

تبلیغات

به زودی او می گوید: "پنج یا شش انفجار" را تکان داد محله به عنوان شعله های آتش به ضرب گلوله و دود منفجر سراسر I-10 چند صد متری شمال. انبوهی از ماده سیاه او به عنوان تار بارید پایین. "به من گفت: خداوند من رو گاز پروپان در اینجا." تانک نمی منفجر کردن.

خوشبختانه هیچ کس مجروح شد در سه زنگ دوزخ و در عرض چند ساعت آتش نشانان در حال خاموش کردن آن. در آن آپولو تسهیلات شد کمی بیشتر از یک پوسته.

Record Store Day

در حالی که در ماه آوریل رکورد فروشگاه روز جشن سالانه موسیقی خرده فروشان و وینیل خواهد بود و تاثیر پذیری از آپولو آتش 2021 نسخه می تواند نهفته باشد.

(کرک McKoy / لس آنجلس تایمز)

Ubbu صرف صبح روز بعد از بین بردن سیاه گوک از 7 ستاره پارکینگ. در برخی از نقطه چند نفر او می دانست که به آپولو کارکنان متوقف شده به تماشای اما هنگامی که او پرسید که آیا آنها می خواهم در گیاه, آنها به او گفت که می خواهم تازگی گذاشته است. اخبار آتش به سرعت گسترش در سراسر صمیمی وینیل تولید جامعه است.

تبلیغات

"آن را بمکد مرد می گوید:" ریک هاشیموتو, مدیر کارخانه در ضبط Technology Inc., یک کاماریلو مبتنی بر ضبط با فشار دادن گیاه است. حتی قبل از انفجار هاشیموتو می گوید: تا به حال بسیاری از نگرانی در مورد آپولو تسلط. "این چیزی است که همه در این صنعت در مورد:" اگر چیزی اتفاق می افتد به آپولو? اگر آنها را تحت?'"

او می افزاید: "اما من فکر نمی کنم کسی تا به حال در واقع گفت:" اگر آنها یک آتش?'"

چگونه یک کالیفرنیای جنوبی شرکت تا پایان انحصار در بازار جهانی برای خالی لاک دیسک? آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر که آن را از کمیسیون ؟ از نظر زیست محیطی می تواند به یک مرکز وجود داشته باشد حتی در کالیفرنیا کنه ؟

"این چیزی نیست که به توان به راحتی به کار گرفته, عاطفی, مالی, زیبایی, هنری می گوید:" لن هوروویتس, صوتی, مهندس و صاحب تاریخ از صدای ضبط شده یک شهر استودیو اختصاص داده شده به بازسازی و حفظ ضبط صوتی و فن آوری. "این یک میلیارد دلار در صنعت. [آپولو] دهکدهای شاخکهای در همه جا." تنها لاک ساز در جهان MDC در ژاپن عامل در اوج تولید و نمی گرفتن مشتریان جدید است.

تقاضا برای بازسازی وجود دارد. در سال 2019 ایالات متحده وینیل فروش رشد 14.5% بخشی از یک دهه به علاوه چشم انداز مثبت برای کل 18.8 میلیون رکورد. هنوز وینیل اختصاص تنها 4 درصد از همه آمریکایی موسیقی فروش در مقایسه با 82% برای جریان و باقی مانده از 14% به صورت دیجیتال و سی دی خرید.

هوروویتس که به عنوان بخشی از 50 سال از دخالت در تکنولوژی ضبط کسب و کار به عنوان یک مشاور برای آپولو می گوید که پول را خارج وجود دارد بیش از حد: "شما می توانید شروع به یک GoFundMe صفحه در حال حاضر و جمع آوری یک میلیون دلار از این صنعت" او می گوید: "و آنها را قرار داده است که گیاه در آن ساختمان به عنوان سریع به عنوان شما فکر می کنم. هیچ کس نمی خواهد درنگ به پرتاب پول در آن است."

این سوال ؟ "آیا آپولو می خواهید؟"

Sound engineer cutting a record lacquer

یک مهندس صدا کاهش امواج صوتی بر روی یک رکورد لاک الکل.

(کتابخانه کنگره)

تبلیغات

تاسیس در نیویورک در اواسط دهه 1930 به عنوان آپولو دیسک در طول سال این شرکت ابداع و کامل خود را برای فرایند ساخت خالی دیسک. در طول 1960s و 70s وینیل رونق بار آن متعلق به Capitol Records.

پس از ظهور دیسک های فشرده در اواخر '80s, کنگره فروخته آپولو به GC بین المللی کرمان بر اساس قطعات دقیق ریخته گری و تولید کننده. صاحب شرکت تری کارلسون که پدر تاسیس شرکت نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

دیگر از یک بیانیه کلی پست شده به آپولو وب سایت این شرکت باقی مانده است مادر. اما این نمی تواند برای همیشه لطفا برای آخرین هوروویتس می گوید. "آنها در حال رفتن به مجبور به صحبت کردن با ما در برخی از نقطه یا دیگری."

تا هفته گذشته تنها ترین اختصاص داده شده دوست داران واقعی موسیقی قدردانی آپولو را در محل وینیل زنجیره تامین است. بر خلاف آپلود یک تازه ثبت پروژه به یک جریان خدمات مانند Spotify در, ساخت, سوابق متکی بر تکنیک فرآیندهای و ماشین آلات honed بیش از چند دهه.

تمام چیزی که بهترین درک از طریق ظروف سرباز یا مسافر از استعاره. در شرایط فیلمسازی خالی لاک اصلی منفی است. این تازه سیمان که به شما حک کردن حروف اول اسم خود را. ساخته شده با چه هوروویتس توصیف به عنوان "ناب کاملا مسطح آلومینیوم صورت التراسونیک تمیز و آماده" دیسک است و سپس با پوشش مانند شکر و تخم مرغ روی شیرینی بی شیرینی با یک میکرو لایه نازک از لاک الکل ساخته شده با آپولو راز فرمول. پس از گذراندن شش هفته خشک و فرایند پخت به دنبال یکی دیگر از شش هفته تکرار این مراحل را برای طرف B هر یک دیسک خالی بیرون می آید به عنوان صاف به عنوان یک آینه. یک جعبه 25 هزینه در حدود $900.

او تشبیه آپولو تولید به روش "نقاشی یک رولز رویس در هر دقیقه است. شما نمی توانید هر گونه امواج. شما نمی توانید هر گونه پرتقال [فرورفتگی]. شما نمی توانید هر گونه حباب. آنها باید کاملا مناسب به دلیل آن باعث می شود یک قالب است که رفتن به در این سیاره برای همیشه."

"اگر شما عاشق یک رکورد است که در قالب" نتیجه گیری هوروویتس.

شاهد هستند و تنها مورد نیاز برای, جدید, قبلا unpressed آلبوم. Reorders نمی نیاز به یک جدید لاک الکل. در سال گذشته پرفروش وینیل LPs بودند کاتالوگ عناوین توسط ملکه بیتلز پینک فلوید و امی واینهاوس هیچ یک از آن مورد نیاز استفاده از یک سفید.

تبلیغات

هنگامی که خالی است در برش دستگاه تراش و استودیو نوار نشانهای از بالا تسلط مهندس استخدام یک آپولو ساخته شده از یاقوت کبود-نوک سوزن به قطع یک طولانی و پیچیده شیار از امواج صوتی بر روی دیسک دوار. پس از یک جادویی اما خسته کننده فرایند شامل نیکل آبکاری معکوس تمبر و بیشتر میکروسکوپی مارپیچی حک شده به لاک فشرده بر روی 12 اینچ آلبوم.

بیش از یک هفته پس از شعله های آتش مصرف 35,000 فوت مربع ساختمان در 101 W. لینکلن سنت با فشار دادن گیاهان و تسلط مهندسین در حال بررسی آینده است. برخی ابراز کرده اند که از ترس آتش را مختل جهانی تولید آلبوم جدید خود را منتشر کند و به ظاهر منبع بی پایان از صدور مجدد که عمده برچسب بوسیله اسباب گردنده از.

Rainbo Records

استیو شلدون صاحب س سوابق در کنگا پارک در داخل رکورد مضمون تست صدا ، 80 ساله شرکت تعطیل.

(Mel Melcon / لس آنجلس تایمز)

آن شده است یک سال 2020 برای کالیفرنیا وینیل میباشد. ماه گذشته س رکورد که تا به حال فشرده سوابق در جنوب کالیفرنیا برای 80 سال نزدیک مجبور شد پس از آن صاحبخانه افزایش اجاره بها.

بلوک مسکن آپولو است که هنوز هم بسته به ترافیک. علت آتش سوزی همچنان تحت بررسی با توجه به فرناندو Herrera ممنوع Fire Dept. اطلاعات عمومی افسر. هررا می گوید که ممنوعیت مقامات گفته اند آپولو که نمی توان آن را مجاز به بازسازی تا اموال دستخوش زباله های خطرناک بازسازی است. با توجه به مواد شیمیایی مورد استفاده برای تولید لاک الکل آن را روشن نیست که آیا زمان کالیفرنیا قوانین زیست محیطی خواهد حتی اجازه شرکت به بازسازی.

RTI مدیر کارخانه هاشیموتو می گوید که حتی قبل از آتش آپولو بوده است پرداختن به تولید مشکلات است. "سال گذشته یا پس از آنها بوده ام با داشتن برخی از مسائل مربوط به تولید" او می گوید:, و اضافه کرد که "کیفیت خود را غوطه ور کمی, اما مردم هنوز هم استفاده از آنها را."

در کوتاه مدت مصرف کنندگان و برچسب خوب خواهد بود, او می گوید. لاک های مورد نیاز پیش از مارس سالانه Record Store Day, بازاریابی, ابتکار در حال حاضر قطع شده است و فرستاده شده به فشار دادن گیاهان است. بسیاری از شرکت های تاسیس و تسلط مهندسین خرید لاک سهام سالانه و پشتیبان گیری warehoused.

نگرانی این است که کمبود را تهدید جدید و بوتیک صدور مجدد در سال 2021 و فراتر از آن پس از سهام شده است تخلیه شده است. که در آن نقطه هاشیموتو می گوید: "این رفتن به تحت تاثیر قرار کل صنعت تا زمانی که کسی می آید تا با یک جایگزین."

لیز Dunster رئیس و صاحب بونا پارک مبتنی بر اریکا سوابق سواحل غرب بزرگترین وینیل فشار دادن گیاه یکی از آنهایی که خوش شانس. آتش را تحت تاثیر قرار نمی او تولید برنامه حتی اگر آن را "فقط ویرانگر" برای جامعه. "قلب من را شکسته و برای آنچه اتفاق افتاده به آپولو" او می گوید.

اریکا که جشن سالگرد 40 سال آینده منابع عرضه آن از هر دو آپولو و MDC و به اندازه کافی لاک به آخرین سال است. Dunster تخمین می زند که شرکت او با استفاده از بین 100 تا 125 در ماه است.

سخت ترین ضربه مستقل خواهد شد labels که موضوع جدید منتشر شده توسط معاصر عمل و کسب درآمد بیشتر از وینیل فروش از آنها از خدمات جریان. هاشیموتو می گوید کمبود لاک رانندگی خواهد شد تا قیمت ها خواهد شد که بدون شک می تواند به خریداران در حال حاضر صرف بیش از $20 برای یک رکورد جدید.

هنوز هوروویتس می گوید که بزرگترین از دست دادن استوار در نهادی دانش است که رانده شده آپولو کسب و کار. "سطح مهارت افرادی که در آن محل ؟ ما را به نگه داشتن در تماس با آنها را به دلیل بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد قرار دادن این با هم نیاز دقیق خود را دانش است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن