مرز کانادا محدودیت شده اند برای دیگر تمدید 30 روز

بزرگنمایی این تصویر ماموران گمرک ایستاده در کنار یک نشانه و گفت ایالات متحده از مرز بسته است در لنسد

توسط MINERALNEWS در 30 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

ماموران گمرک ایستاده در کنار یک نشانه و گفت ایالات متحده از مرز بسته است در لنسدون انتاریو در مارس 22. ایالات متحده موافقت با مکزیک و کانادا برای محدود کردن غیر ضروری سفر به دلیل جدید coronavirus شیوع. لارس Hagberg/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
لارس Hagberg/خبرگزاری گتی ایماژ

ایالات متحده و کانادا توافق کرده اند که برای نگه داشتن خود را در مرز مشترک بسته برای سفر غیرضروری برای 30 روز برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. نخست وزیر کانادا جاستین ترودو اعلام کرد فرمت طی یک جلسه توجیهی روز شنبه در اتاوا.

این محدودیت در جهان طولانی ترین مرز در زمان اثر در مارس 21, در حالی که اجازه می دهد تجارت و سفر دیگر ضروری به ادامه. بخشی از بان کی مون بود که در ابتدا با توجه به پایان می رسد به زودی اما کشورهای همسایه تصمیم گرفته اند آن را امن نیست و در عین حال اجازه می دهد تا ترافیک را به طور کامل از سر گرفت.

"این یک تصمیم مهم و یکی است که برای نگه داشتن مردم در هر دو طرف مرز امن" ترودو گفت: در یک کنفرانس خبری در خارج از محل اقامت که در آن او شده است زندگی و کار در هفته های اخیر.

کانادا با جمعیت تحت 38 میلیون تا به حال بیش از 30 ، 000 موارد عفونت و 1250 و میر ناشی از COVID-19. ایالات متحده شناسایی بیش از 680,000 موارد و بیش از 34 ، 000 مرگ و میر. چند تا از امریکا سخت ترین ضربه از مناطق از جمله ایالت نیویورک به اشتراک گذاری مرز با استانهای کانادا. هر دو کشور باید تست نمایند.

گذرگاه های مرزی را به طور چشمگیری کاهش یافته و حتی با وجود سفر ضروری معافیت.

در صلح پل بین بوفالو, n. y. و فورت ایری انتاریو "ترافیک مسافری [است] پایین 95%, اتوبوس, ترافیک پایین ... 99.6% بنابراین اساسا آن را تعطیل," کاترین فریدمن جهانی همکار در مرکز ویلسون در کانادا موسسه گفت: در یک کنفرانس روز سه شنبه. "ترافیک تجاری پایین است کمی بیش از 28 درصد."

"این است که حقیقی به دیدن چنین کمی ترافیک" ران Rienas که اجرا می شود این اقتدار است که مدیریت صلح پل گفت: بوفالو اخبار.

از تاریخ 1 آوریل تونل ترافیک بین به شدت یکپارچه دیترویت, Mich., و Windsor, Ontario مناطق پایین است 88 درصد بیش از مدت مشابه در سال گذشته با توجه به فریدمن.

نگرانی ها افزایش یافته است در کانادا در مورد سفر روزانه حدود 1600 در مراقبت های بهداشتی کارگران از انتاریو به هواپیمای دیترویت. برخی از پرستاران که در امکانات در هر دو ایالات متحده و کانادا را مجبور به انتخاب یکی.

گسترش مرز محدودیت آمد و پس از یک هفته که در آن دولت ها به سیگنال های مختلط در مورد گام بعدی.

رئیس جمهور تهمت و گفت: این مرز کانادا "خواهد بود یکی از اوایل مرزهای منتشر خواهد شد. کانادا در حال انجام است. ما به خوبی انجام می دهند."

اما روز بعد نخست وزیر ترودو به خبرنگاران گفت: "وجود دارد مقدار قابل توجهی از زمان و هنوز هم قبل از ما می تواند بحث در مورد شل شدن چنین محدودیت."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب