تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن: هنگامی که اتصالات کمک به هدایت ویروس, لوازم

واشنگتن – آن اوایل روز جمعه زمانی که جارد کوشنر گفت که او موفق به دریافت یک تماس از پدر در قانون رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. تهمت بود شنیدن از دوستان در نیویورک که این شهرستان در بیمارستان های عمومی سیستم در حال اجرا پایین در بحرانی منابع به مبارزه با کروناویروس جدید — چیزی مقامات شهرستان پرستاران و پزشکان تا به حال شده است گفت: برای هفته ها.

کوشنر که گرفته شده نقش سرب در دولت فدرال و پاسخ به نام دکتر میچل Katz, اجرا می شود که این شهر سیستم بیمارستان به درخواست آنچه که بیشتر مورد نیاز است.

و نه طولانی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی گوشی های با شهردار نیویورک, بیل د Blasio, اعلام کرد که سازمان مدیریت اضطراری فدرال خواهد بود ارسال ارزش یک ماه از N-95 ماسک به این شهر کارگران خط مقدم.

“رئیس جمهور شده است بسیار دست به این کار” کوشنر گفت. “او واقعا به ما دستور به ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت.”

این یک پایان خوش برای یک فصل وحشتناک داستان: بحرانی منابع رفت و به یک محل با بحرانی نیاز دارد.

اما رئیس جمهور مداخله تاکید چه ناظران می گویند یک مشکل الگوی وقتی که می آید به چه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور آهسته از نجات بخش منابع است. با وجود building a data-driven تریاژ سیستم است که در آن FEMA allots منابع بر اساس نیازهای محلی کسانی که از لحاظ سیاسی متصل شده و رئیس جمهور را گوش باید در زمان قادر به دور زدن این روند و حرکت به جلو از خط.

مقامات کاخ سفید رد این تصور که این روند در حال دور تاکید بر این که هر کس کار کرده است به سرعت دریافت منابع به مکان هایی که به آنها نیاز دارید بیشتر. که شامل مرور پیچیده زنجیره تامین جهانی مسائل و هماهنگ کننده مکمل تلاش های شرکت های خصوصی مانند اپل و از جمله میلیاردرهای جدید انگلستان میهن پرستان صاحب رابرت کرافت, کازینو, نجیب زاده Sheldon Adelson و کسب و کار چینی غول Jack Ma. اگر دولت و رهبران محلی نیاز به کمک آنها گفت: همه آنها نیاز به انجام است.

“این ظالمانه است که حتی برخی از آنان بر این باورند که منابع ارائه شده توسط دولت فدرال ایالات متحده است که به نوعی بر اساس سیاست” گفت: سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere. “این است که در مورد صرفه جویی در زندگی می کند.”

اما گاهی اوقات آن را کمک می کند تا بدانید کسانی که مسئول.

آن را فقط پس از 8 p. m. روز شنبه گذشته زمانی که حزب جمهوری خواه در کنگره لی Zeldin از نیویورک به توییتر گرفت زنگ خطر را به صدا در مورد نیازهای حیاتی در جزیره coronavirus کانون با حدود 25000 نفر آلوده. Suffolk تعداد ذخایر در حال اجرا از تجهیزات حفاظت شخصی — PPE مورد نیاز توسط بیمارستان های محلی و خانه های پرستاری و اولین پاسخ دهندگان از جمله ماسک و لباس.

“ما نیاز به همکار آمریکایی است که می تواند کمک کند لطفا به ما ارسال PPE ASAP!” Zeldin نوشت.

دقیقه بعد تماس خود را پاسخ داده شد.

“من ارسال یک صدای جیر جیر و من دریافت یک تماس در عرض چند دقیقه — به معنای واقعی کلمه در عرض چند دقیقه — از جارد کوشنر که مایل به کمک” گفت: Zeldin. یک روز بعد از کنگره گفت: 150,000 فولاد ماسک تحویل داده شد توسط یک شرکت او شده است می خواهم در ارتباط با با کسی که نزدیک به کاخ سفید بود که او نیز دیده می شود پیام خود را. و 250.000 N-95 ماسک تحویل داده شد توسط دولت فدرال روز بعد.

“راستش من نمی تواند شادتر با چه سریع چرخش بوده است” Zeldin گفت: در اوایل این هفته.

در حالی که Zeldin نیست و به عنوان یک دموکرات, هدف, مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین کمک به آسیب پذیر خواهان امن لوازم نگرانی از منتقدان که او ممکن است با استفاده از این محموله به تقویت متحدان سیاسی.

رئیس جمهور توییتی شنبه که او خواهد بود “بلافاصله ارسال 100 هواکش به کلرادو” در درخواست از سوی دیگر ، کوری گاردنر جمهوریخواه در نظر گرفته است که در میان این حزب را بیشتر آسیب پذیر می گذاریم. به کلرادو تشکر. institutvanier یک دموکرات که شبیه “بازی سیاست w/ سلامت عمومی است.”

روز جمعه یکی دیگر از آسیب پذیر ایران سناتور مارتا McSally زمان به توییتر به رله “خبری بزرگ” که آریزونا خواهد بود گرفتن 100 هواکش و برای تشکر از “رئیس جمهور تهمت و @VP برای شنیدن ما تماس بگیرید.”

متحدان رئیس جمهور باید دخالت در راه های دیگر. خواه جمع آوری کمک ری Washburne کمک کرد تا ترتیب یک تماس بین تهمت و high-end رستوران از جمله ولفگانگ جن و ژان ژرژ Vongerichten یک مستاجر از مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی در نیویورک است. مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت در آغوش یک پیشنهاد برای بازگرداندن فرار مالیاتی اجازه می دهد شرکت های به طور کامل کسر هزینه ها از رستوران غذا و سرگرمی است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

“من فقط رئیس جمهور در گوشی” Washburne به یاد می آورد گفتن ، “او فوق العاده بود.”

اعضای تهمت خصوصی Mar-a-لاگو باشگاه نیز در تماس با کاخ سفید برای درخواست مشاوره در مورد که در آن به ارسال تجهیزات آنها تا به حال بخش خصوصی تهیه شده.

نوح Bookbinder, مدیر اجرایی, شهروندان مسئولیت و اخلاق در واشنگتن یک دولت ناظر گروه گفت: این همیشه مشکل زمانی که رئیس جمهور تصمیم گیری بر اساس آنچه که آنها در حال شنیدن از دوستان و همکاران کسب و کار و مشتریان.

“اما زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد مرگ و زندگی و تصمیم گیری است که می تواند آینده نه تنها افراد بلکه کل جوامع آن را به ویژه هولناک است که این تصمیمات بر اساس هوی و هوس از رئیس جمهور و ورودی از افرادی که اتفاق می افتد به شماره تلفن خود را” Bookbinder گفت.

میلیاردر نیکوکار کن Langone, اسم نیویورک NYU Langone Medical Center, panned این ایده که هر کسی بود که دریافت درمان خاص و تحسین تلاشهای دولت برای مطمئن شوید که هر کس می شود آنچه آنها نیاز دارند.

“من بسیار تحت تاثیر قرار با این تیم در تلاش است که در جریان است,” او گفت: “من آرزو می کنم من با داشتن شناخته شده مغلوب ساختن پیشی جستن حال کردم من درمان خاص.”

“وجود دارد هیچ کدام از آن … در غیر این صورت ما نمی خواهد که کمبود.”

همانطور که برای Zeldin این کنگره گفت که او تا به حال شده است با تکیه بر فرایند راه اندازی توسط کاخ سفید که در آن می گوید از طریق FEMA به دست آوردن منابع. اما “زمانی که ذخیره می شود را به صفر,” او گفت: “سپس شما باید برای پیدا کردن یکی دیگر از راه.”

در هر صورت, او گفت:, در حال حاضر نیست آن زمان به انگشت اشاره.

“وجود خواهد داشت و پس از عمل گزارش آن است که در اینجا انجام می شود و بخشی از آنچه که انجام خواهد شد در اینجا تجزیه و تحلیل روند چگونه دولت فدرال ارتباط برقرار و با این نسخهها کار متحده و چگونه متحده برقراری ارتباط و کار با شهرستانهای,” او گفت:. اما در حال حاضر “هر کس در همان سنگر با تفنگ خود اشاره کرد و در همان جهت است و تنها راه برای دریافت از طریق این.”

___ دنبال Colvin در توییتر در https://twitter.com/colvinj

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im