کالیفرنیا جدید هشدار زود هنگام زلزله برنامه ویژگی های یک تکان دادن شمارش معکوس

جدید هشدار زودهنگام زلزله نرم افزار برای گوشی های هوشمند منتشر شده است به ارائه به کاربران در سراسر کالیفرنیا توانایی دیدن یک شمارش معکوس قبل از تکان دادن می رسد.

در دسترس برای iOS و گوشی های آندروید QuakeAlertUSA نیز ارائه می دهد توانایی برای صاحبان تلفن به صورت جداگانه خیاط زمانی که برنامه باعث شده است — برای ضعیف نور یا متوسط تکان دادن.

این برنامه توسط سانتا مونیکا بر اساس هشدار آزمایشگاه با استفاده از همان منبع داده به عنوان دیگر برنامه های است که در دسترس بوده است — بررسی زمین شناسی ایالات متحده را ShakeAlert سیستم طراحی شده توسط صدها نفر از سنسور زلزله در سراسر کالیفرنیا. دو برنامه های دیگر در دسترس هستند برای هشدار زودهنگام زلزله اما ارائه نمی دهد شمارش معکوس و یا توانایی به نادیده گرفتن هشدارهای ضعیف و نور دادن آنها UC برکلی MyShake برنامه ارائه می دهد که ایالت پوشش و شهر لس آنجلس ShakeAlertLA نرم افزار برای کاربران از لحاظ جسمی در لس آنجلس.

کالیفرنیا مقامات هم شروع به صدور هشدار از طریق پیام متنی از طریق کهربا هشدار-سبک بی سیم سیستم اضطراری. کسانی که هشدار نیازی به دانلود یک برنامه و یا داشتن یک گوشی هوشمند برای دریافت برنامه های, اما این سیستم ممکن است کندتر از برنامه ها و تنظیم شده است برای رفتن برای تنها تر نسبتا قوی تر از تکان دادن گوشی های هوشمند نرم افزار.

تبلیغات

خفیف ترین تکان دادن است که می تواند آغاز یک هشدار برای QuakeAlertUSA برنامه ضعیف است تکان دادن و یا سطح 3 به اصلاح Mercalli شدت مقیاس تعریف شده به عنوان احساس بسیار قابل توجهی توسط مردم در داخل خانه به خصوص در طبقه فوقانی یک ساختمان می تواند باعث ایستاده وسایل نقلیه موتوری به کمی سنگ است. برخی ممکن است فکر می کنم لرزش ناشی از ارتعاشات احساس کردند که یک کامیون های سنگین می گذرد.

این آستانه است همان استفاده شده توسط ShakeAlertLA و MyShake.

کاربران QuakeAlertUSA همچنین می توانید زنگ به حلقه تنها به صورت قابل توجهی بیشتر تکان دادن و مانند یکی که نور و یا سطح 4 برای شدت مقیاس که در آن بسیاری از مردم احساس لرزش در داخل خانه و تکان دادن اختلال ظروف درب و پنجره باعث دیوارها را به ترک خوردگی برای تلفن های موبایل. این همان آستانه استفاده شده توسط دولت در فعال کردن هشدار زود هنگام زلزله از طریق پیام متنی.

در نهایت کاربران می توانند مجموعه ای از حداقل آستانه به نسیم تکان دادن و یا شدت سطح 5 — به اندازه کافی برای بیدار شدن بسیاری از مردم و شکستن ظروف و ویندوز واژگون ناپایدار اشیاء و جلوگیری از ساعتهای آونگ.

تبلیغات

“این هیجان انگیز” گفت: جاش Bashioum, موسس و مدیر عامل هشدار دهنده در آزمایشگاه های این نسخه از نرم افزار است. “هدف اصلی ما این است که برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

زلزله نیاز به حداقل قدر 4.5 برای USGS’ ShakeAlert سیستم حتی در نظر ارسال هشدار به دستگاه های که در حال دیدن حداقل ضعیف تکان دادن و یا سطح 3 در مقیاس شدت.

در ماه های اخیر اندکی تکان دادن باعث شده هشدار در مناطق کم جمعیت. در ماه دسامبر قدر 4.3 زلزله پاره کوه, ساحل مرکزی و San Joaquin Valley باعث بیش از 40 نفر برای دریافت یک زنگ. (نرم افزار ارسال هشدار از آنجا که محاسبه اولیه از زلزله در آمد در بزرگی 4.8 بالاتر از حداقل قدر 4.5 آستانه برای این رویداد در نظر گرفته شود برای یک هشدار است.)

و در ماه ژانویه قدر 4.6 زلزله در موهاوی ناشی از زلزله هشدار دهنده به فرستاده شده توسط پیام متنی بیش از این بی سیم در اورژانس سیستم هشدار به کارگردانی سوی کاربران در پیش بینی منطقه نور یا متوسط تکان دادن در یک جمعیت منطقه شمال برستو منطقه و در جنوب پارک ملی دره مرگ.

شمارش معکوس ویژگی باید با احتیاط استفاده می شود. مردم باید صبر کنید در اطراف برای چند ثانیه به تیک تیک کردن قبل از انداختن پوشش و برگزاری آنها باید آن را انجام دهد حق دور گفت: USGS ShakeAlert دانشمند Robert de Groot.

مناسب و معقول تکان دادن می تواند حتی قبل از شمارش معکوس صفر. “آیا یک از امنیت کاذب; زمین لرزه بسیار پیچیده هستند. همین دلیل است که ما شده ایم بسیار مراقب باشید در مورد شمارش معکوس موضوع” De Groot گفت.

تبلیغات

موسسات در سراسر کالیفرنیا راه اندازی سیستم های هشدار دهنده زودهنگام زلزله; از جمله بارت سیستم راه آهن رفت و آمد در منطقه خلیج و لس آنجلس حمل و نقل متروپولیتن طراحی شده به سرعت قطار قبل از تکان دادن می رسد; سیستم آدرس عمومی در برخی از ساختمان ها مانند L. A. تالار شهر و 19-داستان محل سکونت برج در مارینا دل ری در حال سیمی برای هشدار دادن به ساکنان ورودی تکان دادن از طریق یک سیستم آدرس عمومی.

مانند یک سیستم نصب شده بود توسط هشدار دهنده آزمایشگاه در Cedars-Sinai Medical Center, که در آن یک هشدار سمعی برنامه ریزی برای بیرون رفتن در پیش از تکان دادن و گفت: “زلزله زلزله. انتظار دادن. افت پوشش و نگه دارید. محافظت از خود در حال حاضر گفت: Ryan Tuchmayer مدیر مدیریت اضطراری. کارکنان بیمارستان آموزش دیده اند در مورد چگونگی واکنش به هشدار و کارکنان باید از طریق آموزش.

حداقل آستانه تکان دادن که فعال خواهد شد یک هشدار در Cedars-Sinai در نور است تکان دادن و یا سطح 4 در مقیاس شدت.

نهادی کاربران از زلزله هشدار زود هنگام می توانید مجموعه خود را در آستانه آلارم یا عمل متفاوت تحت USGS قوانین. یک شرکت با تمرکز بر روی ساخت تجهیزات الکترونیکی حساس به عنوان مثال ممکن است بخواهید به در حتی کوچکترین انتظار تکان دادن است که ممکن است محسوس به اکثر انسان ها یا شدت سطح 2.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>