کالیفرنیا بی خانمانی بحران ‘رسوایی,’ رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom می گوید در دولت از وزارت امور خارجه سخنرانی

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom قول داد به مارشال نیروی کامل خود را از دولت به کاهش کالیفرنیا بدتر شدن بی خانمانی بحران انسانی ضروری برای دولت و سیاسی ضرورت برای یک فرماندار که بلند پروازانه دستور کار مترقی می تواند تحت الشعاع اگر او نتواند به اقدامات موثر.

تحویل دولت سالانه خود را از حالت گفتار به یک جلسه مشترک قوه مقننه در چهارشنبه Newsom اذعان کرد که کالیفرنیا “از دست رفته صبر” با دولت و رهبران سیاسی که تا حد زیادی نادیده گرفته یک فاجعه انسانی است که وجود داشته است در چشم ساده برای سال, اگر نمی دهه.

“اجازه دهید آن را به آنچه در آن است. این یک رسوایی است که ثروتمندترین دولت در ثروتمندترین کشور — موفقیت در سراسر بسیاری از بخش های در حال سقوط است تا کنون به درستی در خانه درمان و انسانی در درمان بسیاری از مردم خود. هر روز رویای کالیفرنیا تیره با واقعیت غم انگیز از خانواده و کودکان و سالمندان زندگی unfed در بتن تخت” Newsom گفت. “حقیقت سخت است ما نادیده گرفته مشکل است.”

مراقب باشید به می گویند که بی خانمانی را نمی توان حل یک شبه Newsom با این وجود وعده داده شده برای کار با قانونگذاران ایالتی را به اقدام سریع است.

تبلیغات

این فرماندار دموکرات به نام برای همه جدید پناهگاه و حمایتی مسکن به معاف از کلید حقوق محیط زیست استفاده شده است که برای محدود کردن توسعه شبیه به یک پروژه آزمایشی در حال انجام در لس آنجلس.

Newsom نیز نشانه حمایت خود را برای ایجاد یک قابل توجه دائمی جریان از درآمد متمرکز بر محدود کردن بی خانمانی یک ایده است که برخی در ساکرامنتو می گویند می تواند نیاز به افزایش مالیات.

“ما در حال رفتن به نیاز قابل توجهی پایدار درآمد” Newsom قانونگذاران گفت. “من تعهد به کار از نزدیک با شما را به شناسایی که در آن این درآمد در حال انجام خواهد آمد از. اما ما باید برای پیدا کردن آن به ارائه امن تر, تمیز کننده, خیابان که جوامع ما نمایندگی سزاوار است.”

به عنوان تشویق شسته Newsom در داخل حزب دموکرات کنترل دولت و کنگره آمریکا رئیس جمهور تهمت یکی از Newsom را شدیدترین منتقدان چند صد مایلی جنوب در یک کمپین نوسان از طریق کالیفرنیا. مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی استفاده می شود دولت بی خانمانی بحران به عنوان یک چماق در برابر Newsom و کالیفرنیا رهبران دموکرات و رئیس جمهور تهدید کرده است که مداخله فدرال اگر استاندار نتواند به اقدام است.

تبلیغات

در سخنرانی خود Newsom را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بیشتر علاقه مند به نمره امتیاز سیاسی از معنی دار ارائه کمک به کسانی که در خیابانها یعنی از طریق فدرال مسکن کمک از ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری است.

“کالیفرنیا است و ادامه خواهد داد به گسترش آن دست همکاری به واشنگتن به دنبال به طور مشترک رسیدگی به این موضوع” Newsom گفت. “اما خالی از کلمات و حرکات نمادین نمی ماسک 15% در سراسر-هیئت مدیره برش به HUD بودجه.”

در سخنرانی خود Newsom سعی در منحرف کردن انتقاد است که در کالیفرنیا دموکراتیک رهبری بود که تنها مسئول 150,000 ساکنان زندگی در خیابان در ماشین ها و هر جای دیگری که می توانید پیدا کردن سرپناه.

او با ارائه یک تاریخچه طولانی در علل کالیفرنیا بی خانمانی بحران رسیدن به ملی “د-نهادینه شدن” بیمار روانی که شروع 1940s و کاهش ایمنی ضروری net برنامه در طول 1980s و 1990s. او اشاره کرد امروز جمعیت بی خانمان به پایین است که توسط 35,0000 مردم از تعداد کسانی که زندگی در خیابان در سال 2005 زمانی که حزب جمهوری خواه آرنولد شوارتزنگر شد فرماندار.

“در یک سیاسی قطبی جهان لیبرال ها و محافظه کاران سرزنش یکی دیگر از این شکست. لحاظ تاریخی هر چند هر دو مناسب هستند. این زمان برای متوقف کردن انگشتان اشاره و پیوستن به دست” Newsom گفت.

فرماندار آدرس حفظ شکوفا از آفتابی خوش بینی از سخنرانی مراسم تحلیف خود را از یک سال پیش هنگامی که به کالیفرنیا قوی اقتصاد سالم و رشد کار حسادت ملت است. او گفت: کالیفرنیا همچنان به عنوان یک پناهگاه برای فرصت و نوآوری است.

هنوز 40 دقیقه-سخنرانی طولانی شد مشخص شده توسط هوشیار تن و اذعان است که با وجود کالیفرنیا بودن به پنجمین اقتصاد در کلمه دولت چهره چالش های دلهره آور یک واقعیت است که استقبال Newsom تقریبا بلافاصله زمانی که او در زمان ،

Pacific Gas & Electric دولت بزرگترین ابزار فرود را به ورشکستگی در طول Newsom اول ماه و ماه بعد, خاموشی قرار داده و میلیون ها نفر از ساکنان در تاریکی در اوج آتش فصل است. بلایای طبیعی نیز رخ داد دولت: 7.1 ریشتری زلزله در جولای لرزاند که بالا کویر در شمال لس آنجلس و یک آتش سوزی در ماه اکتبر که سوخته شمال کالیفرنیا شراب کشور است.

تبلیغات

با وجود یک رشته قابل توجه موفقیت Newsom سال اول در مخدوش در بخشی از آنچه منتقدان یک undisciplined و بی تاب حاکم ، او متهم به تلاش برای به انجام رساندن بیش از حد بیش از حد به زودی مانع توانایی های خود را به آدرس دولت بزرگترین مسائل: عدم مقرون به صرفه مسکن تقاضا برای بهتر بهداشت و درمان و یک بی خانمان بحران است که در سمت چپ چند شهرستانها و استان ها دست نخورده.

در روز چهارشنبه وزارت امور خارجه دولت, آدرس Newsom تلاش برای ارسال یک پیام که سال دوم خود را در دفتر می خواهم یک مقدار واضح تر تمرکز با مبارزه با بی خانمانی که دولت او در اولویت است.

کالیفرنیا برای بیش از 150 ، 000 نفر بی خانمان نزدیک به یک چهارم از کل کشور. با توجه به نظر سنجی بی خانمانی است که این موضوع بالا ساکنان می خواهند فرماندار و قانونگذاری ایالتی به آدرس.

Newsom عهد کرده است به اقدام سریع و همراه با 1 میلیارد دلار را کنار بگذارند در سال های اخیر برای کاهش بحران او اضافه شده اضافی $750 میلیون در theproposed بودجه برای این سال مالی به افزایش مسکن و سرپناه گزینه های سراسر کشور.

اما قانونی تحلیلگر دفتر گفت: در یک گزارش منتشر شده در اوایل این ماه که Newsom طرح “می افتد کوتاه از تبیین یک استراتژی روشن” و به عنوان یک نتیجه می تواند به طور بالقوه تاثیر کمی در پرداختن به بحران است. مطمئن نیستید اگر Newsom می توانید ارائه در وعده های خود, دولت, نمایندگان مجلس نیز از تهیه طرح ها از جمله طرح که کنار 2 میلیارد دلار سالانه برای مبارزه با بی خانمانی به عنوان فرماندار $750 میلیون نفر در یک زمان و بودجه.

جریان پول با هدف کمک به کالیفرنیا دریافت کردن خیابان ها در خدمت به عنوان یک یادآوری از درجه ای که دولت منابع مالی را بهبود از رکود دوران به ظاهر غیر قابل عبور کسری ترک پاره خالص ایمنی برای کالیفرنیا پهن با رکود اقتصادی است.

پس Newsom گرفته شده استفاده کامل از دولت خوبی است.

Newsom را پیشنهاد بودجه منتشر شد, در ماه ژانویه نیز افزایش سلامت و خدمات انسانی هزینه های 5.5 میلیارد. که شامل دستمزد بالاتر برای مراقبت در خانه کارگران و 18 ماه تمدید سال گذشته حذف مالیات جمع آوری شده در فروش پوشک و محصولات بهداشتی زنانه. هزینه های طرح نیز گسترش یافته و پیش دبستانی گزینه برای خانواده های کم درآمد و دسترسی به مرخصی خانواده به کالیفرنیا کارگران است.

تبلیغات

Newsom ساخته شده است که کاهش هزینه داروهای تجویزی بخش مهمی از بهداشت و درمان در دستور کار است. در اولین روز خود را در اتاق گفت: “راه اندازی یک ایالت خرید عمده برنامه برای کاهش هزینه داروهای تجویزی یک طرح است که هنوز در مراحل اولیه توسعه است. در این سال Newsom پیشنهاد یک طرح برای کالیفرنیا شروع به فروش نام تجاری خود را ژنریک داروهای تجویزی برای کاهش افزایش هزینه های بهداشت و درمان, هر چند جزئیات بیشتر در مورد چگونه دولت خواهد برنامه اجرا کرده اند هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است.

فرماندار که ابراز پشتیبانی قوی برای جهانی سیستم بهداشت و درمان در حالی که در حال اجرا برای دفتر نیز آنچه که او به نام “پرداخت پایین” در این برنامه با گسترش پزشکی برای مهاجران در دولت بدون وضعیت قانونی که کمتر از 26. که با گسترش امضا و به قانون Newsomembraced یک طرح در این سال به پیشنهاد پزشکی به سالمندان بدون وضعیت قانونی.

بار نویسنده کارکنان ملودی گوتیرز کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly