کالیفرنیا نهایی انتخابات ریاست جمهوری نتایج اولیه ممکن است با تاخیر به دلیل coronavirus

نتایج نهایی از کالیفرنیا ریاست جمهوری اولیه ممکن است شناخته شده است و تا اواخر ماه آوریل و پس از رژیم صهیونیست

توسط MINERALNEWS در 2 فروردین 1399

نتایج نهایی از کالیفرنیا ریاست جمهوری اولیه ممکن است شناخته شده است و تا اواخر ماه آوریل و پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به انتخابات محلی مقامات وقت های اضافی به شمارش آرا با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

Newsom صدور یک فرمان اجرایی در روز جمعه اضافه کردن 21 روز برای California counties به گزارش نتایج از مارس 3 ایالت اولیه. توسط قانون استان ها به طور معمول 30 روز پس از انتخابات به تکمیل رسمی شمارش و ثبت تعداد کسانی که به وزیر امور خارجه.

آخرین جدول بندی قبل از فرماندار اقدامات نشان داد 313,739 برگه های رای هنوز به بررسی در سراسر کشور 58 شهرستانهای استان است. تقریبا یک پنجم از آن برگه های رای ریخته شد در لوس آنجلس که در آن یک سری از مشکلات با رای مارک ها و دستگاه های الکترونیکی ثبت نام قرص مانع در شخص رای گیری در بسیاری از مکان ها در روز انتخابات.

Newsom همچنین دستور داد تا زمان بیشتری برای جوامع با توجه به تغییر از در بزرگ به منطقه انتخابات برای دفاتر محلی. و او کارگردانی انتخابات مقامات به استفاده از تنها رای-با-پست روش برای سه ویژه انتخابات برگزار می شود در این بهار.

تبلیغات

چند California counties شده اند به خصوص سخت-آمار شیوع کروناویروس موثر بر انواع دولت های محلی خدمات. که شامل شمارش آراء ریاست جمهوری — شهرستان اعضای هیات فرستاده شده اند خانه را به سرعت گسترش ویروس. در برخی از جوامع روستایی در رای گیری شمارش انجام شده است توسط داوطلبان که ممکن است بیشتر در معرض خطر ابتلا به ویروس.

ناقص بازده نشان می دهد ایالت ورمونت برنی ساندرز با بیش از 35 درصد آرا در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه با معاون رئیس جمهور جو بایدن در جایگاه دوم و garnering 28 درصد آرا. تحت حزب دموکرات قوانین دو مرد هر دو را اهدا می شود برخی از 144 نمایندگان برای grabs بر اساس ایالت کل. یک addtional 271 نمایندگان تعلق می گیرد با رای بالا-اهل عمل در هر یک از کالیفرنیا 53 کنگره مناطق. دیگر دموکراتیک امیدوار حتی کسانی که خارج از مسابقه می تواند در نهایت برنده شدن برخی از این نمایندگان پس از رای گیری تایید شده است.

سفارش توسط Newsom به معنی نهایی برگه نیست با توجه تا آوریل 24. نتایج آن را در حال حاضر تایید شده در مارس 1.

"ما دموکراسی نمی خواهد متوقف شد با این بیماری همه گیر" وزیر امور خارجه الکس پدیللا گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. "ما در انطباق با شرایط جدید و در ادامه به ارائه انتخابات آزاد و عادلانه برای شهروندان ما."

تبلیغات

تعویض به رای غیابی برای سه آینده ویژه انتخابات در 25 کنگره منطقه در شمال لس آنجلس و بخشی از Ventura County, 25 خارجه سنا منطقه در کنار رودخانه شهرستان و یک به خاطر انتخابات شامل سه اعضای شورای شهر در وستمینستر — جلوگیری از چالش های اجتماعی فاصله در رای گیری مکان. سفارش می کند اما ممنوع در اوایل شخص رای گیری به عنوان طولانی به عنوان دستورالعمل های بهداشتی به دنبال دارد.

Newsom صادر شده یک سری از دستور اجرایی بیش از روزهای اخیر در پاسخ به کروناویروس بحران مهمترین اجباری stay-at-home بخشنامه برای همه کالیفرنیا که کار نمی کنند در خدمات ضروری ، بهداشت عمومی نگرانی های رشد به طور پیوسته در مدت زمان کوتاه پس از رای دهندگان در سراسر کشور بازیگران برگه های رای.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de