B. C. همچنان به صاف COVID-19 با جدید مرگ و میر در روز; خواستار سفر ایمن

ویکتوریا—بریتیش کلمبیا وزیر بهداشت آدریان دیکس می گوید سپاسگزار او را برای اضافه کردن بیشتر مردم به COVID-19 ت

توسط MINERALNEWS در 20 خرداد 1399

ویکتوریا—بریتیش کلمبیا وزیر بهداشت آدریان دیکس می گوید سپاسگزار او را برای اضافه کردن بیشتر مردم به COVID-19 تعداد مرگ 167.

این استان اعلام کرد هیچ جدید مرگ و میر در روز دوشنبه و 30 مورد از این ویروس بیش از سه روز.

B. C. در حال حاضر در مجموع از 2,659 COVID-19 موارد در حالی که 2,309 مردم بهبود یافته اند.

سلامت استان افسر دکتر بانی هنری می گوید مردم برنامه ریزی تعطیلات تابستان در B. C. باید اقدامات احتیاطی را برای حفاظت از جوامع آنها در بازدید از ویروس.

او می گوید: مسافران باید تمرین فیزیکی, فاصله, اقامت خانه اگر بیمار و محل به عنوان نور یک بار که ممکن است در خدمات موجود در کوچکتر B. C. جوامع آنها بازدید کنید.

دیکس می گوید دولت فدرال صلاحیت بیش کانادا مرز اما او توصیه می کند در برابر توریست سفر در سراسر ایالات متحده و کانادا مرز به دلیل افزایش اخیر در COVID-19 موارد در کشورهای همسایه از Washington, اورگان و کالیفرنیا و آریزونا و نوادا.

دولت فدرال اعلام کرد یک شل شدن ممنوعیت غیر ضروری سفر در سراسر مرز دوشنبه اجازه می دهد تا برخی از خانواده ها به دوباره اما هر کسی وارد کانادا هنوز هم باید خود جدا برای 14 روز.

هنری می گوید مردم حضور آخر هفته اعتراض و تجمعات در سراسر B. C. باید نظارت بر سلامت خود را در طول چند روز آینده.

"من التماس مردم را به مطمئن شوید که شما نمی خواهید را به این بازگشت به خود و خانواده و عزیزان و جامعه خود را," او گفت:.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن