آتش سوزی کالیفرنیا کمپرها را در جنگل ملی به دام می انداخت

دریاچه تراش، کالیفرنیا - سه آتش سوزی سریع در حال گسترش کالیفرنیا ارسال مردم فرار شنبه، با یک campers به دام ان

توسط MINERALNEWS در 16 شهریور 1399

دریاچه تراش، کالیفرنیا - سه آتش سوزی سریع در حال گسترش کالیفرنیا ارسال مردم فرار شنبه، با یک campers به دام انداختن در مخزن در جنگل ملی سیرا، به عنوان یک موج گرمای وحشیانه درجه حرارت را به رقم های سه گانه در بسیاری از نقاط ایالت تحت فشار قرار داد.

دن تون، سخنگوی جنگل ملی می گوید آتش سوزی در نزدیکی دریاچه شیور تا ۵۶ مایل مربع (۱۴۵ کیلومتر مربع) منفجر شد، از رودخانه ای پرید و تنها جاده را به اردوگاه استخر ماموت به خطر انداخت. دست کم ۲۰۰۰ سازه در این منطقه در حدود ۲۹۰ مایلی (۴۶۷ کیلومتری) شمال لس آنجلس تهدید شد که دمای هوا در دره سن فرناندو شهر به ۱۱۷ درجه رسید.

اداره کلانتر شهرستان مادرا در توئیتی گفت که حدود ۱۵۰ نفر در پرتاب قایق اردوگاه بودند و ۱۰ نفر از آن ها مجروح شدند. این بخش در توئیت کرد: «همه در این زمان در امان هستند.»

افسران همچنین در حال تخلیه بیکور میدوز بودند. یک مزرعه بزرگ در جنگل ملی سیرا، شنبه شب، بخش توییت کرد.

ساکرامنتو بی گزارش داد که آژانس ها در حال هماهنگ کردن یک نجات هواپیما برای آمدن خدمه و تخلیه با خیال راحت آن ها هستند.

تون گفت به کمپرها گفته شد تا زمانی که خدمه آتش نشانی به کمک هواپیماهای آب ریز می توانند به محل دسترسی پیدا کنند، در محل خود پناه گیرند. تون گفت که نمی داند آتش چقدر به اردوگاه نزدیک است.

وی گفت: تمام منابع ما در حال کار هستند تا آن مسیر فرار را برای آنها خوب و امن کنیم.

دریاچه ۳۵ مایلی (۵۶ کیلومتری) شمال شرقی فرزنو توسط جنگل های کاج ضخیم احاطه شده و مقصدی محبوب برای قایقرانی و ماهیگیری است. شرایط خشک استخوان و آب و هوای گرم به شعله های آتش دامن می داد.

تون گفت: «هنگامی که آتش می رود، آب و هوای خودش را ایجاد می کند و باد را اضافه می کند تا گسترش را افزایش دهد.»

آتش عصر جمعه آغاز شد. خدمه در طول شب کار می کردند، اما تا صبح شنبه مقامات دستور تخلیه برای جوامع کنار دریاچه صادر کردند و از مردم خواستند که به دنبال امداد رسانی از گرمای آخر هفته روز کارگر باشند تا از دریاچه محبوب دور بمانند.

"برنامه های آخر هفته روز کار خود را تنظیم کنید. دسترسی به دریاچه شیور به دلیل #CreekFire به طور کامل به روی عموم بسته شده است.» دفتر کلانتر شهرستان فرزنو پس از اعلام دستورات تخلیه برای اردوگاه ها و جوامع کنار دریاچه توییت کرد.

گشت بزرگراه کالیفرنیا مسیر ایالتی ۱۶۸ را تعطیل کرد تا تنها اجازه دسترسی به پاسخ دهندگان اضطراری و فراری ها را دهد.

در کالیفرنیای جنوبی، آتش سوزی در کوهپایه های یوکایپا در شرق لس آنجلس باعث دستور تخلیه بخش های شرقی شهر ۵۴٬۰۰۰ نفر به همراه چندین جامعه از جمله اوک گلن، مانتین هاوس ویلیج و فارست فالز شد. وزارت جنگلداری و حفاظت از آتش سوزی کالیفرنیا (کال آتش) گفت آتش سوزی دست کم ۱٫۵ مایل مربع (۳٫۹ کیلومتر مربع) را سوزانده و با نرخ گسترش «متوسط تا خطرناک» در حال سوختن است.

بخشی از بیابان سن گورگونیو بسته شد و از کوهنوردان خواسته شد که آنجا را ترک کنند.

در شرق شهرستان سن دیگو، مقامات آتش نشانی هشدار دادند آتش سوزی در نزدیکی آلپاین پس از گسترش به ۴۰۰ جریب (۰٫۶ مایل مربع) در عرض یک ساعت با «نرخ خطرناک سرعت» در حال سوختن است. به جامعه کوچکی در جنوب آلپاین در جنگل ملی کلیولند دستور تخلیه داده شد.

کال آتش نشانی گفت نزديک به ۱۲۵۰۰ آتش نشان در حال نبرد با ۲۲ آتش سوزی عمده در ايالت هستند. با وجود گرما، آتش نشانان توانستند حاوی دو آتش سوزی بزرگ در شهرستان مونتری ساحلی شوند.

کاليفرنيا از ۱۵ اوت تاکنون ۹۰۰ آتش سوزی را ديده است که بسياری از آنها با يک سلسله حملات شديد هزاران اعتصاب سبک کننده آغاز شده اند. فروغ بیش از 1.5 میلیون هکتار (2343 مایل مربع) سوزانده شده است. هشت کشته آتش سوزی و نزدیک به ۳۳۰۰ سازه تخریب شده است.

...

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن