کالیفرنیا می بیند ده ها تن از جدید کروناویروس موارد است. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

Coronavirus ادامه داد: گسترش آن در سراسر کالیفرنیا با بسیاری از استان ها از جمله لس آنجلس گزارش موارد جدید.

اعداد منعکس بیشتر مردم گرفتن تست شده بلکه آنچه مقامات می گویند یقین است که این ویروس در حال گسترش به جوامع است. شهرستان سانتا کلارا تا کنون شده است سخت ترین ضربه با 91 مورد و دو مرگ.

مقامات خواسته اند که مردم به دنبال انزوای اجتماعی و ممنوع بسیاری از انواع مجامع عمومی.

اما در روز شنبه و فروشگاه مورد حمله توسط خریداران بسیاری که برخی از آنها از رفتن به محصول قفسه های خالی.

تبلیغات

در اینجا یک نمونه از این مورد جدید در مجموع:

لس آنجلس: 54
سان فرانسیسکو: 28
سانتا کلارا: 91
ساکرامنتو: 29
نارنجی: 13
سن دیگو:
ریورساید: 14
کنترا کوستا: 29
سن متئو: 26

در میان رویدادهای امروز:

سن دیگو: دو بهداشت و درمان کارگران در UC سان دیگو بهداشت تایید کرده اند COVID-19 عفونت و در حال حاضر در صفحه اصلی قرنطینه با توجه به بیانیه منتشر شده توسط دانشگاه بعد از ظهر شنبه. دانشگاه بیانیه مشخص نیست که امکانات کارکنان در کار و یا موقعیت خود را. همچنین مشخص نیست که آیا هر دو کارمند بود با پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی در حالی که در وظیفه. هر دو کارمند هستند و گفته می شود در سلامت خوب و دانشگاه “راه اندازی یک تلاش گسترده برای شناسایی هر گونه بیماران و سیستم بهداشت و درمان همکاران که ممکن است در سال های اخیر در تماس با هر کدام از این دو سلامت کارگران است.”

تبلیغات

دانشگاه استنفورد: یک دانشگاه استنفورد در مقطع کارشناسی آزمایش مثبت برای coronavirusباعث بیشتر اقدامات در محوطه دانشگاه. “این دانش آموز است که در حال حاضر خود جدا. تیم ما در حال حاضر در حال انجام تماس ردیابی و در حال کار برای اطلاع رسانی و ارائه راهنمایی به تمام تماس نزدیک از فردی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” استنفورد گفت: در یک بیانیه.

لس آنجلس: شهرستان گزارش 11 مورد جدید. دو نفر از این افراد در میان آخرین موارد گزارش شده هستند و در بیمارستان بستری, L. A. County وزارت بهداشت گفت: در انتشار اخبار. دو مورد مشکوک به مربوط به سفر و چهار تا به حال تماس نزدیک با مورد تایید مقامات گفت. دو تا از این موارد باید یک منبع ناشناس از قرار گرفتن در معرض معنی آنها را می توان شواهد بیشتری از “جامعه گسترش” مقامات گفت.

ریورساید: مقامات اعلام کرد که سابق بیمار در Coachella Valley خانه سالمندان است coronavirus باعث آنها را به آزمون کارگران و بیماران در مرکز شهرستان عمومی وزارت بهداشت گفت: بیمار صرف زمان در رانچو مایراج بهداشت و مرکز توانبخشی قبل از انتقال به بیمارستان.

ORANGE COUNTY: این شهرستان در حال حاضر گزارش اولین مورد از کروناویروس که به نظر می رسد به گسترش از طریق جامعه به عنوان تعداد کل فرض موارد افزایش به 13. Orange County مراقبت های بهداشتی آژانس گفت: یک زن به دست آورد این ویروس به صورت محلی و در حال حاضر در بیمارستان بستری و در شرایط با ثبات است. هیچ جزئیات دیگری ارائه شد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر