کالیفرنیا DMV بسته شدن همه دفاتر به به بنیادی گسترش coronavirus یادداشت می گوید

در مواجهه با نگرانی در میان کارگران در مورد گسترش COVID-19 کالیفرنیا گروه از وسایل نقلیه موتوری اعلام کرد در ی

توسط MINERALNEWS در 8 فروردین 1399

در مواجهه با نگرانی در میان کارگران در مورد گسترش COVID-19 کالیفرنیا گروه از وسایل نقلیه موتوری اعلام کرد در یادداشتی به کارکنان روز شنبه که آن را بسته است همه از آن بیش از 170 حوزه دفاتر به شروع جمعه.

در یک یادداشت به دست آمده توسط بار که فرستاده شد به کارکنان در روز پنج شنبه, راهنمایی و رانندگی زمینه عملیات معاون Coleen جزایر نوشت که تعطیلی بخشی از آژانس "با در نظر گرفتن مراحل رسیدگی به سلامت کارکنان و نگرانی های ایمنی از جمله تماس و اجتماعی افزایش فاصله بین افراد است."

کارکنان خواهد شد قرار داده شده در پرداخت وقت اداری به عنوان دفاتر بسته شده برای تمیز کردن و ضد عفونی از مارس 27 و 31 و کارکنان خواهد شد بازگشت به کار آوریل 1 اگر دفاتر بسته باقی خواهد ماند ،

هنگامی که کارکنان از بازگشت به کار در مارس 1, آنها را دریافت خواهید کرد آموزش به روند معاملات آنلاین این یادداشت گفت. راهنمایی و رانندگی قبلا مقیاس عملیات بازگشت اما کارکنان باقی مانده در مورد آمدن به تماس نزدیک با مشتریان که ممکن است حمل coronavirus.

تبلیغات

راهنمایی و کارمند در San Joaquin Valley صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن با ستایش از تصمیم به نزدیک به مردم است. او تا به حال شده است با پوشیدن دستکش در کار بود و به دستور او ضد عفونی ایستگاه با دستمال مرطوب ضد عفونی کننده پس از هر مشتری اما او گفت که مشتریان اغلب به حال مشکل خود را حفظ فاصله.

"من احساس می کنم که یک انتخاب عالی," او گفت:. "کمی دیر از آنجا که ما هنوز هم نمی دانم که به معرض [coronavirus] که ممکن است آن را داشته باشد اما من فکر می کنم این اولین گام از راهنمایی و رانندگی."

عمل می آید تنها چند ساعت پس از وزارت امنیت داخلی ایالات متحده اعلام کرد که ارائه یک سال تاخیر تا اکتبر. 1, 2021, از مهلت متحده به موضوع املاک شناسه به میلیون ها نفر از افرادی که نیاز آنها را به هیئت مدیره پروازهای داخلی تحت تدابیر امنیتی جدید.

فدرال تعویق رها کالیفرنیا DMV از داشتن به صدور بیش از 1 میلیون و جدید شناسایی کارت های هر ماه به آنها را به همه ساکنان که ممکن است به آنها نیاز دارید. سیاست های دولت نیاز ساکنان به نظر می رسد فرد در زمینه دفاتر به انگشت شست چاپ شده و عکس خود را دریافت شناسه واقعی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب