کالیفرنیا اجازه می دهد تا برخی از ماهیگیری آب شیرین ممنوعیت بیش از coronavirus نگرانی

کالیفرنیا تنظیم کننده رای جمعه اجازه می دهد تا به طور موقت محدودیت در ماهیگیری آب شیرین در برخی از جوامع روستایی که در آن مقامات محلی نگران هستند out-of-towners می تواند به گسترش این رمان coronavirus به ساکنان.

به اتفاق آراء توسط ماهی ها و بازی کمیسیون کمک های مالی اضطراری اقتدار به مدیر وزارت امور خارجه از ماهی ها و حیات وحش به تعویق انداختن بهار قزل آلا فصل به درخواست چند شهرستان.

روز افتتاحیه جشن در میان ماهیگیران تفننی به عنوان “fishmas” و تساوی هزاران نفر از مردم به eastern Sierra. در این سال این مجموعه به صورت مارس 25.

اما ترس بیش از COVID-19 led شهرستانهای آلپ Inyo و تک به اصرار شیلات تنظیم کننده برای به تعویق انداختن غیر رسمی برای تعطیلات خود را در رودخانه ها و نهرها و دریاچه ها.

تبلیغات

آنلاین جلسه عمومی بود و دوباره از یک مارس 9 تلفنی که لغو شد که شد غرق صدها تماس گیرنده برخی از آنها مارک مقامات به عنوان “فاشیست” و فریاد زد: فحاشی. شایعات تا به حال منتشر شده در رسانه های اجتماعی که کمیسیون بود که با توجه به تعطیل تمام ماهیگیری آب شیرین در کالیفرنیا است.

رییس کمیسیون اریک Sklar و ماهی ها و حیات وحش مدیر چارلتون بانهم لگد شنبه جلسه توسط تکرار کرد که مقامات نمی شد فکر کل ممنوع.

“نه این گروه از ماهی ها و حیات وحش و ماهی ها و بازی کمیسیون پیشنهاد کرده است یک ایالت بسته شدن ایالت ماهیگیری. نه در نظر دارد برای انجام این کار” بونهام گفت.

پس از او اعطا شد اضطراری اقتدار, بونهام گفت: هر گونه محدودیت او تحمیل خواهد بود در پاسخ به “نیازهای محلی در این اضطراری برای بهداشت عمومی” و منقضی خواهد بود مه 31.

تبلیغات

Sklar آن را به نام “باریک فولاد و متناسب با” رویکرد.

در این جلسه به طور خلاصه با تاخیر و مشکلات فنی قبل از اقدام به عنوان برنامه ریزی شده با نظرات از ساکنان بهداشت مقامات قبیله ای نمایندگان و اجرای قانون از اعضای شرقی سیرا و در سراسر دولت است.

برخی از مخالفان محدود ممنوعیت سوال که چرا بیشتر قوانین و مقررات مورد نیاز در زمانی که دولت تمام شد و تحت اقامت در خانه سفارش دهید. دیگران گفت: این ممنوعیت غیر ضروری اجتماعی به دلیل فاصله گرفتن قوانین می توان به راحتی به دنبال در حالی که ماهیگیری.

تک County Sheriff اینگرید براون التماس کرد با بازدید کنندگان به “ما زمان را از طریق این بحران است.” او گفت: وجود دارد هیچ جایی برای مهمانان بماند چرا که بسیاری از هتل ها در حال بسته و کوتاه مدت اجاره املاک در حال استفاده توسط کارگران ضروری.

تبلیغات

نشانه خارج کرن رودخانه پرواز فروشگاه در Kernville خواست out-of-towners برای رفتن به خانه: “لطفا از احترام به مردم و همه را به سلامت!”

صاحب پسر شلوار جین گفت: هر سال دیگر او می خواهم خوش آمدید له مشتاق ماهیگیران تفننی.

“اما در حال حاضر من گفت:” بچه ها شما نمی توانید در اینجا در حال حاضر. ما در حال تلاش برای نگه داشتن این شهر امن’ ” جین گفت.

حدود 1 میلیون مجوز ماهیگیران تفننی به طور منظم ماهی کالیفرنیا را از طریق آبراه به سال ساخت آن را یکی از فعال ترین در ایالات متحده ماهیگیری متحده است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de