مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید فدرال در حال توسعه دستورالعمل های جدید برای ویروس خطر

واشنگتن - رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: این که مقامات فدرال در حال توسعه دستورالعمل برای رای

توسط MINERALNEWS در 8 فروردین 1399

واشنگتن - رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: این که مقامات فدرال در حال توسعه دستورالعمل برای رای دادن به استان ها با خطر گسترش ویروس به عنوان او هدف شروع به سهولت در سراسر کشور دستورالعمل به منظور جلوگیری از شیوع کروناویروس.

در نامه ای به ملت فرمانداران مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دستورالعمل جدید به معنای فعال دولت و رهبران محلی را به "تصمیم گیری در مورد حفظ شده و افزایش یا آرامش بخش اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات آنها را در محل قرار داده." ایالت ها و شهرداری ها که هنوز هم حفظ قدرت را به مجموعه هر آنچه که محدودیت های لازم بدانند.

"من فکر می کنم ما می توانید شروع با باز کردن بخش های خاصی از کشور: شما می دانید, مزرعه کمربند نقاط خاصی از میانه جاهای دیگر" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز شنبه در مصاحبه با فاکس نیوز کانال Sean Hannity. "من فکر می کنم ما می تواند باز کردن بخش های ربع و پس از آن فقط نگه داشتن آنها را تا زمانی که کل کشور گشوده شود."

رئیس جمهور شده است در تلاش برای به روز تعیین نحوه حاوی اقتصادی خرید اینترنتی از دستورالعمل های صادر شده توسط دولت او به عنوان به خوبی به عنوان رهبران محلی به سرعت جزر و مد از عفونت.

"هر روز که ما اقامت در خارج از آن می شود سخت تر به آن را بسیار به سرعت" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن رونمایی از 15 روز برنامه مشاوره در برابر اجتماعات بزرگ و فراخوانی برای بسیاری از آمریکایی ها به در خانه باقی می ماند. دستورالعمل صادر شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری هستند اما بسیاری از دولت ها و رهبران محلی را صادر کرد محدودیت های اجباری در خط و یا حتی سخت تر از آن صادر شده توسط CDC.

کاخ سفید هنوز در حال توسعه دستورالعمل های جدید و جمع آوری داده ها به آنها بازگشت تا دکتر دبورا Birx کاخ سفید هماهنگ برای coronavirus پاسخ به خبرنگاران گفت: Thurday.

"چه ما در حال تلاش برای استفاده از یک لیزر-رویکرد متمرکز به جای یک generic افقی رویکرد" او گفت:.

Birx اذعان نگرانی که مردم به سادگی می تواند حرکت بین مناطق مختلف عفونت خطرات — و به طور بالقوه مختلف محدودیت در حرکت و جمع میان شیوع.

"بخشی از این خواهد بود که نیاز به بسیار مسئول رفتار بین شهرستانهای," او گفت:, گفته, دولت خواهد اضافی ارائه رهنمود به دولتها در هفته آینده بار جدید طرح نهایی است.

دو مقامات دولت گفت: این امر شامل هر گونه محدودیت در سفر بین نقاط و کسانی که با نرخ پایین تر از عفونت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پنج شنبه اعلام کرد که او را دیدار نورفولک ویرجینیا در روز شنبه به دیدن کردن USNS راحتی 1000 تخت بیمارستان عنوان کشتی برای کمک به نیویورک در پاسخ به این ویروس.

هنوز هم او را رد کرد و از جان گذشته تماس از فرمانداران از جمله نیویورک اندرو کومو که باید التماس کرد برای اضافی هواکش برای کمک به درمان بیماران مبتلا به COVID-19.

"من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 پنکه" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ارجاع نیویورک درخواست از دولت فدرال است.

در یک کنفرانس تلفنی با فرمانداران پنج شنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن بر نیاز به بازگشایی کسب و کار و به رسمیت شناختن تفاوت های منطقه ای در ویروس' تاثیر است.

"همه ما باید برای رسیدن هوشمند" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تماس های صوتی که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. "ما باید برای باز کردن در کشور ما, من متاسفم."

می سی سی پی کالیفرنیا ، تیت ریوز, که دستور تعطیلی کسب و کار و یا محدودیت در رفتار اجتماعی ایشان تشکر مغلوب ساختن پیشی جستن را برای به رسمیت شناختن که این ویروس مبتلا متحده متفاوت است و "یک اندازه همه مناسب نیست."

"من از شما متوجه است که" ریوز گفت.

اعلام این خبر از آینده دستورالعمل جدید می آید روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او امیدوار است به "بازگشایی" این کشور با عید پاک.

"من دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک" او گفت: در طول یک فاکس نیوز مجازی سالن شهر. عید پاک است فقط بیش از دو هفته دور — Apr. 12.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

کارشناسان بهداشت و روشن ساخته اند که اگر آمریکایی ها همچنان به طور چشمگیری محدود کردن تعامل اجتماعی — ماندن خانه از محل کار و منزوی خود — تعداد عفونت را پایمال سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان آن را در بخش هایی از ایتالیا منجر به بسیاری از مرگ و میر.

و دانشمندان از جمله دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص هشدار داده اند در برابر مصنوعی جدول زمانی.

"و شما رو به درک که شما را به جدول زمانی این ویروس باعث می شود جدول زمانی" Fauci سی ان ان گفت شنبه. "پس شما رو به پاسخ در چه می بینید اتفاق می افتد."

کاخ سفید مشاور کلیان کانوی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن توسعه تاریخ عید پاک به عنوان یک هدف به مردم "امیدوارم."

"من فکر می کنم, عید پاک, رئیس جمهور بود و به مردم بسیاری از امید و اساسا ما گفتن آن را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد در طول زمان" او به خبرنگاران گفت: پنج شنبه.

در حالی که بدترین شیوع متمرکز در بخش های خاصی از کشور بیشتر به طور قابل توجهی در نیویورک کارشناسان هشدار می دهند که شدت بیماری عفونی خاصی به گسترش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اجرای اضافی تست فعال خواهد شد متنوع تر توصیه های است که اجازه می دهد برخی کمتر نهفته نقاط کشور برای به دست آوردن یک حس عادی هر چه زودتر.

"گسترش ما تست قابلیت را به سرعت ما را قادر به انتشار معیارهای توسعه در هماهنگی نزدیک با این کشور مقامات بهداشت عمومی و دانشمندان برای کمک به طبقه بندی استان ها با توجه به ادامه خطرات ناشی از ویروس" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهر می شود برای اشاره به آینده دستورالعمل وعده داده است که وجود خواهد داشت های جدید مطلوب "آمار" و "حقایق" که از دولت فدرال در دو روز آینده.

"برخی از آمار خوب در حال بیرون آمدن است که زندگی خود را ساده تر" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Suderman گزارش از Richmond, Va.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب