بلومبرگ: زنانی که ساخته شده ‘شکایت مورد نظر می تواند در حال حاضر به دنبال NDA منتشر

بزرگنمایی این تصویر

دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار و سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ به نظر می رسد در طول دموکراتیک اولیه بحث روز شنبه در لاس وگاس, نوادا. علامت Ralston/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

علامت Ralston/خبرگزاری گتی ایماژ

دو روز پس از مواجهه با پرسش های دشوار در مورد این موضوع در یک بحث دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری مایک بلومبرگ می گوید شرکت خود را شناسایی کرده سه nondisclosure موافقت نامه های امضا شده با زنان “برای رسیدگی به شکایات در مورد نظرات آنها گفت: من تا به حال ساخته شده” و این که زنان آزاد هستند به دنبال آزادی از عدم افشای توافق نامه به طور علنی بحث در مورد اتهامات آنها.

“اگر هر یک از آنها می خواهید منتشر شود از خود NDA به طوری که آنها می توانید صحبت کنید در مورد کسانی که اتهامات آنها باید با شرکت تماس بگیرید و آنها خواهید بود با توجه به انتشار” میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار در بیانیه ای گفت جمعه.

بلومبرگ افزود: “من انجام داده ام بسیاری از تأمل در این موضوع طی چند روز گذشته و من تصمیم گرفتم که تا زمانی که من در حال اجرا شرکت ما موفق به ارائه موافقت نامه های محرمانه برای حل و فصل ادعای آزار و اذیت جنسی یا سوء رفتن به جلو.

“من تشخیص می دهم که NDAs به خصوص زمانی که آنها استفاده می شود در زمینه آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی و ترویج فرهنگ سکوت در محل کار و کمک به فرهنگ زنان احساس نمی امن و یا پشتیبانی می کند.”

در طول یکشنبه شب بحث ماساچوست ایالت الیزابت وارن فشرده بلومبرگ در اتهامات آزار و اذیت جنسی و تبعیض و در شرکت خود با استفاده از NDAs.

“من می خواهم به بحث در مورد که ما در حال اجرا در برابر یک میلیاردر که تماس زنان چاق تخت” و ” اسب رو لزبین,’, ” او گفت: در افتتاحیه نظر از بحث است. “و من صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ.” به بلومبرگ کمپین را رد می کند او ساخته شده است که چنین اظهارات.

او همچنین به طور خاص از او پرسید که آیا او خواهد آزادی زنان از توافق نامه و او کاهش یافته است. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن chimed در نیز گفت: “این آسان” برای انتشار هر گونه شاکیان از NDAs.

در بیانیه خود با بلومبرگ گفت که او نیز خواسته خود را منابع انسانی شرکت تیم “به مشورت با کارشناسان که من خودم انجام داده اند در روزهای اخیر و بررسی و اصلاح سیاست های ما که در آن لازم است با توجه به دستمزد برابر و ارتقاء آزار و اذیت و تبعیض و دیگر ابزارهای قانونی که در جلوگیری از فرهنگ را تغییر دهید.”

او اضافه کرد که به عنوان رئیس جمهور او می خواهم کار به تصویب شنیده می شود قانون در کنگره است.

این قانون که با حمایت ماساچوست در کنگره کاترین کلارک (که تایید وارن) می گوید آن را “مجموعه چهارم مقررات برای جلوگیری از تبعیض و آزار و اذیت در محل کار.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im