خانه تصویب لایحه به DC 51 دولت; مجلس سنا مذاکرات مخالف

واشنگتن - دموکراتیک-کنترل خانه به تصویب لایحه جمعه به منطقه کلمبیا 51 دولت گفت: کنگره اتحاد هر دو تعهد اخلاقی

توسط MINERALNEWS در 6 تیر 1399

واشنگتن - دموکراتیک-کنترل خانه به تصویب لایحه جمعه به منطقه کلمبیا 51 دولت گفت: کنگره اتحاد هر دو تعهد اخلاقی و قانون اساسی قدرت را به اطمینان حاصل شود که این شهر از 700 ، 000 ساکنان مجاز رای دادن حقوق دیگر موضوع "مالیات بدون نمایندگی."

نمایندگان مجلس با تصویب این لایحه 232-180 عمدتا در امتداد خط حزب مارک اولین بار در یک مجلسی کنگره به تصویب یک سی استقلال لایحه. این قانون در حال حاضر به جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا که در آن چهره های غیر قابل عبور مخالفت ایران با رهبران.

دلم. النور هولمز نورتون منطقه را رای غیر نماینده در کنگره این لایحه حمایت کرد و گفت این هر دو حقایق و قانون اساسی در کنار آن.

سی جمعیت بزرگتر است از کسانی که از وایومینگ و ورمونت و دولت جدید خواهد بود یکی از هفت با جمعیت زیر یک میلیون, او گفت:. این شهر $15.5 میلیارد دلار بودجه سالانه بزرگتر است از کسانی که از 12 متحده و سی سه گانه-A bond رتبه بالاتر از کسانی که از 35 کشور عضو Norton گفت.

مخالفان عمدتا جمهوری خواهان به نام لایحه یک قدرت گرفتن برای محکم دموکراتیک شهرستان گفت: ملت پدران موسس در نظر گرفته شده سرمایه به طور جداگانه از کشورهای دیگر.

"این است که در مورد قدرت. اشتباه نکنید در مورد آن گفت:" Rep. تراشه روی, R-Texas. این لایحه "اساسا تغییر چه D. C است," او اضافه شده است.

نورتون که در خدمت به عنوان سی نماینده از سال 1991 گفت: این موضوع عمیقا شخصی برای او و هزاران نفر دیگر از ساکنان شهر که به مدت طولانی محروم شده است. او جد بزرگ ریچارد هلمز فرار برده داری در یک مزرعه ویرجینیا و "آن را به عنوان دور به عنوان d. C. a walk to freedom اما نه به مساوی شهروندی" او گفت:. "برای سه نسل خانواده محروم شده و از حقوق دیگر آمریکایی را برای اعطا."

کنگره دو انتخاب او اضافه شده است. "آن را می توانید در ادامه به اعمال غیر دموکراتیک استبدادی قدرت را بر 705,000 شهروندان آمریکایی و درمان آنها در سخنان فردریک داگلاس به عنوان" بیگانگان شهروندان نیست اما افراد است.' یا کنگره می تواند زندگی می کنند تا به این کشور وعده ها و آرمان نهایی مالیات بدون نمایندگی و تصویب" این لایحه استقلال.

این لایحه ایجاد یک دولت جدید واشنگتن داگلاس مشترک المنافع در افتخار از مریلند به دنیا آمد داگلاس. آن را نیز کاهش می دهد به اندازه منطقه فدرال به یک توریست پسند منطقه که شامل کاخ سفید, کنگره دیوان عالی فدرال و بناهای تاریخی و فدرال اجرایی تقنینی و قضایی اتاق کار و ساختمان های مجاور به بازار ملی و کنگره.

سناتور. تام پنبه R-ارک., لعنتی این لایحه پیش از این مجلس رای. در مجلس سنا سخنرانی او را رد کرد واشنگتن به عنوان یک شهرستان با کمی بیشتر به ارائه بیش از لابی و کارگران فدرال.

"بله وایومینگ کوچکتر از واشنگتن توسط جمعیت, اما آن را تا سه بار به عنوان بسیاری از کارگران در معدن ورود و ساخت و ساز و 10 بار به عنوان بسیاری از کارگران در تولید" پنبه گفت. "به عبارت دیگر وایومینگ گرد و طبقه کارگر دولت است."

پنبه نیز با انتقاد دموکرات ها برای اولویت دادن به سی استقلال رای در حالی که وجود دارد این است که "اراذل و اوباش خشونت" در خیابان. تظاهرات اخیر در نزدیکی کاخ سفید مورد نیاز "نیروی فدرال مأموران اجرای قانون فدرال تحت کنترل" او گفت:.

"آیا شما اعتماد شهردار Bowser خود برای حفظ واشنگتن امن اگر او داده شد قدرت از یک فرماندار? آیا شما اعتماد ماریون بری?" پنبه اضافه شده با اشاره به سی فعلی و شهرداران سابق هر دو سیاه و سفید.

پنبه سخنان هم زده خشم در رسانه های اجتماعی با بسیاری از توصیف این سخنان را به عنوان نژادپرست است. سی یک آمریکایی آفریقایی تبار جمعیت بود و یک بار به عنوان شناخته شده "شکلات شهرستان" اگر چه آن است که دیگر اکثریت سیاه و سفید.

هواداران گفت: لایحه تبدیل شده است و حتی مهم تر پس از تظاهرات برای عدالت نژادی در واشنگتن و در سراسر کشور. رهبران دموکرات برنامه ریزی آرا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بسیار با انتقاد از حرکت ژوئن 1 به استفاده از نیروهای فدرال برای روشن شدن لافایت مربع در نزدیکی کاخ سفید مسالمت آمیز معترضان به طوری که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند ترومپت خود را نظم و قانون اعتبار در یک عکس op.

"باید وجود داشته باشد نیروهای نظامی از کشورهای دیگر در واشنگتن دی سی" گفت: Bowser خود. "باید وجود داشته باشد نیروهای فدرال پیشرفت در برابر آمریکایی ها وجود دارد و بسیار قطعا نباید سربازان مستقر در اطراف شهر ما در حال انتظار برای رفتن برای حمله به آمریکایی ها در محلی پلیس مهم است."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه گذشته که "سی هرگز یک دولت" از آنجا که آن را به احتمال زیاد به معنی دو سناتور دموکرات. "هیچ با تشکر از شما. که هرگز اتفاق می افتد," او گفت:.

اما رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer, D-Md., گفت: حقوق سی ساکنان باید فراتر از محاسبات سیاسی.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"ما تنها کشور در جهان از تمام تحقیقات ما نیست که باید یک رای گیری از اعضای خود را از پارلمان در کشور خود. ما تماس با ما مجلس 'کنگره'" هویر گفت: در یک کنفرانس خبری پنج شنبه.

حوادث اخیر متمرکز بوده و توجه ملی در این شهر به خاک سپرده شد در اوایل سال جاری زمانی که کنگره تصویب مراقبت عمل بسته محرک پایتخت طبقه بندی شده به عنوان یک قلمرو به جای یک دولت — یک تفاوت که هزینه واشنگتن بیش از 700 میلیون دلار در بودجه فدرال.

تمام منطقه قوانین منوط به بررسی در کنگره است که می تواند وتو آنها و یا آنها را تغییر دهد با اتصال سواران به فدرال تخصیص صورتحساب. در ایران کنترل کنگره محافظه کاران را به دنبال عمدتا ناموفق برای محدود کردن برخی از شهرستان لیبرال طرح های مانند سوزن مبادلات برای مصرف کنندگان مواد مخدر و سقط جنین تحت آن برنامه Medicaid.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن