سیاه شهرداران تماس برای فرمانداران به آنها اجازه اجرای قوانین برای مبارزه با COVID-19

بزرگنمایی این تصویر این COVID نژادی اطلاعات ردیاب یک پروژه مشترک از زاد نژادپرستی پژوهش و مرکز سیاست

توسط MINERALNEWS در 1 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

این COVID نژادی اطلاعات ردیاب یک پروژه مشترک از زاد نژادپرستی پژوهش و مرکز سیاست و COVID پیگیری پروژه گزارش ممکن است که مردم در حال مرگ هستند در 2.5 برابر نرخ سفید مردم است. آنها همچنین حساب 23 درصد از COVID-19 مرگ و میر که در آن مسابقه شناخته شده است. Bebeto متیوز/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Bebeto متیوز/AP

سیاه شهرداران در بسیاری از کشور بزرگترین شهرستانها در روز سه شنبه به طور رسمی به نام فرمانداران به لغو دستور منع آنها را از تصویب استراتژی است که کاهش گسترش COVID-19.

آفریقایی آمریکایی شهرداران انجمن قطعنامه beseeching رهبران دولت به لغو هر گونه قوانین منع کرده است که رهبران محلی از اجرای استراتژی های مانند نیاز به استفاده از ماسک صورت.

"دولت های محلی و قبیله ای دولت ها هستند و منحصر به فرد قرار است برای تعیین میزان کاهش مورد نیاز برای مبارزه با این ویروس در جوامع خود" قطعنامه متحده است.

"آفریقایی آمریکایی شهرداران انجمن بداند هماهنگی میان دولت و حوزه های قضایی محلی به حیاتی به طور موثر مقابله با این بحران بهداشت عمومی."

این حرکت در می آید بر روی پاشنه از یک طرح دعوی در دادگاه توسط رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ در برابر آتلانتا شهردار Keisha لنس کف برای نیاز به ماسک.

کمپ و برخی دیگر از فرمانداران سراسر کشور استدلال می کنند که تنها رئیس دولت می تواند مجموعه ای از سیاست های بهداشت برای مبارزه در سراسر جهان رمان coronavirus همه گیر و حتی به عنوان نرخ عفونت افزایش می یابد.

"به عنوان شهردار شهر آتلانتا شهردار کف ندارد اختیارات قانونی برای تغییر, تغییر و یا چشم پوشی از فرماندار کمپ اجرایی سفارشات" شکایت یادداشت ها.

شهرداران کف موریل Bowser خود از واشنگتن و سیلوستر ترنر هوستون در میان کسانی که امضا به وضوح.

جوامع از رنگ سخت ترین ضربه گیر با سیاه پوست و لاتین جمعیت گزارش بالاترین سطح از عفونت. این COVID نژادی اطلاعات ردیاب یک پروژه مشترک از زاد نژادپرستی پژوهش و مرکز سیاست و COVID پیگیری پروژه گزارش ممکن است که مردم در حال مرگ هستند در 2.5 برابر نرخ سفید مردم است. آنها همچنین حساب 23 درصد از COVID-19 مرگ و میر که در آن مسابقه شناخته شده است.

لاتین مردم میزان بستری شدن حدود 4 بار که از غیر هیسپانیک سفید افراد به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده که از 25 ژوئن. در ضمن غیر هیسپانیک آمریکا یا بومی آلاسکا افراد باید به میزان حدود 5 بار است که از غیر هیسپانیک سفید نفر است.

مرکز تحقیقات اشاره می کند که "دیرینه سیستمیک سلامت اجتماعی و نابرابری قرار داده اند برخی از اعضای نژادی و گروه های اقلیت های قومی در افزایش خطر ابتلا COVID-19 یا دچار بیماری شدید بدون در نظر گرفتن سن."

این درست است حتی در شهرستانها که در آن مردم از رنگ را تشکیل می دهند بخش کوچکی از کل جمعیت. برای مثال در سان فرانسیسکو, Latinos حساب 15% از جمعیت را تشکیل می دهند اما نزدیک به نیمی از تمام COVID-19 موارد لس آنجلس تایمز در گزارش روز سه شنبه.

"این باید در این راه" شهردار McKinley قیمت Va., و رئیس جمهور آفریقایی آمریکایی شهرداران انجمن در بیانیه ای گفت.

"در عبور از این قطعنامه سیاه شهرداران از شهرستانها از تمام اندازه ها — در حال ارسال یک پیام روشن به فرمانداران: شهرداران باید توانایی پیاده سازی بهداشت عمومی استراتژی است که خود را حفظ ترکیبات امن" مک کینلی اضافه شده است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب