‘Black Lives Matter پلازا’ در سراسر از کاخ سفید است که تعمید توسط d. C. رهبران

بزرگنمایی این تصویر

یک خیابان جدید ثبت نام نشسته است در بالای یک تقاطع در خارج از کلیسای جان که در آن رئیس جمهور تهمت مرتب عکس-op در اوایل این هفته. در حال حاضر می گوید: d. C. شهردار موریل Bowser “این بخش از 16 خیابان در مقابل کاخ سفید است … رسما ‘Black Lives Matter پلازا.’ ” مانوئل Balce Ceneta/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مانوئل Balce Ceneta/AP

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روابط باز با یک بنر آویزان از جرثقیل نه چندان دور از کاخ سفید, ویندوز, اعلام “مقاومت در برابر.” در حال حاضر در آخرین سال از آن دوره وجود دارد یکی دیگر از اعتراض به شعار کاشته خارج — فقط این بیانیه با رسمی حمایت از رهبران محلی است که به احتمال زیاد به ماندن قرار داده است.

“این بخش از 16 خیابان در مقابل کاخ سفید در حال حاضر رسما ‘Black Lives Matter پلازا’ ” توییتی موریل Bowser شهردار واشنگتن دی سی

با اعلام جمعه مقامات نصب شده در یک خیابان جدید ثبت نام در بالای تقاطع در خارج از کلیسای جان که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن یک بحث برانگیز دیدار در اوایل این هفته. پلیس و گارد ملی نیروهای زور تظاهرات مسالمت آمیز سم پاشی آنها را با گاز اشک آور به منظور روشن شدن مسیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-op با کتاب مقدس در کلیسای.

خیابان ثبت نام نیست و تنها تغییر دهید. پیش از آن در روز هنرمندان با MuralsDC یک Department of Public Works پروژه و برخی از داوطلبان رنگ “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” در زرد حروف بزرگ کردن دو بلوک کشش شمال از تقاطع فقط در سراسر پارک لافایت از کاخ سفید است.

“در بسیاری از خشم. وجود دارد بسیاری از بی اعتمادی پلیس در دولت است. وجود دارد افرادی که ولع مصرف برای شنیده و دیده می شود و به بشریت به رسمیت شناخته شده” Bowser خود گفت: در طول یک کنفرانس خبری بعد در روز.

“و ما این فرصت را به ارسال این پیام با صدای بلند و روشن است و خیابان در شهر ما. این پیام را به مردم آمریکا که سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, سیاه, انسانیت مهم است و ما به عنوان یک شهرستان است که افزایش است.”

دموکراتیک شهردار بود که در دست برای نشانه خیابان نصب شده است برخورد علنی با رئیس جمهور بیش از این مناسب در پاسخ به اعتراضات گسترده تحریک شده توسط این روز یادبود کشتار جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص به نام Bowser خود در آخر هفته گذشته در توییتر با این ادعای نادرست که او تا به حال مانع دخالت سی پلیس در جریان تظاهرات روز جمعه گذشته. (محلی پلیس در صحنه Secret Service تایید کرد.) و فقط روز بعد شهردار را محکوم کرد استفاده از مهمات در اعتراض صلح آمیز برای مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن به کلیسا حادثه او به نام شرم آور است.

در روز پنج شنبه او همچنین با ارسال نامه او درخواست خروج از تمام اضافی فدرال اجرای قانون و نیروهای نظامی از این شهر اشاره کرد که نیروهای اضافی “می نژاد خطرناک سردرگمی است.”

جمعه, ارتش, منشی, اندرو مک کارتی گفت: همه 1,600 فعال وظیفه پلیس نظامی که آورده بودند به پایگاه های خود در سی منطقه از جمله در ویرجینیا و مریلند در حال رفتن به پایگاه های اصلی. به طور جداگانه برخی از 4500 نفر از اعضای گارد ملی که عامل در این شهرستان باقی خواهد ماند در حال حاضر.

تصمیم به ایجاد یک زندگی ماده پلازا نیست لطفا سی فصل از زندگی توجه سازمان جهانی اما آن را رد کرد و این پروژه در توییتر به عنوان صرفا “نمایشی انحراف از سیاست واقعی تغییرات.”

“Bowser خود همواره در طرف اشتباه از BLMDC تاریخ است. این است که برای دلجویی از سفید لیبرالها در حالی که نادیده گرفتن خواسته های ما” گروه گفت. “سیاه و سفید زندگی می کند, ماده به معنی پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

Bowser خود خواسته بود در مورد این بیانیه در نشست خبری روز شنبه.

“سیاه و سفید زندگی می کند موضوع بسیار مهم از پلیس; آنها انتقادی از من” شهردار پاسخ داد. “اما این بدان معنا نیست که من آنها را نمی بینم و پشتیبانی از چیزهایی است که جامعه ما امن است و همه ما که نباید بزرگتر مسئولیت در پایتخت کشور به ارسال آن پیام بسیار روشنی برای ملت ما.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>