ساحل آب و هوا در ماه فوریه ؟ درجه حرارت گرم شیر برای جنوب کالیفرنیا این هفته

هر کسی اشتیاق به شکستن خود را در لباس و بدن تخته خواهد شد که باعث به مناسبت این هفته, به عنوان گرم شدن درجه حر

توسط MINERALNEWS در 5 اسفند 1398

هر کسی اشتیاق به شکستن خود را در لباس و بدن تخته خواهد شد که باعث به مناسبت این هفته, به عنوان گرم شدن درجه حرارت را در ساحل آب و هوا به بزرگ ردیف هایی از جنوب کالیفرنیا.

پیش بینی در سراسر منطقه نشان می دهد اوج خواهد جهش بیش از 10 درجه از شنبه تا پنج شنبه با درجه حرارت ضربه اواسط 80s در برخی از مناطق مرزی با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

غیر منتظره آب و هوای گرم می تواند بازنویسی کتاب رکورد. مرکز شهر لس آنجلس است که به بینی ضربه 86 درجه پنج شنبه بعد از ظهر که می تواند کراوات یک علامت مجموعه در سال 1992 به گفته جان دوما یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در اخنرد. این شهر معمولی بالا برای این زمان از سال حدود 69 درجه است.

دورتر در شمال در سان لوئیس Obispo شهرستان پاسو روبلز همچنین می تواند رکورد گرما با پیش بینی پیش بینی 80 درجه روز دوما گفت.

تبلیغات

گرم کردن باعث شده است آب و هوا whiplash برای ساکنان وجود دارد. پاسو روبلز فرودگاه شهری آمار یک رکورد کم 21 درجه سه هفته پیش.

گرم شدن روند خواهد بود گسترده است. ساحل طولانی پیش بینی شده است به آمار 80 درجه پنج شنبه در مقایسه با روز دوشنبه هوا بالا 67. مشابه جهش انتظار می رود که در آناهایم که افزایش از 73 درجه دوشنبه به 85 پنج شنبه. در سن دیگو در دماهای بالا خواهد شد در 77 پنجشنبه 11 درجه افزایش از دوشنبه پیش بینی نشان می دهد.

"در حال حاضر بهترین شرط این است که واقعا عادلانه آب و هوا و بالاتر از دمای معمولی برای یک بخش خوب هفته پس از آن شما شروع به وارد شدن به بخش دوم از آخر هفته خود را و شروع به رفتن در سراشیبی" گفت: عاج کوچک و یک سرویس آب و هوا هواشناس مستقر در سان Diego.

تبلیغات

مقصر پشت خیلی آب و هوای گرم است سمج و فشار بالا ریج که درنگ بیش از اقیانوس آرام شرقی برای بسیاری از ژانویه و فوریه — مسیر طوفان های زمستانی است که به طور معمول خیس, Southland در این زمان از سال است.

"این غیر منتظره ای قوی از پس همه طوفان رانده شده اند شمال ما" کوچک گفت.

وجود دارد ممکن است یک خبر خوب در باران جلوی این آخر هفته پیش بینی می گویند. یک طوفان می تواند رول به منطقه سهشنبه هر چند روشن نیست که چگونه قوی است که سیستم خواهد بود. دوما گفت: زمان پیش بینی شده است که برای یک "اندکی باران دوش."

تا آن زمان "لذت بردن از آب و هوا تا اواسط هفته" کوچک گفت.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب