پوست افسر پلیس که در شات 62 ساله مرد مرد حاضر به کمک به SIU پروب

پوست افسر است که موضوع رسیدگی به تیراندازی مرگ 62 سال, پیر مرد مرد مبتلا به بهداشت روان در بحران ماه گذشته کاه

توسط MINERALNEWS در 3 مرداد 1399

پوست افسر است که موضوع رسیدگی به تیراندازی مرگ 62 سال, پیر مرد مرد مبتلا به بهداشت روان در بحران ماه گذشته کاهش یافته است به مصاحبه توسط پولیس در ولایت دیده بان.

ویژه تحقیقات واحد (SIU) تایید شنبه که مسائل متعددی وجود دارد هنوز هم برجسته در آن تحقیقات به پلیس تیراندازی از اعجاز Choudry در ژوئن 20.

در حالی که نه شاهد افسران مصاحبه شده اند تا به امروز موضوع افسر که نامش منتشر نشده حاضر به مصاحبه و یا به نوبه خود بیش از یادداشت های خود را به SIU گفت.

Choudry برادرزاده حسن چودری گفت: او است تعجب نیست که افسر خودداری کرده است برای کمک به تحقیقات.

"این نوع از انتظار بود توسط ما" چودری گفت.

تحت مقررات, خدمات پلیس, قانون, موضوع, ماموران نمی تواند از نظر قانونی مجبور به خود را برای مصاحبه با SIU و آنها را مجبور به ارسال یادداشت خود را به SIU.

محققان گفت: آنها نیز هنوز در انتظار برای نتایج حاصل از معاينات و همچنین به عنوان یک سم شناسی تجزیه و تحلیل Choudry یک پدر چهار بود که پلیس در طی چه خانواده به عنوان یک کشنده روبرو می شوند که آغاز شده به عنوان یک بهداشت روانی سلامتی تماس بگیرید.

SIU نیز در انتظار به مصاحبه Choudry خانواده و همچنین خواسته خانواده به امضای پزشکی انتشار طوری که محققان می توانند دسترسی مربوط به سوابق پزشکی.

چودری گفت: خانواده و وکیل باید جایگزین SIU و او را گیج و آنها را آزاد اطلاعات نشان می دهد در غیر این صورت.

"ما بیش از تمایل به کمک به," او گفت:. "این ناراحت کننده است چون چرا ما جلوگیری از تلاش برای به دست آوردن عدالت برای من عمو؟"

"ما در حال حاضر هیچ ایمان در SIU و این می افزاید: به آن" او گفت:.

در زمان تیراندازی پوست پلیس گفت: ماموران اعتقاد بر این مرد تا به حال دسترسی به سلاح و یک خطر به خود به خاطر او نبود مصرف دارو تجویز می شود.

این مرد تا به حال سنگر خود را در داخل خانه خود را, اما پلیس گفت که آنها قادر به صحبت به او را از طریق درب تا او را متوقف برقراری ارتباط درست قبل از 8 p. m. ماموران سپس وارد محل اقامت, پلیس گفت:.

وجود تعامل و عکس گرفتند و سپس از کار اخراج این مرد به پلیس گفت:.

خرید اینترنتی از Choudry مرگ برانگیخته تظاهرات متعدد با مردم و مسدود کردن خیابان ها در نزدیکی خانه اش خواستار پاسخ.

در مورد او نیز تبدیل به یکی از نقاط کانونی در تماس با پلیس اصلاحات. این باعث تجدید گفتگو در مورد نژادپرستی در پلیس و چگونه پلیس در پاسخ به بهداشت روانی بحران با یک گروه کر از صدای تماس برای defunding از پلیس و استفاده از بدن فرسوده دوربین برای افسران.

در حالی که میدانی شده است قابل ملاحظه ای از تکمیل تحقیقات باز می ماند در انتظار دریافت اطلاعات بیشتر از جمله شواهد از مشاور برای مرد خانواده, SIU گفت: پنج شنبه.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

SIU محققان جمع آوری شده پلیس-صدور اسلحه گرم انجام یک انرژی و سلاح ضد شورش سلاح ENfield و همچنین به عنوان یک چاقو از صحنه است. چاقو و اسلحه گرم شد و فرستاده شده به مرکز پزشکی قانونی علوم برای تجزیه و تحلیل.

چندین غیر نظامی و شاهدان نیز مصاحبه و SIU به دست آمده فیلم, حتی اگر آن را نمی گویند چه اسیر است در این ویدئو.

Jason Miller
جیسون میلر است که یک تورنتو-بر اساس خبرنگار برای پوشش ستاره جرم و عدالت در منطقه پوست. او در گزارش بودجه توسط دولت کانادا از طریق آن محلی نگاری ابتکار. رسیدن به او را در ایمیل: jasonmiller@thestar.ca یا او را دنبال کنید توییتر: @millermotionpic


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
نظرات کاربرن