به عنوان مستند سفارشات آسانسور می توانید شهرستانها جلوگیری از ترافیک فاجعه ؟

بزرگنمایی این تصویر شهر ووهان که در آن کروناویروس اولین بار شروع به پخش تصویر در مارس 14. بسیاری از

توسط MINERALNEWS در 7 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

شهر ووهان که در آن کروناویروس اولین بار شروع به پخش تصویر در مارس 14. بسیاری از شهرستانها چینی دیده می شود عجله ترافیک یک ساعت بازگشت به قبل از همه گیر سطح — و یا حتی بدتر — پس از بازگشایی با توجه به ترافیک اطلاعات شرکت TomTom. شهرستانها در سراسر جهان در حال تلاش برای کشف کردن چگونه برای جلوگیری از فاجعه ترافیکی به عنوان ساکنان رزومه سفر در حالی که اجتناب از حمل و نقل عمومی. هکتور Retamal/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
هکتور Retamal/خبرگزاری گتی ایماژ

بیش از چند ماه گذشته شهرستانها مجبور به مقابله با چالش های فوق العاده ای برای مبارزه با یک بیماری همه گیر حفظ خدمات ضروری حفاظت از خود کارگران مقابله با مخرب کاهش بودجه.

یک چیز مقامات محلی نیست که به نگرانی در مورد ترافیک به عنوان همه گیر تخلیه خیابان های شهرستان.

اما این مورد را تغییر دهید.

در حال بارگذاری...

بسیاری از ساکنان شهرستان تلاش برای حفظ فاصله اجتماعی در ادامه به جلوگیری از حمل و نقل عمومی. اگر آنها را جایگزین اتوبوس یا مترو سفر با ماشین سواری تراکم می تواند به رشد وخیم.

حوا Strother یک وکیل در بوستون می گوید او نمی خواهد در T در هر زمان به زودی. او نگران نزدیک شدن به افرادی که حاضر به پوشیدن ماسک یا به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل. "این نوع از ترسناک نمی دانم چگونه خود را در رفت و آمد خواهد شد," او می گوید.

Strother احساس بسیار امن تر در ماشین خود را.

برخی از شهرهای چین در حال حاضر دیده می شود عجله ترافیک یک ساعت به طور قابل توجهی بدتر از قبل از همه گیر.

"ما واقعا می تواند یک نتیجه از این جایی که ما در خرد کردن بست" می گوید: Corinne Kisner مدیر اجرایی انجمن ملی از شهرستان مقامات حمل و نقل. این سازمان به تازگی منتشر شده یک راهنمای برای شهرستانها چگونه برای انطباق با این حال coronavirus بحران و بهبود آینده.

به طور معمول شهرستانها واکنش نشان خواهد داد به رشد ترافیک با تلاش برای افزایش سوار بر اتوبوس یا مترو.

"قادر به حرکت بیشتر مردم در حداقل فضا شده است و شعار سازمان های حمل و نقل در سراسر جهان می گوید:" تیفانی چو مدیر عامل شرکت حمل و نقل نرم افزار برنامه ریزی شرکت Remix. "و در حال حاضر همه از درایوهای با COVID دلیل این که شما به لحاظ اجتماعی یا جسمی فاصله که فقط شعار دیگر نگه می دارد تا. و آن را به ذهن ترا درهم میشکنند برای افرادی که مشغول به کار در حمل و نقل برای چند دهه."

ساخت فضای بیشتر برای اتومبیل های اسکوتر و پیاده ...

هیچ گلوله نقره ای برای حل این مشکل, اما یک استراتژی کلیدی است برای فشار بیشتر مردم به سفر با دوچرخه پا و یا روروک مخصوص بچه ها به جای استفاده از ماشین.

شهرهایی مثل لندن و پاریس که در حال حاضر متعهد به حمایت از دوچرخه سفر کرده اند شتاب برنامه های خود را برای ساخت مسیرهای دوچرخه سواری برای کمک به کاهش آینده همه گیر-بدتر ترافیک.

در ایالات متحده در مقابل بسیاری از شهرستانها تا کنون با تمرکز بر نیازهای فوری در طول همه گیر خاموش شدن ناگهانی به جای ازدحام است که ممکن است پس از. شهرستانها از اوکلند به بوستون گرفته اند خیابان فضای قبلا این سایت متعلق به اتومبیل و استفاده از آن برای کاهش ازدحام و ترویج اجتماعی فاصله — از گسترش پیاده رو به استفاده از پارکینگ به فضای ناهار خوری.

اما برخی از این اقدامات به خصوص "خیابان های آرام" یا "خیابان باز" متعلق به غیر ماشین ترافیک نیز می تواند کمک به جایگزینی ماشین سفر و کاهش ترافیک در دراز مدت.

سیاتل که مسدود شده از طریق ترافیک در برخی جاده ها و لقب آنها سالم ماندن خیابان ها شد و اولین شهر بزرگ ایالات متحده به اعلام آن را همه گیر ناشی از تغییرات دائمی است.

"حمایت و مثبت ما رو فقط در چند هفته اول از قرار دادن این به معنای آن است که ... بسیار آسان بود به می گویند "بیایید این دائمی" می گوید: "سام زیمبابوه مدیر سیاتل بخش حمل و نقل است.

خیابان بودند به معنای پشتیبانی از هر دو تفریح و سفر نیاز دارد او می گوید: اما همانطور که بیشتر مردم از سرگیری روزانه سفر "حمل و نقل جنبه های احتمالا رشد در اهمیت" او می گوید.

سیاتل ساختمان در تاسیس شبکه greenways و مسیرهای دوچرخه سواری و بسیاری از شهرستانها باید به طور مشابه با استفاده از برنامه های موجود و سیاست به عنوان یک سکوی پرتاب است.

"من فکر می کنم شهرستانها شده اند واقعا فعال و مرتب ایستاده تا پروژه ها و طرح های در اصل یک شبه و یا در عرض یک هفته یا بیشتر." می گوید ms. awkward خم, مدیر طراحی در انجمن ملی از شهرستان مقامات حمل و نقل. "باز کردن خیابان به اشتراک گذاشته شده و خیابان ها و مسیرهای دوچرخه سواری ... پروژه های است که می تواند فقط می تواند حرکت رو به جلو خیلی سریع تر از آنجا که مردم کمتر سفر در خیابان های ما با ماشین."

... در حالی که حمل و نقل نورد با صندلی های خالی

در ضمن حمل و نقل عمومی بسیار مهم باقی مانده است — به ویژه برای جوامع سخت ترین ضربه از coronavirus. بسیاری از کارگران ضروری زندگی به دور از محل کار خود را و لازم نیست که دسترسی به یک ماشین.

در حال بارگذاری...

حمل و نقل یک برنامه فراهم می کند که حمل و نقل عمومی داده های نظر سنجی از کاربران که نگه داشته سواری حمل و نقل در طول بحران. مردم از رنگ های کم درآمد سواران و کسانی که کار در خدمات مواد غذایی یا بهداشت و درمان بودند به طور نامتناسبی به احتمال زیاد به نگه داشتن مصرف حمل و نقل در طول بیماری همه گیر.

"من فکر می کنم برخی از شعارهای من شنیدن در جهان حمل و نقل — و من فکر نمی کنم این کار عمدی است — تقریبا نقاشی حمل و نقل به عنوان قربانی ... [که] آن را به امن برای مدت زمان طولانی ما تمام کردم برای دریافت بر روی دوچرخه می گوید:" فیلم آموزش لوپز, یک, حمایت مدیر فعال حمل و نقل اتحاد در شیکاگو است. "من فکر می کنم ما نیاز به درک که حمل و نقل عمومی است که بخشی از هسته چگونه حرکت مردم به خصوص در جوامع است که همین حالا باید گزینه های دیگر."

اقدامات ایمنی از ماسک برای تمیز کردن فوق العاده می تواند کمک به نگه داشتن حمل و نقل به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است برای ضروری سواران و آسیب پذیر حمل و نقل کارگران است. Kisner از انجمن ملی از شهر, حمل و نقل, مقامات, می گوید شهرستانها نیز می تواند افزایش فرکانس از اتوبوس یا قطار اضافه کردن اتوبوس خطوط و طراحی مجدد خود را از مسیرهای اتوبوس برای خدمت بهتر به کارگران ضروری که تکیه بر خدمات حمل و نقل — و نه فقط 9 تا 5 کار کارگران است.

"بسیاری از سیستم های حمل و نقل واقعا خود را تغییر طراحی شبکه در رک و پوست کنده, دهه," او می گوید. "آن بوده است بسیار کند و تدریجی روند."

در حال حاضر به آرامی در حال حرکت نیست و یک گزینه برای شهرستانها که می خواهید به نگه دارید تا با جهان تبدیل coronavirus.

Tamika ساقی سر از کالیفرنیا برنامه ریزی و سهام و ورود در Toole طراحی یک شرکت مشاوره است که کمک می کند تا شهرها با برنامه ریزی حمل و نقل به ویژه برای دوچرخه سواری و پیاده روی. او می گوید: جامعه ورودی ضروری است که شهرستانها در حال حرکت با سرعت بی سابقه ای.

"وجود دارد به یک تعادل بین پاسخ دادن به تماس و انجام آنچه مردمی نیاز در حالی که هنوز بازآفرینی فرآیندهای است که در ادامه به حذف مردم," او می گوید.

به درستی انجام, او می گوید: این یک فرصت به آدرس اساسی نابرابری که به مدت طولانی به شکل شهرهای آمریکا و نه فقط نگه داشتن خیابان ها در حال حرکت اما آنها را در دسترس تر و امن تر برای همه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب