ساندرز پیش بینی شده را به نفع خود, نوادا, قفقاز, وضعیت جامد به عنوان پیشتاز

بزرگنمایی این تصویر دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز من-Vt., آ

توسط MINERALNEWS در 4 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز من-Vt., آماده می شود به صحبت می کنند در یک مبارزه انتخاباتی در چشمه حفظ در لاس وگاس. پاتریک Semansky/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
پاتریک Semansky/AP

به روز شده در 8:32 p. m. ET

ایالت ورمونت برنی ساندرز برنده نوادا قفقاز با توجه به خبر مربوط به طرح.

پیروزی می دهد ساندرز پیروزی در دو سه متحده به وزن در 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری. او نیز به پایان رسید نزدیک به کراوات بالای هنوز مبهم آیووا قفقاز.

در حال بارگذاری...

ساندرز در حال حاضر روشن حرکت و داخل لبه در میان شلوغ زمینه از نامزدها رفتن به یک بحرانی کشش که در آن بخش عمده ای از نمایندگان اهدا خواهد شد. این یک موقعیت قابل توجه برای یک دیرین سیاسی خارجی که هنوز به طور رسمی به عضویت حزب دموکرات است.

قبل از اینکه نتایج اعلام شد, Sanders, خطاب به هواداران در ال پاسو تگزاس یکی از سوپر شنبه متحده رای گیری در مارس 3. او تصریح کرد: موضوعات آشنا از خود را به طور منظم کمپین سخنرانی و یک نقطه به نقطه در پاسخ به منتقدان مرکزی سیاست پیشنهاد رانندگی نامزدی خود را — "مدیکر برای همه است."

"این ایده از مراقبت های بهداشتی جهانی است که یک رادیکال ایده!" ساندرز اصرار داشت.

پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., تبریک ساندرز در پیروزی او اما هشدار دموکرات ها در یک رویداد در لاس وگاس در مورد آنچه که نامزدی خود را می تواند برای این حزب چشم انداز در کنگره نژادها.

"تنها راه برای واقعا تحویل هر یک از تغییرات تدریجی ما در مورد مراقبت است که به یک نامزد که در واقع به یک لعنتی در مورد اثر شما از بالای بلیط" در مجلس نمایندگان و سنا از نامزدها که می تواند تصویب سیاست های تغییرات در مراقبت های بهداشتی و مهاجرت او گفت:.

Buttigieg دوم به پایان رسید به ساندرز در نیوهمپشایر اولیه و عملا گره خورده است او در آیووا که در آن حزبی نتایج هنوز نهایی نیست.

"ما می توانیم اولویت بندی یا ایدئولوژیک خلوص یا فراگیر پیروزی. ما هم می توانید تماس مردم نام آنلاین و یا ما می توانیم آنها را به جنبش ما. ما می توانیم یا سفت باریک و پایه و یا باز کردن چادر به یک جدید, گسترده و بزرگ دل آمریکایی ائتلاف" Buttigieg استدلال کرد.

در حالی که ساندرز خواهد سر به حوادث در کارولینای جنوبی این هفته مبارزات انتخاباتی خود متمرکز شده است و در روز سه شنبه به عنوان توسط اثبات این واقعیت است که ساندرز زمان بیشتری را صرف مبارزه در کالیفرنیا و تگزاس در نوادا در روز های اخیر.

کمپین شرط بندی است که حرکت به دست آورده و توسط آن پایدار کشش از اوایل پیروزی همراه با آن عظیم مالی جنگ قفسه سینه بودجه با دلار کمک های مالی را ساندرز لبه در یک روز زمانی که حدود یک سوم از تمام نمایندگان اهدا خواهد شد.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت با هواداران در نوادا قبل از ساندرز پیش بینی شده بود به عنوان برنده پنج شنبه شب اعلام کرد او هنوز هم در زمان حال به لرزش اولیه مسابقه با پیروزی در مسابقه بعدی.

"مطبوعات آماده به اعلام مردم مرده به سرعت اما ما زنده است و ما در حال آمدن است و ما در حال رفتن به برنده شدن" بایدن گفت: "ما در حال رفتن به برنده شدن در کارولینای جنوبی است. سپس شنبه و ما در راه است."

نینا Turner ساندرز' national co-صندلی NPR گفت که مبارزات انتخاباتی نبود واگذاری بعدی اولیه برای هر نامزد دیگر.

"ما در حال اجرا در کارولینای جنوبی را به نفع خود," او گفت:.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن