آسیا امروز: استرالیا شیوع نسبت به بیمار کارگران

استرالیا - استرالیا هواپیمای ویکتوریا دولت روز دوشنبه ارسال شده جدید رکورد روزانه 532 جدید COVID-19 موارد و ره

توسط MINERALNEWS در 6 مرداد 1399

استرالیا - استرالیا هواپیمای ویکتوریا دولت روز دوشنبه ارسال شده جدید رکورد روزانه 532 جدید COVID-19 موارد و رهبر دولت هشدار داد که یک مستند در شهر ملبورن ادامه خواهد داد در حالی که افراد آلوده همچنان به رفتن به محل کار.

ملبورن است که تقریبا نیمی از راه را از طریق شش هفته مستند با هدف مهار جامعه گسترش coronavirus. ماسک-پوشیدن در استرالیا, دومین شهر بزرگ شد اجباری در هفته گذشته.

این موارد جدید و شش مرگ و میر گزارش شده در روز دوشنبه منجر به برتری یک رکورد قبلی از 484 عفونت های جدید گزارش شده در چهارشنبه هفته گذشته است.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: بزرگترین راننده از عفونت های جدید بود که مردم برای رفتن به ادامه کار پس از بروز علائم ،

"این چیزی است که رانندگی با این اعداد و مستند به پایان خواهد رسید تا مردم را متوقف رفتن به محل کار با علائم و به جای آن بروید و آزمایش" اندروز گفت.

نخست وزیر اسکات موریسون به نام صبر در ویکتوریا.

"شده است وجود دارد قابل توجه جامعه انتقال در ویکتوریا. آن را برخی از زمان برای دریافت بر بالای" موریسون گفت.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— چین روز دوشنبه گزارش داد 61 مورد جدید از coronavirus گسترش بین آن شمال شرقی و شمال غربی مناطق. منطقه سین کیانگ در شمال غربی گزارش 41 موارد جدید در حالی که لیائونینگ و استان جیلین در شمال شرقی دیدم یک ترکیب 16. یکی دیگر از موارد آورده بودند توسط چینی مسافران از خارج از کشور است. چین گزارش کرده است 4,634 مرگ و میر در میان 83,891 موارد COVID-19.

— کره جنوبی گزارش 25 مورد جدید آوردن آن ملی caseload به 14,175 عفونت و 299 مرگ و میر. کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: 16 مورد جدید گره خورده بودند به مردم ورود از خارج از کشور. این کشور در گذشته روز گزارش کرده اند ده ها تن از موارد در میان خدمه یک روسیه "بدون اجازه" کشتی لنگر انداخت در بوسان و صدها نفر از کره جنوبی کارگران ساختمانی airlifted از ویروس زده عراق است. هشت نفر از نه محلی انتقال بودند از Seoul metropolitan area.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب