اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. – آپولو 13 بهترین و شناخته شده به نقل از سرچشمه نه در فضا و یا ماموریت کنترل, اما در هالیوود است.

ماه خود را محدود فضاپیما غرق یک مخزن اکسیژن انفجار در مارس 13, 1970, فضانوردان فوری radioed “هوستون ما تا به حال یک مشکل در اینجا است.”

فیلمنامه نویسان برای سال 1995 در فیلم “آپولو 13? می خواستم به پانچ است که تا. بنابراین متولد شد “هوستون ما یک مشکل است.”

حتی بیشتر هنری مجوز گرفته شد با ناسا پرواز مدیر ژن Kranz’ بسیج گفتار به تیم خود را در هوستون.

Kranz هرگز اعلام “شکست یک گزینه نیست.”

درخواست Kranz آنچه که او در واقع گفت, پرواز, کنترل, و او جغجغه آن را بدون یک لحظه تردید در نیم قرن بعد.

“من هرگز از دست یک آمریکایی در فضایی مطمئن به جهنم نمی خواهید به از دست دادن یک در حال حاضر. این خدمه در حال آمدن به خانه. شما به آن اعتقاد دارند. تیم شما باید آن را باور. و ما باید آن را به اتفاق می افتد.”

Kranz گفت: moviemakers آمد تا با “شکست یک گزینه نیست.”

او آرزو می کنم او می خواهم آن را گفته است ؟ “نه — من راضی هستم با چه گفتم.”

Kranz به طور مداوم می یابد خود را تنظیم ضبط مستقیم — “در واقع هر بار که من صحبت می کنند.”

“من سعی می کنم به اثار او گفت:” با خنده.

او قرض عبارت برای عنوان خود را در سال 2000 زندگینامه.

مدیر Ron Howard فیلم با بازی اد هریس به عنوان Kranz و تام هنکس به عنوان فرمانده ماموریت Jim Lovell شد بر اساس Lovell 1994 زندگینامه “از دست رفته مون.” بازیگران Bill Paxton and Kevin Bacon به تصویر کشیده فضانوردان آپولو 13 فرد Haise و جک Swigert.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlbitlyis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im