گشت مرزی پاسخ به پورتلند ناآرامی ها: ضلالت از ماموریت و یا ادامه ؟

بزرگنمایی این تصویر پلیس فدرال نگهبانی ماهی قزل آلا در خیابان پس از هل دادن معترضان به دور از علامت

توسط MINERALNEWS در 3 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

پلیس فدرال نگهبانی ماهی قزل آلا در خیابان پس از هل دادن معترضان به دور از علامت O. هتفیلد ایالات متحده در دادگاه روز سه شنبه در پرتلند سنگ. پلیس فدرال در واکنش به ادامه اعتراضات علیه نابرابری نژادی مورد انتقاد قرار گرفته توسط شهرستان و دولت و مقامات منتخب. ناتان Howard/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ناتان Howard/گتی ایماژ

زمانی که عوامل گشت مرزی اعزام شدند در اوایل این ماه به پورتلند, اورگان, این اولین بار نیست زمان آنها گرفته ام در شهری پلیس به دور از وظایف خود در این کشور اختصاص دادهاند.

عوامل مستقر در لس آنجلس به عنوان مثال پس از رادنی کینگ حکم در سال 1992. در کنار محلی پلیس و گارد ملی سبز-مناسب مرز عوامل وجود دارد برای سرکوب شورش به خود جلب کرد اما بسیاری از, انتقاد نیز انجام مهاجرت نوردد از مردم در این کشور غیر قانونی است.

نزدیک به سه دهه بعد از آن – به عنوان بحث بیش ماموران فدرال در پرتلند – پرسش باقی می ماند در مورد اینکه آیا گشت مرزی می شود و مناسب آموزش برای رسیدگی به ناآرامی های مدنی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت امتناع از به یاد بیاورید ماموران فدرال از شهر که در آن عدالت نژادی تظاهرات شده اند مداوم برای بیش از 50 روز است.

خیلی از جنجال است ناشی از عوامل با استفاده از بینام و وسایل نقلیه برای گرفتن معترضان از خیابان است. منتقدان می گویند که آنها نمی باید علت احتمالی و نمی به درستی شناسایی خود را. شب گذشته پورتلند شهردار تد ویلر به نام فدرال استقرار یک "خلاف قانون اساسی اشغال" بود و بعد از آن اشک با گاز کشته در حالی که در میان جمعیت.

تصاویری از ماموران فدرال در لباس استتار ساخت دستگیری در خیابان پورتلند باید احساس خطر منتقدان سراسر کشور که فکر می کنم رئیس جمهور تهمت است که با استفاده از فدرال افسران به پایمال کردن آزادی های مدنی و رنگ خود را به عنوان قانون-در-سفارش نامزد عنوان به انتخابات ماه نوامبر.

در میان منتقدان است گیل Kerlikowske کمیسر سابق ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی تحت ریاست جمهوری باراک اوباما.

"آنها به وضوح اشتباه به انجام این کار" Kerlikowske گفت: گشت مرزی در پورتلند. "منظورم این است که چیزی به آنها آموزش دیده برای انجام. حدس من این است که آنها احتمالا نیز به وضوح به شما بگویم آن چیزی است که آنها می خواهند به انجام است."

Kerlikowske ادعا گشت مرزی واحد شناخته شده به عنوان BORTAC بود که اعزام به پورتلند عمدتا روت به دنبال فراریان و جنایتکاران.

"این است که به وضوح یک محیط شهری و ناآرامی های مدنی. آن است که نه در خود wheelhouse," او گفت:. "منظورم این است که آنها را ردیابی افراد. "ما استفاده از آنها را در شمال ایالت نیویورک برای پیگیری فراری فراری. ما آنها را مورد استفاده قرار برای پیگیری افرادی که به ضرب گلوله سربازان دولت در پنسیلوانیا است."

اما مقامات فدرال می گویند عوامل آنها در حال اقدام در چارچوب قانون انجام شده است این نوع از عملیات برای چند دهه.

ویکتور Manjarrez جونیور شد جوان گشت مرزی عامل در 1990s و در نهایت بخش اصلی. او گفت: گشت مرزی فرستاده 600 از 1000 فدرال افسران مستقر در لس آنجلس در طول رادنی کینگ ناآرامی و مرز عوامل آموزش دیده نمی شد و در آن زمان مانند امروز هستند.

"تفاوت بزرگ در حال حاضر این است که شما مردمی که آموزش های تخصصی در شورش کنترل" گفت: Manjarrez, در حال حاضر دانشیار مدیر مرکز قانون و رفتار انسان در دانشگاه تگزاس در ال پاسو.

با مسئولین وزارت امنیت داخلی که شامل CBP اصرار BORTAC است استفاده نمی شود به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس مخفی. مقامات گفت: ماموران آموزش دیده برای قرار دادن پایین زندان شورش و گسترده قدرت برای کمک به اجرای قانون فدرال در هر نقطه در ایالات متحده آمریکا

در پورتلند آنها حفاظت از ساختمان های فدرال به دلیل معترضان رشد کرده بود تا خشونت گفت: اقدام CBP کمیسر Mark Morgan.

"این عوامل و ماموران پلیس در میان عوامل بسیار آموزش دیده و افسران که ما در CBP و که شامل آموزش در کنترل شورش" مورگان گفت.

عوامل نام هستند در لباس خود مقامات می گویند چرا که معترضان را شناسایی کرده اند برخی از آنها و ارسال اطلاعات در رسانه های اجتماعی. این عوامل با استفاده از بینام و وسایل نقلیه به طوری که آنها نمی خواهد به آتش کشیدند و یا تخریب مورگان گفت و آنها می پوشند توپخانه ضد هوایی جلیقه های مزین با "پلیس" و همچنین کوچکتر نور و رنگ CBP تکه.

"من دیده ام گزارش های خبری پس از گزارش اخبار جیر پس از جیر گفت:" ناشناس نقاب سربازان طوفان,' " مورگان گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی این هفته است. "این است که توهین آمیز برای اشاره به این اختصاص داده شده مردان و زنان که در خارج وجود دارد به عنوان قانون اجرای حرفه ای را که مرجع است."

وجود دارد دیگر سوابق برای استقرار گشت مرزی به داخل کشور است. در سال 1962 آنها deputized به عنوان مارشال آمریکا برای محافظت از جیمز مردیت اولین بار, سیاه, دانشجو وارد دانشگاه می سی سی پی. و در سال 1987 آنها بطوریکه کنترل از یک زندان فدرال در لوئیزیانا بود که تاخت و تاز کردن توسط کوبا زندانی.

امروز برخی از دموکرات شهرداران و اعضای کنگره را به نام این تیم از عوامل "ناخواسته اشغال نیروهای" که حضور بالا گرفتن خشونت های خیابانی و از آنها خواسته کاخ سفید به آنها را حذف کنید.

اما بیشتر در راه هستند. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت می گویند DHS محققان در میان فدرال جوخه عجله به شیکاگو آلبوکرک و کانزاس سیتی است. آنها وجود دارد برای کمک به مبارزه با افزایش جرم و جنایت را به پشت خیابان از معترضان.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
نظرات کاربرن