ضد نژادپرستی تظاهرات: اعتراض پس از تیراندازی در آتلانتا; درگیری در پاریس و لندن

بزرگنمایی این تصویر

“RIP Rayshard” است اسپری رنگ در نشانه به عنوان شعله های آتش غرق یک وندی رستوران در طول تظاهرات در آتلانتا در روز شنبه بیش از مرگ Rayshard بروکس. دکتر اندرسون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دکتر اندرسون/AP

برای سومین آخر هفته در یک ردیف معترضان به خیابان ها ریختند در ایالات متحده — و حداقل دو سرمایه های خارجی به تقاضا نژادی عدالت در پی جورج فلوید را به قتل توسط پلیس.

در آتلانتا demonstraters شد گالوانیزه با تیراندازی منجر به مرگ یک سیاه پوست توسط پلیس در پارکینگ یک رستوران فست فود محلی در روز جمعه. خرید اینترنتی از عکسبرداری سریع بود و شامل استعفای شهرستان رئیس پلیس و آتش وندی که در آن کشنده برخورد صورت گرفت.

به عنوان اعتراض شکست خارج از شهر نقل مکان کرد و به آتش افسر که شات 27 ساله Rayshard بروکس پس از یک DUI توقف با شهردار Keisha لنس پایین و گفت او اعتقاد نداشت آن را “یک توجیه استفاده از نیروی مرگبار.” یک افسر دوم قرار داده شد در مرخصی اداری.

تصویری از این حادثه منتشر شده توسط شاهدان و مقامات شهرستان را نشان می دهد بروکس همکاری با ماموران طی یک آزمون هوشیاری. زمانی که دو افسر حرکت به دستگیری بروکس, ویدئو نشان می دهد که درگیری بین این سه نفر است. در طول درگیری بروکس دستاوردهای نگه دارید از یکی از افسران بی حس کردن اسلحه و دور اجرا می شود. ماموران او را تعقیب و هنگامی که بروکس را دور می زنند و به نظر می رسد به نقطه بی حس کردن تفنگ در افسر گرت Rolfe, افسر شاخه های او.

بزرگنمایی این تصویر

یک مرد دارای یک نشانه در طول یک تظاهرات روز شنبه در نزدیکی آتلانتا وندی که در آن Rayshard بروکس کشته شد. دکتر اندرسون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دکتر اندرسون/AP

اقدام توسط مقامات شهرستان از جمله استعفای رئیس اریکا سپر و ختم افسر Rolfe, آیا کمی برای سرکوب اعتراض عمومی.

جمعیت جمع شده بودند در اعتراض به کشتن و از اواخر روز شنبه. وندی که در آن درگیری مرگبار صورت گرفت فرا گرفته بود در شعله های آتش.

“چه راه دیگری وجود دارد برای به دست آوردن نقطه در سراسر به آنها علاوه بر این ؟ ما سعی کرده ایم هر چیز دیگری و آن کار نمی کند پس این چه نتیجه است” گفت: یکی از معترضان دامون بلتون در مصاحبه با NPR عضو ایستگاه WABE.

پلیس ضد شورش که وارد صحنه شدند و با پرتاب بطری توسط معترضان. پلیس بعدها آتش گاز اشک آور در میان جمعیت.

تظاهرات در خارج از کشور

اما خشم و سرخوردگی بیش سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس بسیار فراتر از آتلانتا بیش از آخر هفته.

در پاریس قتل جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس ماه گذشته به ارمغان آورده است تجدید افزایش تماس را به اتهام علیه سه نفر از افسران درگیر در مرگ آدما Traoré سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در سال 2016 در حومه فقط در خارج از پایتخت فرانسه.

معترضان مواجه شدند توسط پلیس ضد شورش در روز شنبه به عنوان آنها پر از خیابان ها شعار “عدالت برای آدما.” اعتراض کردند Place de la République, با توجه به گزارش گاردین و بی بی سی که در آن چند تن از تظاهر کنندگان با صعود مجسمه ماریان یک بنای تاریخی personifying جمهوری فرانسه.

بزرگنمایی این تصویر

مردم جمع آوری در محل de la Republique در پاریس در روز شنبه برای راهپیمایی علیه خشونت پلیس و نژادپرستی. Thibault کامو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Thibault کامو/AP

بزرگنمایی این تصویر

یک مرد با ضربات یک قوطی گاز اشک آور در طول یک راهپیمایی علیه خشونت پلیس و نژادپرستی در پاریس. Thibault کامو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Thibault کامو/AP

در یک نقطه در طول اعتراض Traoré خواهر Assa Traoré خطاب به جمعیت.

“مرگ جورج فلوید قوی اکو در مرگ در فرانسه از برادر کوچک من,” او گفت:. “چه اتفاق می افتد در ایالات متحده اتفاق می افتد در فرانسه. برادران ما در حال مرگ هستند.”

معترضان تلاش برای حرکت به شهر Opera House اما مسدود شده بود توسط پلیس ضد شورش است. چندین درگیری آغاز شد و پلیس منتقل روی معترضان به شلیک گاز اشک آور.

تظاهرات برگزار شد در دیگر شهرهای فرانسه.

Counterprotests در لندن

بزرگنمایی این تصویر

پلیس دستگیری یک معترض در کلمبوس در نزدیکی میدان پارلمان لندن در اعتراض یک زندگی ماده تظاهرات. جاناتان بردی/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جاناتان بردی/AP

در لندن دعوا درگرفت بین زندگی توجه معترضان و راست counterdemonstraters منجر به بیش از 100 دستگیری در روز شنبه با توجه به پلیس. این درگیری رخ داده است با وجود تماس از سازمان و شهردار این شهرستان برای معترضان به ماندن در خانه.

به گزارش گاردین گریه به “حفاظت از بناهای تاریخی” درو کردن تا حد زیادی سفید معترضان به لندن. اعتراض در آمد آشکار پاسخ به خرابکاری های اخیر از بناهای تاریخی از چهره های وابسته به شیوه های نژادپرستانه در تاریخ بریتانیا. این شامل اخیر سرنگونی یک مجسمه از قرن 17 برده-معامله گر ادوارد Colston در شهر بریستول و یک حادثه “نژادپرستانه” بود اسپری رنگ در لندن مجسمه وینستون چرچیل.

پیش بینی ممکن است خشونت و خرابکاری در این آخر هفته, لندن, مقامات پوشش مجسمه چرچیل و همچنین تهی گور یادبود جنگ و مجسمه نلسون ماندلا.

روز شنبه صدها نفر از تا حد زیادی سفید راست معترضان فوتبال اراذل و اوباش و دیگر حامیان thronged میدان پارلمان سایت چرچیل مجسمه. پلیس گذراند تظاهرکنندگان که شروع به پرتاب بطری و مشت زدن افسران.

این شهر در میدان ترافالگار, anti-racist معترضان با راست شدند. بسیاری از گروه های سازماندهی ضد نژادپرستانه تظاهرات بود دلسرد تظاهرات در این آخر هفته. رویدادهای برگزار شده توسط هر دو سیاه و سفید زندگی می کند و مسائل خود قسم خورده ضد facist گروه لغو شد برای جلوگیری از تداخل با “حفاظت از آثار ما” رالی. شهر, شهردار, صادق خان بود نیز خواست معترضان به ماندن در خانه در این آخر هفته.

در پایان, حداقل شش نفر در بیمارستان بستری شدند.

نخست وزیر بوریس جانسون به خشونت به tweeting “نژادپرستانه thuggery هیچ جایی در خیابان های ما.”

فرانک Langfitt کمک به این گزارش از لندن است. النور Beardsley کمک از پاریس و لیلی اوپنهایمر از WABE کمک از آتلانتا.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>