هیچ ویژه سوغات: نیوزیلند رهبر تبدیل شده به دور از کافه

ولینگتون, نیوزیلند, نیوزیلند رهبر متوجه هیچ استثنا وجود دارد وقتی که می آید به اجتماعی فاصله پس از او در ابتدا

توسط MINERALNEWS در 27 اردیبهشت 1399

ولینگتون, نیوزیلند, نیوزیلند رهبر متوجه هیچ استثنا وجود دارد وقتی که می آید به اجتماعی فاصله پس از او در ابتدا تبدیل به دور از یک کافه به دلیل آن بود بیش از حد کامل تحت coronavirus دستورالعمل.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio و نامزدش Clarke Gayford تصمیم به دریافت صبحانه شنبه در زیتون یک رستوران در پایتخت, Wellington. که دو روز پس از کشور آرامش بسیاری از آن مستند قوانین از جمله بازگشایی رستوران.

اما اجتماعی فاصله قوانین هنوز هم اعمال می شود و نیاز به گروه باقی می ماند حداقل 1 متر (3 فوت) جدا از یکدیگر. بسیاری از رستوران ها را محدود به صندلی خود را مطابق با قوانین.

آنچه اتفاق افتاد بعد از بازی کردن در توییتر

"Omg Jacinda protocol wine studio فقط سعی کردم به زیتون و شد را رد کرد و علت آن را کامل" نوشت: یک کاربر توییتر جوی.

Gayford زمان به پاسخ: "من باید به مسئولیت برای این کار من نیست و سازمان یافته و کتاب در هر نقطه. بسیار خوب بود از آنها به تعقیب ما پایین خیابان (خیابان) هنگامی که یک نقطه رهایی تا. A+ است."

یکی دیگر از کاربر توییتر, جوآن, chimed در: "این به ترین کیوی صدای جیر جیر من تا کنون به عنوان خوانده شده ... عشق آن عشق NZ."

خواسته از نظر یک سخنگو از protocol wine studio را یک ایمیل به در گفت که انتظار در یک کافه چیزی است که هر کسی می تواند تجربه در نیوزیلند ویروس محدودیت: "PM می گوید: او فقط منتظر مانند هر کس دیگری."

Protocol wine studio شده است به طور گسترده ای مورد ستایش برای او سریع و قاطع پاسخ به همه گیر. نیوزیلند مرزهای خود را بسته و نهاد های سخت مستند در ماه مارس شده است و تا حد زیادی موفق در آن هدف از بین بردن ویروس. مقامات بهداشتی گزارش داده اند که فقط یک مورد جدید در پنج روز گذشته. این کشور تایید کرده است در مجموع 1,498 موارد از جمله 21 مرگ و میر.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن