Coronavirus: سن آنتونیو می گوید: آسمان را ترک قرنطینه پس از CDC تغییر

بزرگنمایی این تصویر بیش از 120 افرادی که تحمل یک قرنطینه بیش از COVID-19 ویروس را ترک خواهد کرد پایگ

توسط MINERALNEWS در 13 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

بیش از 120 افرادی که تحمل یک قرنطینه بیش از COVID-19 ویروس را ترک خواهد کرد پایگاه مشترک سن آنتونیو-Lackland در تگزاس در روز سه شنبه. این شهر با اعلام شرایط اضطراری به بلوک آزادی خود را پس از یک شخص بود که منتشر شد و بعد از آن یافت می شود با این ویروس آلوده. تاد هالی/نیروی هوایی ایالات متحده از طریق AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تاد هالی/نیروی هوایی ایالات متحده از طریق AP

شهر سن آنتونیو می گوید بیش از 120 evacuees از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی را ترک خواهد کرد لککلند ایر فورس بس در روز سه شنبه یک روز پس از شهردار سرخوردگی با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری او منجر به اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی برای جلوگیری از evacuees از خروج از پایگاه.

هر دو سن آنتونیو و Bexar County نقل مکان کرده بود به نگه داشتن CDC از حرکت بیشتر evacuees بیشتر بدون آزمون پس از یک زن که منتشر شد از coronavirus قرنطینه در پایگاه نظامی بیش از آخر هفته بود و بعد از آن یافت می شود با آلوده COVID-19 ویروس.

در پاسخ به این که mixup مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: آن را تقویت دو بخش از آن پروتکل برای آزاد کردن مردم از قرنطینه — از جمله نگه داشتن آنها را در انزوا تا زمانی که همه نتایج آزمون هستند.

"من خوشحال هستم که سی دی ساخته شده است که تغییرات و من راحت است که این طرح به عنوان ارائه خواهد شد به حداقل رساندن خطر از قرار گرفتن در معرض" شهردار ران Nirenberg گفت: در روز سه شنبه. "انتشار خواهد بود هماهنگ نیست طولانی مدت بیش از چند روز و مسافران از اقامت در هتل ها محلی و خواهد شد به طور مستقیم به فرودگاه."

مسافران بودند که تخلیه شده از الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن در حال حاضر نشسته در قرنطینه برای بیش از یک هفته در کشتی و آنها شروع جدید 14 روز در قرنطینه زمانی که آنها وارد در لککلند ایر فورس بس ماه گذشته. خود را در قرنطینه قرار بود تا پایان روز دوشنبه و سابق مسافران کشتی کروز تا به حال بسته بندی کیسه های خود را ترک کنند و به خانه سر در گذشته است.

اما پس از آن این شهر در زمان عمل پر کردن طرح دعوی در دادگاه فدرال به دنبال "اورژانس امداد" را به سرعت تغییر دهید سی دی معیارهای آزادی و حفظ آسمان از خروج از پایگاه نظامی. یک قاضی تبدیل شده است که با توجه به دور اما شهردار نیز اعلام کرد اضطراری مسدود کردن هر کسی که تا به حال شده است در قرنطینه از ورود به سن آنتونیو.

"من شهردار ران Nirenberg, اعلام که ورود به و سفر از طریق شهر سن آنتونیو از Lackland توسط افراد شده اند که قرنطینه در مرکز مجاز نیست" اضطراری اعلام متحده است. "نه قبلا قرنطینه فرد باید اجازه ورود به شهر سن آنتونیو تا اطلاع ثانوی."

Nirenberg گفت: اعلام شده بود "به صراحت طراحی شده برای اطمینان حاصل شود evacuees از الماس شاهزاده کشتی کروز همگروهی باقی می ماند در Lackland AFB تا بیشتر تست کامل شده است." او افزود: "این به معنی آن است که در هر افزایش خطر است."

با عمل, سن آنتونیو و Bexar County پیوست لیست از جوامع و شهرستانها در نظر گرفتن مراحل است که منعکس کننده دستياران اتمی با داشتن یک کشنده تنفسی ویروس در این نزدیکی هست – و شک و تردید در مورد دولت فدرال توانایی حاوی پاتوژن.

در سن آنتونیو در مورد مقامات محلی گفته CDC معیار باید نیاز به سه تست منفی برای coronavirus به جای دو.

CDC می گوید: یک زن که منتشر شد از قرنطینه در Lackland بعد از ظهر روز شنبه گذشته بود دو coronavirus آزمون – اما پس از انتشار یک سوم آزمون برگشتم مثبت است.

در حدود 12 ساعت او در سن آنتونیو زن در هتل ماند و بازدید زیادی مال و دادگاه های غذایی. اما در 2 صبح روز یکشنبه او گرفته شد به تگزاس مرکز بیماری های عفونی و تخصصی آمبولانس پس از مقامات متوجه نهایی آزمون مثبت بود برای این ویروس است که باعث COVID-19.

این زن شده بود تخلیه از هوبئی استان, کانون COVID-19 بیماری است که آلوده بیش از 90000 نفر کشته و بیش از 3000 در سراسر جهان است. او تا به حال شده است در Lackland پس از Feb. 7 اما او را قرنطینه طولانی شد دلیل مثبت اولیه آزمون به صورت coronavirus.

زن بازدید ستاره شمال بازار برای حدود دو ساعت تگزاس عمومی رادیو گزارش اضافه کرد که مقامات محلی می گویند او بود تا هر گونه علائم. این هتل که در آن او در آنجا ماند به سان آنتونیو در فرودگاه TPR می گوید.

تگزاس سلامت بخش خدمات با ارسال نامه ای برای سی دی و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در دوشنبه درخواست برای یک حسابداری کامل از نحوه مهاجر انتشار به کار گرفته شد و اصرار آژانس های فدرال را به نگاه خود را تغییر معیار برای پایان دادن به یک قرنطینه.

"اگر CDC تست تایید فردی است هنوز مثبت من مصرانه از شما را به سرعت بررسی علوم برای تعیین چه تغييرات CDC معیارهای لازم هستند" تگزاس خدمات بهداشتی کمیسر جان Hellerstedt نوشت. "این باید یک سوم متوالی منفی آزمون برای ایجاد یک بسیار بیشتر سیستم قابل اعتماد برای تعیین که قبلا فرد مثبت است که پاک کردن ویروس."

تحت دستورالعمل CDC یک coronavirus بیمار باید دو تست منفی نتایج جستجو برای ویروس در عرض 24 ساعت قبل از آنها می تواند از انزوا سفارشات. در پاسخ به تگزاس نامه CDC گفت: تیم خود را آزمایش سه نمونه از بیمار به دلیل تست دوم تولید مجمل نتایج. اما در حالی که نتایج حاصل از آزمون سوم شد, انتظار, دولت, سلامت کارگران جمع آوری شده یک چهارم نمونه برای تست بدون مقامات فدرال و دانش.

بیمار اول آزمون آمده بود بازگشت منفی – و هنگامی که سومین آزمایش نشان داد همان نتیجه او منتشر شد. اما او چهارم نمونه مثبت بود و منجر مقامات به تماس با او و بازگشت او را به انزوا.

یک تست مثبت به این معنا همیشه یک فرد عفونی CDC مدیر رابرت Redfield گفت: در نامه خود به مقامات تگزاس. اما او افزود که به دلیل سردرگمی بیمار CDC را تغییر پروتکل های خود را در دو روش.

"برای اولین بار قبلا علامتی قرنطینه فرد تنها منتشر می شود در صورتی که فرد دارای دو متوالی منفی آزمون در 24 ساعت" Redfield گفت. "و هیچ فرد خواهد شد و اگر وجود دارد هر گونه انتظار نتایج آزمون. این تغییر بلافاصله موثر است."

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت بود به نام CDC اقدامات "کاملا غیر قابل قبول" و یک مورد از سهل انگاری. اما پس از آژانس پاسخ دفتر خود گفت: سازمان های فدرال بود "مشغول به کار به سرعت و به طور موثر برای تقویت استانداردها و پروتکل قبل از انتشار بیمارانی که تحت قرنطینه."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب