آلبرتا برای اولین بار سازمان ملل درخواست تعلیق از نظارت بر محیط زیست در oilpatch

ادمونتون—سه northern Alberta اول کشورهای در حال درخواست برای تجدید نظر استان را تعلیق از نظارت بر محیط زیست در

توسط MINERALNEWS در 20 خرداد 1399

ادمونتون—سه northern Alberta اول کشورهای در حال درخواست برای تجدید نظر استان را تعلیق از نظارت بر محیط زیست در oilpatch چون "نتواند به نزدیک" به یک تصمیم مناسب.

آلبرتا مخالفت رهبر به نام روز دوشنبه از استان, انرژی رگولاتور به استعفا در تعلیق.

"آنها باید پایان (لوری) Pushor قرارداد" راشل Notley روز دوشنبه گفت:.

"ما از داشتن یک کلاس جهانی نظارت آژانس و ما آن را تبدیل به یک اطاق عقب, قرارداد ساخت آژانس در این دوره از فقط چند ماه."

این Mikisew کری اولین ملت فورت مک کی اول ملت و آتاباسکا Chipewyan اول کشور را در زمینه درخواست خود را به تنظیم کننده داخلی نظر بدن. آلبرتا انرژی تنظیم کننده تصمیم در اوایل بهار امسال به حالت تعلیق نظارت در آنچه گفته شد تلاش برای نگه داشتن کارگران و جوامع امن در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

شرکت های دیگر را برای نظارت بر گازهای منتشر شده توسط سوزاندن و یا به دنبال و تعمیر نشت متان یک گاز گلخانه ای قوی. سطح آب نیاز دیگر آزمایش می شود مگر اینکه آن را با فرار به محیط زیست است.

بیشتر خاک و آب های زیرزمینی نظارت از بین رفته است. در محل cenovus عملیات دیگر لازم نیست برای انجام هر گونه حیات وحش نظارت و یا پژوهش. احیای تالاب نظارت نیز به حالت تعلیق درآمد.

اگر چه برخی از عملیات باید رزومه سپتامبر. 30, ترین حالت تعلیق در آورده اند که هیچ پایان تاریخ.

"وجود دارد هیچ مشاوره. هیچ اطلاع رسانی از هر نوع" گفت: ملودی Lepine از Mikisew کری. "همه ما کاملا شوکه و بسیار ناراحت است."

درخواست تجدید نظر استدلال می کند که تعلیق ساخته شده بودند بدون هیچ گونه منطق ارتباط فعالیت های خاص به COVID-19 خطرات و با وجود کار مداوم در امکانات انرژی. آن نقاط را نگه نظارت بر آمد و به عنوان آلبرتا بود شروع به سهولت خود را مستند و هفته های پس از, استان, اعلام وضعیت اضطراری بیش از همه گیر.

یک ایمیل از تنظیم کننده متحده وزرا منظور نشان می دهد که تعلیق گذشت 60 روز بعد از وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی به پایان می رسد و یا تاریخ 15 اوت سال 2020 هر کدام که زودتر باشد.

"صنعت تخمین زده است که حدود 98 درصد از نیاز در محل باقی می ماند. همه ضروری نظارت بر محیط زیست همچنان ادامه دارد و تمام نیاز برای نظارت و گزارش حوادث اورژانس در محل باقی می ماند" این بیانیه از AER سخنگوی کارا توبین گفت.

درخواست مدعی حرکت ساخته شده بود در خواست صنعت و بدون هر گونه تلاش برای شنیدن از هر کس دیگری درگیر است.

"در دراز مدت عواقب این بی توجهی برای جدایی بین تنظیم و تنظیم به شدت نگران کننده می گوید:" درخواست تجدید نظر.

"(آنها) اجازه می دهد تا طرفداران به طور موثر باعث AER تصمیم گیری و ... را در یک راه است که circumvents این AER کاربرد فرایند (و) تضعیف یکپارچگی کل قانونی رژیم برای توسعه انرژی در استان است."

توبین اما با اشاره به تصمیم گیری که در آن مورد نیاز را به حالت تعلیق شد بر اساس ارزیابی توسط کارشناسان فنی و شد "با دقت انتخاب شده به آدرس درگیری بین سلامت عمومی سفارشات و AER مورد نیاز است."

Notley گفت Pushor که در زمان بیش آژانس پس از آن قبلی سر سمت چپ در زیر ابری از تخلف مالی است که بیش از حد نزدیک به برتر جیسون کنی متحد دولت محافظه کار به عنوان یک تنظیم کننده مستقل.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"هیچ سوالی وجود دارد که Pushor فرمت کنی را UCP دستور کار است. آنها یکی و یکسان است."

او گفت: مشاوره با سازمان ملل تحت تاثیر نظارتی تصمیم باید "غریزی" در حال حاضر.

"آنها راه می رفت از طریق شیشه به دنبال به یک جهان که 25 سال است."

Lepine گفت: برای اولین بار سازمان ملل هنوز هم داده شده است هیچ گونه توضیحی از چگونگی این استان پیگیری خواهد شد اثرات زیست محیطی در تعلیق است.

نظارت یکی از شرایطی که تحت آن شرکت اعطا دسترسی به زمین Lepine اشاره کرد.

و همچنین کانادا ساخته شده بین المللی به وعده افزایش نظارت بر چوب بوفالو در پارک ملی پایین دست cenovus و تصمیم دولت ممکن است شکستن آن وعده Lepine گفت.

او گفت: هیچ اطلاعاتی در آینده بوده در مورد تاثیر تعلیق در کیفیت نظارت بلند مدت.

"وجود دارد یک ارزیابی انجام شده به ارزیابی این تصمیم؟" Lepine پرسید.

توبین گفت: آلبرتا در دراز مدت زیست محیطی سیستم های اطلاعات حفظ می شود.

"این برنامه جمع آوری داده ها بیش از چند دهه و در حال قادر به تطبیق برخی از معافیت در مجموعه و هنوز هم به ما اجازه می دهد برای ارزیابی تغییرات در محیط زیست" توبین گفت.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب