کیفیت هوا اختلافات باقی بماند با وجود کلی سود

بزرگنمایی این تصویر آلودگی هوا یک مشکل مداوم در دره مرکزی کالیفرنیا. یک مطالعه جدید نشان می دهد که ا

توسط MINERALNEWS در 10 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

آلودگی هوا یک مشکل مداوم در دره مرکزی کالیفرنیا. یک مطالعه جدید نشان می دهد که این مکان ها بودند که آلوده ترین در حدود 40 سال پیش به طور کلی باقی می ماند آلوده ترین امروز. دیوید McNew/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
دیوید McNew/گتی ایماژ

این مکان با شدید ترین آلودگی هوا نزدیک به 40 سال پیش باقی می ماند در میان آلوده ترین مکان های امروز, با توجه به یک مطالعه جدید که با استفاده از تاریخی آلودگی هوا اطلاعات برای پیگیری و نابرابری در کیفیت هوا در طول زمان است.

دهه ها تحقیق و تجارب زندگی می کردند از میلیون ها نفر از آمریکایی ها ایجاد کرده اند که مردم در ایالات متحده و نه دسترسی برابر به هوای پاک و مردم فقیر و مردم از رنگ هستند احتمال بیشتری برای تنفس هوای آلوده از شهروندان خود را که سفید و یا غنی.

اما تا سال گذشته محققان ندارند و اطلاعات آنها نیاز به مطالعه و بررسی چگونگی آن نابرابری در طول زمان تغییر. در سال 2019 یک تیم در کانادا و ایالات متحده آمریکا اطلاعات منتشر شده که پیگیری و دوده و آلودگی در شمال امریکا بین سال های 1981 و 2016.

آخرین مطالعه با استفاده از آن اطلاعات به نگاه چگونه آلودگی هوا را در نقاط مختلف ایالات متحده در دهه های پس از قانون هوای پاک به تصویب رسید. آنها دریافتند که اگر چه به طور کلی و دوده و آلودگی کاهش یافته است بیش از چند دهه آلوده ترین نقاط ایالات متحده در سال 1981 همچنان آلوده ترین در سال 2016.

که شامل بخش های کالیفرنیای جنوبی و جنوب شرقی تگزاس است که برای بدنام خود را آلوده به هوا و همچنین به عنوان عصری شرقی ایالات متحده که در آن زغال سنگ سوز و تولید کاهش یافته است در دهه های اخیر اما آلودگی هوا اختلافات باقی می ماند.

"تداوم نسبی این تفاوت قابل توجه بود می گوید:" جاناتان Colmer یک اقتصاددان در دانشگاه ویرجینیا و یکی از نویسندگان این مطالعه که در مجله منتشر شد علم. "فدرال و ایالتی دستورالعمل های هدف برای تمام افراد و مکان ها برای لذت بردن از همان درجه از حفاظت از خطرات زیست محیطی," او می گوید. "ما در حال سقوط کوتاه از نظر پرداختن نسبی و نابرابری."

است که زندگی یا مرگ مفاهیم برای میلیون ها نفر از مردم در ایالات متحده تنفس هوای آلوده باعث بروز یا تشدید طیف گسترده ای از مشکلات سلامتی از جمله برخی سرطان ها و دیابت و بیماری های تنفسی مانند آسم. بسیاری از کسانی که شرایط آن را بیشتر احتمال دارد که یک فرد آلوده با coronavirus را از رنج شدید COVID-19 یا مرگ از بیماری است.

تحقیقات جدید است و اولین گام به سمت بدانند چرا کیفیت هوا اختلافات باقی بماند در ایالات متحده و چگونه تغییرات به آلودگی مقررات می تواند از بین بردن این بی عدالتی. تحقیقات قبلی ایجاد کرده است برخی از دلایل نابرابری. رئیس در میان آنها دولت-تحریم مسکن تبعیض و نابرابر منطقه بندی است که تمرکز افراد از رنگ و ضعیف مردم در نزدیکی کارخانه ها و تاسیسات بزرگراه ها و دیگر منابع آلودگی است. در پژوهش های قبلی را حل نمیکند چرا آلودگی هوا قوانین و مقررات است که به معنای اولویت بندی آلوده ترین مکان ها شکست خورده اند برای از بین بردن نابرابری.

"تنها زمانی که ما کشف کردن آنچه که باعث می شود از این تفاوت ها می تواند ما را پس از آن فکر می کنم در مورد 'خوب, آیا مناسب سیاست های ما می توانید استفاده کنید برای کاهش این اختلافات?' می گوید: "لالا کارشناسی ارشد محیط زیست اقتصاددان در دانشگاه کنتاکی بود که بخشی از مطالعه.

ارشد می گوید او می خواهم برای دیدن آینده تحقیقات در مورد کیفیت هوا اختلافات تمرکز بر تجارب افراد به مطالعه اثرات تجمعی از آلودگی هوا آلودگی آب و دیگر خطرات زیست محیطی در مردم به خوبی بودن. برای مثال او می گوید: زمانی که هوا در یک محل می شود تمیز کننده این واضح نیست که مزایای.

"برای مثال زمانی که شما در بهبود کیفیت محیط زیست در یک مکان آن را به طور بالقوه می تواند درایو تا هزینه زندگی وجود دارد و این به طور بالقوه می تواند کسی که از لحاظ اقتصادی بدتر" او توضیح می دهد.

درک آن پویایی مهم برای سیاستگذاران در صورتی که امید به نوشتن قوانین و مقررات است که از بین بردن جای تشدید, بی عدالتی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب