گویان رهبران قبول کامل بازشماری آرا انتخابات ریاست جمهوری

جورج تاون گویان - دولت و مخالفان به توافق کامل بازشماری آرا در انتخابات ریاست جمهوری خدشه دار شکایت از تقلب اح

توسط MINERALNEWS در 25 اسفند 1398

جورج تاون گویان - دولت و مخالفان به توافق کامل بازشماری آرا در انتخابات ریاست جمهوری خدشه دار شکایت از تقلب احتمالی در گویان نسبتا فقیر کشور به عنوان یک دوره جدید از ثروت نفت.

یک تیم از 15 کشور کارائیب جامعه وارد آمریکای جنوبی اوایل روز شنبه برای نظارت بر بازشماری برای 2 مارس انتخابات عمومی.

کشور را به کمیسیون انتخابات رد اواخر جمعه که رئیس جمهور David گرنجر تا به حال برنده دومین دوره پنج ساله. اما هشدارهای بین المللی است که رای گیری ممکن است دیده نمی شود به عنوان معتبر led گرنجر یک روز بعد به قبول Caricom تماس برای بازشماری.

ناظر گروه ها از جمله سازمان کشورهای آمریکایی و کشورهای مشترک المنافع سوال رای گیری شمارش آرا و آمریکا و دیگر کشورهای غربی اشاره کرده اند ممکن است در تحریم های اقتصادی و ویزا revocations اگر هر رئیس جمهور سوگند بدون مدرک معتبر بازشماری.

Caricom هفته گذشته با ارسال یک تیم از پنج نخست وزیر به تلاش برای حل و فصل مناقشه. "رئیس جمهور و مخالفان هر دو متعهد به رعایت نتايج عادلانه و شفاف بازشماری از هر رای گیری گفت:" باربادوس نخست وزیر میا Mottley فعلی Caricom رهبری که در راس این هیئت.

این کشور از کمتر از 1 میلیون نفر چهره این چشم انداز است که درآمد نفت در دهه آینده می تواند آن را به یکی از ثروتمندترین در نیمکره.

گویان به تازگی به فروش می رسد اولین میلیون بشکه به بازارهای آسیا و جنوب ایالات متحده است. آن را به چهار محموله این سال به ارزش حدود 300 میلیون دلار به عنوان بخشی از تولید-های ترتیبات با یک کنسرسیوم به رهبری اکسون موبیل همراه با حس نفت از آمریکا و Nexen از چین است.

گرنجر 74 ساله بازنشسته ارتش منجر چندحزبی ائتلاف حمایت عمدتا توسط فرزندان آفریقایی را به گویان را به عنوان برده.

مخالفت مردم مترقی حزب که رهبری این کشور برای 23 سال تا سال 2015 پشتیبانی می شود عمدتا توسط Guyanese از شرق هند فرود آورده و به گویان را به عنوان خدمتکاران استخدام.

با تنش های سیاسی در حال اجرا در بالای برخی از فروشگاه ها و بانک ها در پایتخت از جورج تاون و مناطق ساحلی باز برای تنها نیمی از یک روز ارسال صفحه اصلی کارکنان خود را در اوایل. برخی نیز با قرار دادن تخته سه لا ورق های فلزی و کرکره بر روی پنجره در مورد مشکل.

پلیس گزارش نشده است هر گونه تظاهرات خیابانی پس از یک نوجوان به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن بیش از یک هفته پیش در شرق دهکده ساحلی در حالی که به اتهام حمله به یک افسر با یک کارد بزرگ و سنگین.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب