پس از اعتراض بیش از نیروی دریایی کاپیتان رها از فرمان او اطمینان نخواهد بود اخراج

بزرگنمایی این تصویر اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly شهادت در جلسه کمیته نیروهای مسلح سنا در ماه

توسط MINERALNEWS در 16 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly شهادت در جلسه کمیته نیروهای مسلح سنا در ماه دسامبر. در روز پنج شنبه Modly رها کاپیتان برت Crozier از فرماندهی ناو یو اس اس تئودور روزولت. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکس براندون/AP

یک روز پس از نیروی دریایی ایالات متحده کاپیتان برت Crozier بود ناگهان حذف از پست خود به عنوان افسر فرمانده از coronavirus آلوده به ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت و یک نیروی رسمی تایید به NPR که اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly در نظر دارد برای Crozier به reassigned به جای اخراج از نیروی دریایی است.

آن Modly که رها Crozier از فرمان او روز پنج شنبه به تصمیم نیروی دریایی وزیر اصرار دارد خود بود — دو روز پس از احساس خطر نامه کاپیتان نوشت توصیف دلتنگ شرایط خود را 4,865 خدمه موجب دیوانگی پس از اینکه به بیرون درز به سان فرانسیسکو کرونیکل.

Modly بود گفت: واقعیت این است که Crozier نوشت خود را به زنجیره ای از فرمان به بیان نگرانی های خود را "به هیچ وجه در نتیجه هر نوع تلافی" و اضافه کرد که آن را "آنچه ما می خواهیم فرمانده افسران قادر به انجام است."

اما در روز پنج شنبه Modly بود که نام اقدام وزیر نیروی دریایی پس از ریچارد اسپنسر مجبور شد به عنوان نیروی برتر نظامی در اواخر سال گذشته گفت: Crozier نشان داده بود "قضاوت ضعیف" با ارسال نامه خود را از طریق ایمیل تا 30 نفر اما نه به او فوری برتر در کشتی.

کاپیتان برت Crozier که برطرف شد به عنوان فرمانده یو اس اس تئودور روزولت پس از او با ارسال نامه ای انتقادی از نیروی دریایی ایالات متحده را از دست داده و یک کشتی شیوع رمان coronavirus. نیروی دریایی ایالات متحده پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
نیروی دریایی ایالات متحده

"من می تواند رسیدن به هیچ نتیجه دیگر از آن سروان. Crozier اجازه داده بود که پیچیدگی های خود را به چالش با covid شیوع در کشتی خود را به پایمال کردن توانایی های خود را به عمل حرفه ای زمانی که بازیگری حرفه ای بود و آنچه که بیشتر مورد نیاز در زمان" Modly خبرنگاران در پنتاگون. "ایجاد وحشت و ایجاد این تصور که نیروی دریایی این است که نه در دولت و نه در این کار و این درست نیست."

Modly نشان داد در روز جمعه به رویترز که Crozier است که reassigned به جای مرخص شد. او به دنبال افشای یک فوران اظهار حمایت Crozier و محکومیت خود را اخراج.

یک Change.org آنلاین طومار خواستار Crozier را بازگشت به عنوان روزولت افسر فرمانده به حال به دست آورد بیش از 86,000 امضا در ظهر جمعه است.

"کاپیتان Crozier شد ناحق رها وظیفه" درخواست می خواند. "جرم وی درخواست کمک در مورد ایمنی از خدمه خود را هنگامی که یک covid-19 شیوع. اقدامات خود را احتمالا نجات بسیاری از زندگی. اگر چه او از کار اخراج شد طرح خود را با خیال راحت حذف خدمه بود و هنوز هم اجرا شده است. او یک قهرمان است که باید پاداش."

چندین شخصی ویدئوها از Crozier شب خروج از هواپیما که حامل شده بودند حاضر نشان می دهد خدمه در عرشه تشویق خود را اخراج کرد. او درود می فرستد و آنها را از کشتی ابرو قبل از راه رفتن پایین راهرو به تنهایی یک کوله پرتاب بیش از شانه خود را به یک وسیله نقلیه در حال انتظار در اسکله.

در یکی از این ویدئوها یک جمعیت بزرگ از خارج از مدرسه خدمه تحسین کاپیتان و بارها و بارها با شعارهای "کاپیتان! Crozier!"

یکی دیگر از ویدئو های نمایش خود را خروج از روزولت همراه با پیام "کل کشتی بیرون آمد و به خداحافظی کاپیتان Crozier," به دنبال "#crozierforpresident".

نیز وجود دارد محکومیت Crozier حذف از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد دموکراتیک چلنجر در ماه نوامبر.

"دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام وزیر نیروی دریایی شات مسنجر — یک افسر فرمانده وفادار بود هر دو را به امنیت ملی ماموریت و وظیفه خود را به مراقبت از خود را برای ملوانان و کسی که به درستی توجه متمرکز بر گسترده تر نگرانی در مورد چگونه برای حفظ آمادگی نظامی در این بیماری همه گیر" بایدن در بیانیه ای گفت به سلامت.

"و نیروی دریایی فرستاده سرد پیام به بقیه ناوگان در مورد صحبت کردن حقیقت به قدرت" او گفت:. "فقیر قضاوت در اینجا متعلق به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نه یک افسر شجاع در تلاش برای محافظت از ملوانان خود را."

در یک صدای جیر جیر در واکنش به Crozier را حذف Rep. ست Moulton, D-Mass., همچنین تا به حال کلمات تند و تیز برای نیروی دریایی رهبران.

"من یاد گرفتم که در اولین روز تفنگداران دریایی است که با شجاعت به حقیقت گویی به قدرت است که زمینه را برای احترام و نه زمینه را برای امداد رسانی گفت:" سابق تفنگداران دریایی افسر و عراق جانباز که نشسته در کمیته نیروهای مسلح مجلس. "این است که به دور از این اولین بار در چند سال گذشته است که کنگره در حال رفتن به یک مقدار زیادی از سوالات را برای نیروی دریایی رهبری در رهبری است."

یک بیانیه مشترک از چهار دیگر دموکرات ها در مجلس مسلح خدمات پنل از جمله رئیس آدام اسمیت D-بشویید. تا حدودی متنوع تر. آن را می دهد اندازه گیری پشتیبانی به Modly این مشاجره که Crozier نادرست رفت و در خارج از زنجیره ای از فرمان با انصراف از شرایط وخیم سرنشین داشته است.

"کاپیتان Crozier بود به حق نگران سلامت و ایمنی خدمه اش اما او رسیدگی نمی کند بسیار زیاد فشار مناسب" اعضای این کمیته نوشتن. "اما تسکین او را از فرمان او overreaction."

"پرتاب افسر فرمانده دریا بدون تحقیق کامل نمی باشد برای حل این بحران رو به رشد روی U. S. S. تئودور روزولت" به نمایندگان مجلس اضافه کنید. "اخراج یک افسر فرمانده برای صحبت کردن در مورد مسائل حیاتی برای ایمنی از کسانی که تحت فرماندهی خود مانع دیگران از افزایش نگرانی های مشابه."

Modly روز پنجشنبه گفت که Adm. رابرت بورک معاون رئیس عملیات نیروی دریایی خواهد شد که منجر رسیدگی به اقداماتی که منجر به Crozier رها بودن از فرمان او و همچنین به عنوان یک بررسی از ناوگان اقیانوس آرام فرمان آب و هوا.

علاوه بر حدود 1000 خدمه از روزولت كه متحرك در یک پایگاه نیروی دریایی ایالات متحده در گوام در اوایل این هفته یکی دیگر از 2,700 انتظار می رود به ترک کشتی توسط این آخر هفته را در قرنطینه می شود و در هتل ها محلی است.

گوام روزانه پست روز جمعه گزارش داد که برای اولین بار 180 از کسانی که ملوانان منتقل شده است به یک oceanside هتل و ظرف 24 ساعت به یکی دیگر از 500 بیشتر را دنبال کنید.

تسریع حذف ملوانان از این ویروس آلوده ناو هواپیمابر به قرنطینه شایسته چهارم مرکزی تقاضا Crozier ساخته شده در خود را به بیرون درز نامه به مافوق خود.

هر ملوان را در قرنطینه در خاک ایالات متحده از گوام که در آن روزولت است از منوی view باید به اولین آزمایش منفی برای coronavirus با توجه به عقب Adm. جان Menoni فرمانده مشترک منطقه Marianas.

بیش از 100 خدمه باید آزمایش مثبت برای coronavirus تعدادی که Modly پیش بینی می تواند منجر به صدها نفر به عنوان تست از هر عضو خدمه همچنان ادامه دارد.



tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب