پس از نیوهمپشایر افزایش Klobuchar نوبت به نوادا فراتر از

کنکورد, N. H. – آن را در زمان یک سال از مبارزه بی شماری از بیخ و بن سخنرانی و به خصوص قوی در بحث مرحله برای کمتر شناخته شده دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار ctq به شکستن را به ردیف بالا از سال 2020 مبارزات انتخاباتی در, New Hampshire.

در حال حاضر او کمتر از دو هفته آن را به حساب.

مینه سوتا سناتور شروع به کار پنج شنبه به نوبه خود او بهتر از حد انتظار مقام سوم به پایان برسد و موجی از جمع آوری کمک های مردمی — به حرکت به اندازه کافی به توان رقابتی در آینده-به بالا, نوادا, کارولینای جنوبی و فراتر از آن. برای Klobuchar که به معنی تحکیم استقرار و متوسط رای دهندگان چیدن کشش با سیاه پوست و لاتین دموکرات و معرفی خودش به بیشتر از هر کس دیگری.

کمپین خود را راه اندازی دو تلویزیون جدید و دیجیتال تبلیغات در نوادا و او از رفتن به لاس وگاس برای برگزاری پنجشنبه کمپین تجمع و صحبت در تاون هال اسپانسر شده از طرف عمده لاتین گروه حقوق. او همچنین قصد دارد به بیخ و طی هفته آینده در ایالات متحده است که رای دادن در مارس 3 “سه شنبه”, مسابقات, و نیروی انسانی است تا با کمک از بیش از 6 میلیون دلار او مطرح شده پس از روز جمعه بحث است.

“ما واقعا شوکه بسیاری از صاحب نظران” Klobuchar گفت: در نیویورک جمع آوری کمک پنج شنبه شب. “من تا به حال مردم به من در هر زمان تنها و من آمده ام خروشان است.”

روز سه شنبه نشان دادن شمارش به عنوان یک پیروزی برای یک نامزد که صرف مبارزات انتخاباتی مورد مباهات بودن در “پنج” از شلوغ میشه. Klobuchar استفاده می شود لحظه ای به او قرار داده و هیچ و بی معنی تجدید نظر در کانون توجه است. او صحبت از رشد نوه از یک سنگ آهن معدنچی تبدیل شدن به اولین زن سناتور از ایالت مینه سوتا و هجوم انتظارات در سال 2020 مسابقه و طرح خود را برای برنده شدن در این حزب نامزدی.

“از آنجا که از شما ما در حال بدست گرفتن این کمپین به نوادا. ما در حال رفتن به, کارولینای جنوبی, و ما در حال بدست گرفتن این پیام وحدت به کشور” Klobuchar گفت: تشویق هواداران سه شنبه شب.

سناتور به نظر می رسد به نفع جمعه از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کشویی پشتیبانی چیدن متوسط و محافظه کار رای دهندگان به دنبال یک جایگزین برای لیبرال بهداشت ، Bernie Sanders, نیوهمپشایر برنده و رد سیاسی تازه وارد و دوم-جای دان پیت Buttigieg.

اما Klobuchar تلاش است که هنوز هم یک صعود دشوار. سناتور متمرکز کرده است و تقریبا همه وقت خود را و کمپین منابع در آیووا و نیوهمشایر, ساختمان تنها یدکی عملیات در ایالات متحده است که به دنبال در تقویم اصلی. او آرای ضعیف در میان اقلیت رای دهندگان یک مانع بزرگ در متنوع تر متحده از نوادا و کارولینای جنوبی است. اگر چه او به احتمال زیاد یک دست انداز در حمایت بیشتر کمک های مالی و رسانه های جدید توجه Klobuchar چالش این است که برای راه اندازی زیرساخت برای سرمایه گذاری در لحظه ای او را.

او با شروع از پشت. Klobuchar نوادا تیم نبود استخدام تا پاییز گذشته و شماره کمتر از ده تا مبارزات انتخاباتی مستقر کارکنان از آیووا هفته گذشته خود حدود 30 نفر بر روی زمین است. ساندرز که اساسا گره خورده است Buttigieg در آیووا شده است سازماندهی در نوادا از آوریل 2019 و بیش از 250 کارکنان در دولت است. بایدن بیش از 80 از Buttigieg حدود 100 و ماساچوست ایالت الیزابت وارن بیش از 50.

Klobuchar در حال حاضر امیدوار درخواست تجدید نظر است که کار را برای او در نیوهمپشایر را مشابه تاثیر در نوادا در فوریه. 22. سه دوره سناتور مبارزات انتخاباتی به عنوان کسی که برنده است حتی در مناطق محافظه کار و که می تواند در قرعه کشی حمایت از دموکرات مستقل و ناراضی واکنش به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. او همچنین با اشاره به رکورد او را از انجام کارها در واشنگتن و استدلال می کند که طرح های مانند “مدیکر برای همه” حمایت ساندرز و وارن هستند nonstarters در سنا است.

اما آن Klobuchar را بحث عملکرد است که به نظر می رسد که بزرگترین تاثیر را بر روی او نشان سهشنبه. بیش از نیمی از Klobuchar حامیان ساخته شده تا ذهن خود را در چند روز گذشته با توجه به AP VoteCast یک نظرسنجی از بیش از 3000 دموکراتیک اولیه رای دهندگان نیوهمپشایر انجام شده برای ارتباط مطبوعات با NORC در دانشگاه شیکاگو است.

Klobuchar رفت و در حمله علیه Buttigieg و تحویل پرشور بسته شدن وعده به مبارزه برای رای دهندگان که احساس نمی دیده یا شنیده سیاستمداران در واشنگتن است.

کسانی که امتیاز فروش کمک متقاعد کردن رای دهندگان مانند لیندا Muchemore یک بازنشسته از گرینلند, New Hampshire است که در حل و فصل Klobuchar هفته گذشته پس از تکیه به سوی وارن.

Klobuchar رکورد در سنا “به من صحبت کرد از کسی که شاید می تواند التیام دشمنی ما” Muchemore گفت. “من متوجه شدم که من به عنوان لیبرال به عنوان من فکر کردم من بود. کسانی که در حد متوسط برنامه ای که امی است صحبت می کنند بیشتر به من از الیزابت را رادیکال تر برنی برنامه.”

Klobuchar اواخر افزایش بیش از وارن تعجب بود و پیچ و تاب و در مسابقه. وارن از همسایه ماساچوست بوده است پیشرو در رای گیری اما زنان باید در تلاش برای متقاعد کردن رای دهندگان که یک زن می تواند برنده. در سه شنبه شب وارن تبریک گفت Klobuchar — “دوست و همکار” و اشاره کرد که چگونه اشتباه صاحب نظران “زمانی که تعداد آنها به ما.”

Klobuchar پاسخ به “دوست من الیزابت” به زودی پس از.

“مردم به من گفت که درست مثل آنها به او گفت که آنها فکر نمی کنم یک زن می تواند انتخاب شود,” او گفت:. “در مورد من آن انتخاب شد به آمریکا. هیچ زنی تا به حال آن را انجام داده قبل از. اما من آمد من به مبارزه طلبیده انتظارات و من به دست آورد.”

برای خیلی از مسابقه Klobuchar است عقب مانده به سمت عقب بسته در جمع آوری کمک های مردمی بود و تنها کمتر از 5 میلیون دلار در ذخیره در پایان سال 2019 — به مراتب کمتر از دیگر پیشرو. هدف او بیرون آمدن از روز جمعه بحث شد به منظور بالا بردن $1 میلیون دلار در یک تاسیسات است که اجازه می دهد او را به جعل در مسابقات پیش رو است. او به سرعت رسیده که مقدار و به خود او دو برابر آن را در عرض 24 ساعت.

سه شنبه مبارزات انتخاباتی او گفت که در مجموع تا به حال صعود به 4 میلیون دلار است. او مطرح اضافی $2.5 میلیون پس از نظرسنجی بسته شده روز شنبه با حدود 60 درصد از کمک های مالی که از اهداکنندگان بار اول که این کمپین به نام نشانه آن است که پیام خود را طنین با رای دهندگان و که مبارزات انتخاباتی او اتاق را به رشد.

بر خلاف دیگر پیشرو در مسابقه Klobuchar تنها نامزد است که گرفتن کمک اضافی از یک سوپر پک و یا خارج از گروه است که می تواند جمع آوری و صرف و نامحدود مبالغ تا زمانی که آنها نمی هماهنگی تبلیغات صرف تصمیم گیری با نامزد آنها پشتیبانی می کند.

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

برنت گزارش از شیکاگو است. آسوشیتد پرس خبرنگاران برایان Slodysko و هانا Fingerhut در واشنگتن و میشل قیمت در لاس وگاس کمک به این گزارش.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>