بزرگنمایی این تصویر

Álvaro Callama برق از ونزوئلا که از فرار به کلمبیا دو سال پیش. او می گوید: مهاجران در این کشور در حال مبارزه پس از تصویب مقامات اقدامات برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. جان اوتیس/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جان اوتیس/NPR

Álvaro Callama است تلاش برای زنده ماندن اقتصادی دو whammy.

یک ونزوئلا برق او فرار میهن خود دو سال پیش در بحبوحه بحران اقتصادی ویرانگر که در سمت چپ او بیش از حد ضعیف برای خرید مواد غذایی. او به همسایه کلمبیا که در آن Callama — هیچ اگر نه مدبر — کار کرده و سه شغل: چیدن میوه تخمگذار آجر و هدایت گردشگران سوار بر اسب سواری.

اما فقط به عنوان Callama پدر 3-ماه-پیر پسر به نظر می رسید به راهپیمایی به سوی ثبات دولت کلمبیا در آوریل 24, اعلام سراسر کشور مستند به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. غیر ضروری کسب و کار بسته و میلیون ها نفر از مردم شغل خود را از دست, از جمله Callama و چند تن از بستگان.

“مادر من با این نسخهها کار در یک رستوران اما تمام رستوران را تعطیل می گوید:” Callama زندگی می کند که در لا کلرا یک شهر مزرعه در حومه بوگوتا. “عموی من یک جوشکار بود اما او گذاشته است. ما در حال تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید.”

آنها بسیاری از شرکت. از نزدیک به 5 میلیون ونزوئلا که مجبور به فرار از کشور خود در سال های اخیر حدود 1.7 میلیون مستقر در کلمبیا. بسیاری از آنها مستند نشده مهاجران که با همکاری شغل های عجیب و غریب. آن را دست به دهان با بدترین کردن در خیابان.

که باعث می شود آنها به ویژه آسیب پذیر به هر دو COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید به عنوان اقتصادی shutdown می گوید: Daniel Pagés رئيس جمهور از انجمن از ونزوئلا زندگی در کلمبیا.

“این یک وضعیت بسیار دشوار” Pagés می گوید. “تصور کنید اگر شما تا به حال تنها پول برای مواد غذایی خود را و یا محل سکونت خود را برای یک روز” و هیچ کار روز بعد.

کلمبیا به ثبت نام بیش از 1,160 تایید موارد COVID-19 و 19 و میر. آن بسته شده است زمین و دریا مرزها و مبتنی تقریبا تمام پرواز. اما با توجه به عدم تست معلوم نیست که چگونه بسیاری از ونزوئلا در این کشور ممکن است آلوده.

اگر چه رئیس جمهور کلمبیا, Iván دوقو دولت می گوید آن را توزیع یارانه به فقیر کلمبیایی هیچ مقررات ساخته شده اند برای ونزوئلا شدند.

هفته گذشته پلیس نامیده می شدند برای متفرق کردن جمعیت کثیری از خشم مردم فقیر از جمله ونزوئلا مهاجران که نشان داد تا در مقابل شهرستان سالن در بوگوتا و مدلین پس از دریافت نادرست WhatsApp پیام این ادعا که مقامات برنامه ریزی برای توزیع پول نقد اضطراری.

“این باور نکردنی است که چگونه در این زمان برخی از در حال حاضر به بازی با امید مردم” توییتی خشم مدلین شهردار دانیل Quintero.

دوران سخت نیز به ونزوئلا که باید حل و فصل کوچکتر کلمبیا شهرها و روستاها. در میان آنها Alex آگور یک آشپز از شمال-مرکزی ونزوئلا شهرستان از Maracay. او با استفاده از خود دو Maracay رستوران اما تورم و کمبود مواد غذایی او را مجبور به نزدیک است. پنج سال پیش او منتقل به کلمبیا بود و با یک فرود.

در بوگوتا رستوران آگور کار می کرد از جمله در اواخر ساعت که او قادر به گرفتن یک اتوبوس پشت خود را به آپارتمان های تنگ. پس او بر روی نیمکت پارک تا صبح هنگامی که حمل و نقل عمومی از سر گرفته شد. پس از آن او می خواهم به بازگشت به خانه, دوش, خوردن صبحانه, سپس با عجله به رستوران.

“این بسیار دشوار است برای من به سعی کنید برای شروع دوباره در یک شهر جدید در یک کشور جدید” آگور می گوید.

در نهایت او را به ساحل اقیانوس آرام در شهر تومکو و افتتاح یک رستوران غذاهای دریایی. اما در حال حاضر او تا به حال به نزدیک آن محل ، نه تنها او را به فرو بردن به پس انداز خود را برای زنده ماندن, اما او همچنین می گوید: او دیگر قادر به ارسال پول را به اعضای خانواده در ونزوئلا است.

در حال حاضر برخی از چند دست برای ونزوئلا مهاجر هستند که از سازمان ملل متحد, پناهندگان سازمان و از سازمان های خیریه.

در لا کلرا که در آن هزینه های پایین زندگی و نزدیکی به بوگوتا را به خود جلب کرده حدود 600 ونزوئلا, مهاجران, مهاجران بسیاری بستگی دارد یک سازمان به نام Sanando Heridas یا مرمت زخم. موسسه خیریه یک دهه پیش برای کمک به فقیر کلمبیایی اما در حال حاضر بیش از نیمی از آن بهره مند هستند down-and-out ونزوئلا.

سازمان اضطراری را فراهم می کند جیره غذایی و استخدام حدود 40 ونزوئلا مهاجران به انتخاب gooseberries در یک مزرعه در نزدیکی. اما در میان بحران بهداشتی و مواد غذایی و کمک های مالی به موسسه خیریه آهسته به یک قطره در حالی که انگور فرنگی پروژه متوقف شده است برای جلوگیری از خطر گسترش coronavirus در میان کارگران است.

ماریا ویکتوریا گارسیا یکی از بنیانگذاران Sanando Heridas اشاره می کند که چند ونزوئلا مهاجران بیمه درمانی داشته باشند. پس خسته کننده آن را به عنوان ممکن است او می گوید آن را به ویژه مهم است برای آنها را به صرف چند هفته آینده در خانه.

“این هیچ خوب بود درآمد, پول,” او می گوید: “اگر مردم بیمار شدن و یا خود را در معرض این ویروس.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im