آفریقا شلوغ ترین فرودگاه می گوید خارجی ها نمی توانند پیاده

ژوهانسبورگ – اضطراب رز در آفریقا ثروتمندترین کشور سهشنبه به آفریقای جنوبی اعلام کرد coronavirus موارد شروع به پریدن کرد به 202 بیشتر در کشورهای جنوب صحرای منطقه و این کشور بزرگترین فرودگاه اعلام کرد که خارجی ها اجازه داده نمی شود به پیاده.

“این هواپیما را شامل می شود در یک جدا خلیج با همه مقامات حصول اطمینان از حداکثر مراقبت از گرفته شده است,” O. R. Tambo فرودگاه بین المللی گفت: پیگیری دولت اعلام محدودیت های مسافرتی روز پیش در حالی که اعلام یک فاجعه ملی. “ما در حال کار با شرکت هواپیمایی به اطمینان حاصل شود که اتباع خارجی بازگشت به کشور مبدا.”

ژوهانسبورگ فرودگاه شلوغ ترین در آفریقا است. خارجی ها در سراسر این قاره باید روبرو افزایش شانس بودن رشته به عنوان کشورهای نزدیک مرزها و جلوگیری از پرواز.

یکی دیگر کشور آفریقایی اعلام کرد برای اولین بار مورد اسکودوی کیپ ورد. سی و هفت کشور در این قاره در حال حاضر موارد با یک کل در حال حاضر به خوبی بالای 800.

یکی از آفریقای جنوبی جدید بیماران یک بیمارستان کارگر مقامات بهداشت گفت: به عنوان نگرانی در مورد انتقال محلی رشد داشته است.

تا کنون بسیاری از موارد در آفریقا مرتبط شده اند به خارج از کشور سفر. اما یک شبه نیجر در اعلام اول آن مورد برجسته ممکن است منطقه ای گسترش در داخل این قاره است. آن شهروند سفر کرده بود از طریق غرب آفریقا پایتخت توگو و غنا و ساحل عاج و بورکینافاسو.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im