نیروهای افغان کشتن ارشد داعش

کابل - افغانستان سرویس اطلاعاتی می گوید که کشته شدن یک مقام ارشد با بیان اینکه سهامداران در یک عملیات در شرق ا

توسط MINERALNEWS در 12 مرداد 1399

کابل - افغانستان سرویس اطلاعاتی می گوید که کشته شدن یک مقام ارشد با بیان اینکه سهامداران در یک عملیات در شرق افغانستان ،

یک بیانیه منتشر شده توسط ریاست عمومی امنیت ملی از اواخر روز شنبه گفت: اسدالله اوراکزی بود هوش رهبر برای دولت اسلامی و نیروهای ویژه کشته شدن او را در نزدیکی جلال آباد.

اوراکزی مشکوک شد از درگیر شدن در چندین حملات مرگبار علیه هر دو نظامی و غیر نظامی اهداف در افغانستان است.

هفته گذشته یک گزارش سازمان ملل متحد گفت: افغانستان شاهد 13 درصد کاهش در تعداد غیر نظامیان کشته و زخمی در خشونت در سراسر این کشور در شش ماه اول سال در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

گزارش اعتبار کاهش تلفات در بخشی از آن به کاهش عملیات توسط نیروهای بین المللی که در حال حاضر تنها عمل می کنند زمانی که بر نام و در حمایت از نیروهای افغان و همچنین به کاهش در تعداد حملات توسط گروه دولت اسلامی.

در این گزارش گفت: U. N. ثبت شده بود 17 حملات باعث تلفات غیر نظامیان در شش ماه اول سال 2020 از 97 حملات در همان آخرین دوره سال است. به طور کلی U. N. گفت: 1,282 نفر کشته در خشونت در شش ماه اول سال 2020 در افغانستان و 2,176 زخمی شدند.

در ماه مارس تنها دولت اسلامی مسلح rampaged از طریق یک سیک خانه از عبادت در قلب پایتخت افغانستان, کشته شدن 25 نمازگزاران و زخمی شدن هشت.

مسلح برگزار شد بسیاری از نمازگزاران گروگان برای چند ساعت در حالی که نیروهای, کمک های بین المللی از افغانستان, تلاش برای پاک کردن ساختمان است. حداقل یکی از این مرده بودم.

در عرض چند ساعت به گروه دولت اسلامی مسئولیت این حمله است.

افغانستان نیروهای ویژه نجات حداقل 80 نمازگزاران که شده بود به دام افتاده در داخل سیک خانه از عبادت شناخته شده به عنوان یک Gurdwara به عنوان مسلح lobbed نارنجک و اخراج او تفنگ خودکار به جمعیت.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de