مقامات افغان: طالبان با حمله به پست های بازرسی کشتن 29

کابل – یک موج از حملات طالبان در پست های بازرسی در سراسر افغانستان کشته شدند 29 عضو نیروهای امنیتی, مقامات روز دوشنبه گفت:.

در شمال ولایت تخار 19 پرسنل امنیتی کشته شدند در نبرد دوشنبه شب در منطقه خواجه غور با توجه به جواد Hajri سخنگوی والی. طالبان از صحنه فرار کرد و پس از تقویت وارد Hajri اضافه شده است.

در شمال ولایت بلخ یک حمله طالبان در صبح روز یکشنبه در ولسوالی شولگره کشته و هفت, با توجه به عادل شاه عادل سخنگوی پولیس. یک کودک در تیراندازی گرفتار و زخمی در حمله که به کشته شدن پنج طالب او اضافه شده است.

و در غرب ولایت بادغیس به طالبان زده یک ایست بازرسی ارتش در اوایل صبح روز یکشنبه کشته شدن سه سرباز و زخمی شدن 10 گفت: Tahsel Haideri سخنگوی پولیس.

طالبان ادعا کرده اند که مسئولیت این حملات رئیس جمهور و حکومت افغانستان در روند تبادل زندانیان به عنوان بخشی از یک توافق صلح امضا شده توسط ایالات متحده و طالبان در پایان ماه فوریه در دوحه, قطر.

انتشار تا به 5000 طالبان زندانیان و 1000 مقامات دولتی اسیر شده توسط شورشیان جلوتر از داخل افغانستان مذاکرات یک بیماری است که ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله است.

در قلب بسیاری از مذاکرات می گویند طالبان و مقامات آمریکایی است که تقاضا برای کاهش خشونت است. طالبان نشده اند حمله امریکا و ناتو پس از این توافق نامه امضا شد اما زده اند نیروهای افغان در مناطق دور افتاده. واشنگتن می خواهد یک کاهش در این حملات است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>