یک مرد بی خانمان یک Corgi و یک ماموریت نجات بر روی دو پا و چهار

بسیاری از ما این نیاز بزرگ همه در اطراف ما می خواهید برای انجام کاری مفید اما ما مطمئن هستیم که چگونه. آنچه می تواند ما را برای کسی که از دست داده و از دست مسکن ؟ برای کسی که teetering در لبه ؟

این یک داستان در مورد چگونه به کمک نیاز نمی تواند بزرگ شود بسیار مفید و در مورد چگونگی کمک به اغلب کمک می کند تا یاران بیش از حد.

این هم یک داستان در مورد Corgis کسانی که سگ معروف جا برای یک ملکه.

Corgis شیرین و هوشمند و شناخته شده برای مطلق از خود گذشتگی آنها نشان می دهد و الهام بخش در خود مردم است. اجازه بدهید شروع با گفتن این که تد و شنی راجرز خود را دوست Corgi تا آنجا که ممکن است برای عشق.

تبلیغات

من می دانم که این به این دلیل من شناخته شده Ted برای سال در توییتر و او با استفاده از به ارسال به عنوان بسیاری از افتخار عکس ها از سگ به عنوان او نوشته های خود را به خوبی خوانده شده وبلاگ در مورد دوچرخه سواری. من آمد به می دانم و دوست دارم “Corgi” از راه دور از طریق تد عکس و توضیحات. من لبخند زد وقتی دیدم او نشان کردن شکم و پوشیدن او bandannas و لباس. من به او افتخار برای راه او در زمان مراقبت از تد.

زمانی که دیابت walloped تد حدود پنج سال پیش Corgi به نحوی یاد گرفتم که چگونه به او کمک کند. او توضیح داد که چگونه او به تماشای بیش از او بکند و او و licked او هنگامی که قند خون خود را فرو خطرناکی پایین. وی اعتبار این توجه در موارد متعدد با صرفه جویی او را از ER.

بنابراین من می دانستم که چگونه ویران تد در بهار گذشته بود که Corgi خودش بیمار شد. من ویران شد برای او بیش از حد از راه دور است.

پس از Corgi که مناسب نام شهری در ایتالیا درگذشت سرطان در ماه اوت در سن 13, Ted و شنی که هیچ انسانی کودکان غرق عمیقا به غم و اندوه خود را. تد به من گفت که در بسیاری از یک روز صبح او دیگر دیدم یک دلیل خوب برای خارج شدن از رختخواب.

تبلیغات

city-beat-homeless-foster-corgi

پرورش Corgi به فرد طول می کشد و او را برای یک پیاده روی همراه با تد راجرز.

( Jason آرموند/لس آنجلس تایمز)

در اواخر پاییز اچ فرستاده و شوهر زندگی می کنند که در هالیوود کاملا به پایان رسیده درخواست. او تا به حال کشف آن در Craigslist در حالی که تلاش برای پیدا کردن برخی از آنها را آرامش.

یک مرد به دنبال دریافت خود را Corgi اضطراری خانه فاستر برای چند ماه. “من با او برای بسیاری از زندگی خود را,” او نوشت. “اگر چه او را دوست دارد من از صمیم قلب به زودی پس از دیدار شما او را دوست دارم شما فقط به همان اندازه است.”

تد و شنی نیست هنوز آماده برای یک سگ جدید. هنوز قرض گرفتن یک صدا خوب است.

“ما که این امر می تواند به نوعی به ما کمک او به او کمک ما” سندی گفت: از آن غریبه را پذیرفت.

که Corgi و خود فرد عاشق یکدیگر مشهود بود به آنها را در نگاه اول. این دو که با هم از Corgi در حال حاضر 11, 1 بود شد و بدیهی است که عمیقا پیوند می خورند.

تد و شنی می دانستم که بهتر از بسیاری از چگونه آن را باید به من بدهید تا بهترین دوست خود را به هر دلیلی حتی به طور موقت.

اما آنها نمی خواهند به دیلم یا اهرم بلند کردن و به طوری که آنها نمی بسیاری از سوالات را بپرسید.

تبلیغات

در روز یکشنبه بعد از ظهر هر چند هنگامی که مرد در بازدید از آپارتمان خود را به دروغ خود را فرش با سگ خود را و مالش خود را سگ شکم و بازی شیر یا خط سگ خود را که به Corgi در دهان خود زن و شوهر شروع به یاد بگیرند که چقدر کمک آنها اهمیت ندارد.

من در اینجا به دلیل این است که در آن داستان می شود روی حیله و تزویر.

آنچه اتفاق افتاده است به پرورش Corgi را در فرد اتفاق افتاده است برای بسیاری از مردم است. آن است که تقصیر او نیست. او تا به حال یک اجرای بد شانس.

city-beat-homeless-foster-corgi

پرورش Corgi و خود فرد در یکشنبه مراجعه کنید.

(Jason آرموند/لس آنجلس تایمز)

اما شرم آور است که محکم و پرورش Corgi را کسی نمی تواند به نظر می رسد به ریختن آن است. بنابراین در حالی که او را اجازه دهید من به شما برخی از چیزهایی که در مورد او نمی خواهد اجازه دهید به شما بگویم نام خود را. و یا حتی نام Corgi. او که نگران است که کسی که می داند که او را از زندگی قبلی خود را خواهد دید که تا چه حد او افتاده و او قضاوت کند.

پرورش Corgi فرد را می بینید که دارای مدرک دکترا و استفاده می شود به بزرگی شش شغلی در یک شرکت که او را استخدام اینجا از میانه. پس از او از دست رفته است که در یک زمینه تخصصی چهار سال پیش همه چیز نبوده و همین کار را برای هر دو او و یا سگ خود را.

در ابتدا او بالشتک از قطع و پس انداز. او فروخته محل سکونت بازگشت به خانه برای پول بیشتر. او اعتماد به نفس است که او می خواهم به گزاف گویی. او بلافاصله درک چگونه به سرعت خود را در شرایطی می تواند اسلاید رو به پایین.

به منظور کوتاه اما او رفت و از ساخت پول بیشتر از او می تواند صرف و زندگی در یک آپارتمان دو خوابه با دو تلویزیون و یک پادشاه جدید اندازه اتاق خواب مجموعه به داشتن هم اتاقی و سپس به عنوان یک هم اتاقی و سپس به بی خانمان بودن رفتن به اجتماعی-خدمات سازمان به دنبال کوتاه مدت مسکن اضطراری.

تبلیغات

قبل از اینکه طولانی, این بسیار تحصیل کرده و حرفه ای در 50s تا به حال پیوست توده رانندگی برای بارگذاری. و هنگامی که او دیگر نمی تواند خود را پرداخت اتومبیل و غیره خود را از دست داد ماشین او شروع به اجاره اتومبیل او سوار برای بارگذاری شده توسط در ساعت, کار ساعت دیگر هنوز هم برای پوشش هزینه اجاره و بنابراین نمی توری خیلی در همه.

در همان زمان او در تلاش بود به آموزش مهارت های جدید خود را برای ورود به این رشته از علوم اطلاعات که ارائه کار بهتر چشم انداز.

و او در انجام این کار او Corgi ضربه از جایی به جای. کوتاه, نانامی به بازی همه آنها زمان صرف شده در خواهر خود را از محل در شمال کالیفرنیا یک استخوان Airbnb که هزینه نسبی پا برای یک ماه یک خانه در جنوب L. A., تک-اتاق اشغال هتل در skid row.

افرادی که زد که skid row SRO شد, بزرگ, توسط, راه, او گفت:. اما همکار او ساکنان خشن بود. و هر روز صبح هنگامی که او را به رهبری نزدیک استارباکس با لپ تاپ خود را به درخواست خودش به استخراج طرح او زد چند بلوک با Corgi از آنجا که محیط زیست احساس می شود خطرناک است.

این Corgi تاکید شد. این Corgi را فرد تاکید کرد به ویژه به دلیل در حالی که Corgi در حال حاضر تنها خود را به راحتی پیدا کردن مکان های که قبول یک سگ به اثبات می شود بسیار دشوار است.

صاحب اولین انتقالی مسکن او وارد در تغییر قفل پس از او را به او نشان دادم مدارک خود را برای حمایت عاطفی حیوانات. آنها تا به حال به خواب آن شب در ماشین. او رفت و از طریق یک نرم افزار گسترده فرایند برای یک برنامه است که به او داده اند اجاره مسکن-رایگان برای مدت دو سال به کمک او به عقب بر گردیم روی پای خود را, اما داشتن Corgi با او ثابت به یک نقطه چسبیده.

وارد تد و شنی و مهلت آنها ارائه شده است. از لحظه ای که چشم گذاشته در پرورش Corgi آنها احساس بزرگی از مسئولیت های خود را.

city-beat-homeless-foster-corgi

تد و شنی راجرز هالیوود لذت بردن از زمان خود را با پرورش Corgi.

(Jason آرموند/لس آنجلس تایمز)

“شما می توانید ببینید که چگونه دچار آسیب های روانی او” تد گفت. “و از آن نقطه هدف ما تبدیل شد به او را راحت دوباره به او را خوشحال.” و همچنین گفت: به فاستر Corgi را فرد “یک سگ بهتر از ما گرفت.”

تد گفت: این روز در واقع من او را در فرد به همراه شنی و پرورش Corgi و پرورش Corgi به فرد که پاسخ دادند سپاسگزاری کرد و گفت از سگ خود “آن بوده است یک سال بسیار خشن سال برای او بود.”

این Corgi تقویت مردم او را ساکت. آنها او را در ماجراهای. آنها او را به گرو. آنها هشدار داده شده است که او تا به حال مشکل با سگ های دیگر به طوری تد که تا به حال آموزش سکس, آموزش, پرورش Corgi به تمرکز به جای وحشت در نزد آنها و پرورش Corgi به اولین چهار پا دوستان است.

من با تد روز دیگر هنگامی که او در زمان پرورش Corgi است فرد را به او نشان دهد و به او نشان می دهد طناب. زمانی که پرورش Corgi با آرامش استشمام یک سگ در حالی که سگ دیگری استشمام او همه ما kvelled.

ما مهم است. همانطور که من اغلب ذکر است یکی از سخت ترین چیزهایی که مردم به من بگویید در مورد سقوط در زمان های سخت است که انزوای که اغلب شرح زیر است.

پرورش Corgi این فرد در حال حاضر در یک خانه گروهی در دره, احساس تنهایی و تنها و افسرده. او احساس نا امید کننده در برابر تفکر مردان دیگر او را شناخته و در زندگی خود را که شغل خود را از دست در 50s خود را و بهبود است. تد و شنی درک مشکلات. آنها تا به حال به کوچک زندگی خود را بسیاری به دلیل تد سلامت.

صحبت کردن به آنها را گرفتن خود را تشویق کمک کرده است پرورش Corgi که نگه داشتن ایمان به آینده ای بهتر فقط به عنوان Corgi حضور کمک کرده تد و شنی آماده خود را به گرفتن گام بزرگ از استقبال سگ دیگری را در زندگی خود را.

با هر نوع شانس پرورش Corgi و خود فرد خواهد بود با هم زندگی دوباره به زودی. این Corgi را پرورش مردم را پیدا خواهد کرد فوق العاده سگ جدید خود را. که من به این سوال کمک کند. هر کسی نیاز به یک هوشمند و بسیار با انگیزه داده دانشمند ؟ هر کسی می دانم که از یک خانه خوب که آمدید یک انسان و سگ خود را در تلاش برای گرفتن یک استراحت ؟

اگر شما را ملاقات پرورش Corgi به فرد شما می خواهم ببینید ارزش خود را حق دور. و به عنوان برای پرورش Corgi هر بار بازدید کرده ام به او و خانواده گسترده خود را از مردم او ساخته شده است که دور ارائه خود را به هر کس که در اتاق. به عنوان من سعی کردم به یادداشت او nuzzled بازوی من skewing نامه من اما برنده قلب من است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im