نادر آبی خرچنگ صید یک اوهایو خرچنگ قرمز

بزرگنمایی این تصویر نادر آبی آمریکا خرچنگ در مخزن از یک خرچنگ قرمز رستوران در کویاهوگا فالس اوهایو د

توسط MINERALNEWS در 7 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

نادر آبی آمریکا خرچنگ در مخزن از یک خرچنگ قرمز رستوران در کویاهوگا فالس اوهایو در هفته گذشته. حسن نیت ارائه میدهد از اکران باغ وحش پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
حسن نیت ارائه میدهد از اکران باغ وحش

این می تواند به پایان رسید تا بین میگو سرخ شده و خشکیده حلزون اسکالوپ و یا فشرده بين قشنگ بیسکویت و یک تپه از سیر لینگوئینی آلفردو. اما نادر, خرچنگ یک خانه جدید در اکران باغ وحش پس از در حال کشف یک خرچنگ قرمز در هفته گذشته.

در روز سه شنبه کارکنان در کویاهوگا فالس, اوهایو, محل, رستوران های زنجیره ای بودند نامید هوا برداشته تحویل خرچنگ دریایی زندگی می کنند زمانی که لرا جونز متوجه شدم به طرز عجیبی رنگ, شکل مخلوط در لکه لکه دسته.

"در ابتدا آن نگاه مانند آن را جعلی" آشپزی مدیر آنتونی استین NPR گفت. او از رستوران هنگامی که همکاران texted او یک تصویر پیدا کنید. "این قطعا چیزی شگفت انگیز به در نگاه کنید."

آنچه که او به دنبال در یک آبی آمریکا خرچنگ شناور در میان شایع قرمز namesakes از غذاهای دریایی امپراتوری. برخی از محققان فکر می کنم فقط یکی دو میلیون آمریکایی خرچنگ دریایی آبی نتیجه یک ناهنجاری ژنتیکی.

بزرگنمایی این تصویر

خرچنگ قرمز کارمند Lora جونز دارای خاص خود را کشف. آبی خرچنگ در حال حاضر زندگی در اکران باغ وحش. حسن نیت ارائه میدهد از انجی Helbig پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
حسن نیت ارائه میدهد از انجی Helbig

"ما را نگه داشته و [آن را] در مخزن و فقط ساخته شده اطمینان حاصل کنید که هیچ کس او را گرفت و در برگشت برای شام" سرور انجی Helbig NPR گفت.

به عنوان cerulean سخت پوستان crawled شده در اطراف با آن ملالت مخزن-آمپول مدیریت رستوران تماس خود را به دفتر شرکت که در نوبت رسیده به آکواریوم خلیج مانتری را غذاهای دریایی تماشای برنامه. هر دو خرچنگ قرمز و اکران باغ وحش همکاری با این برنامه که ترویج پایدار منابع دریایی. جمعه, غذاهای دریایی, سازمان دیده بان تا به حال آن دو را بهم متصل و باغ وحش آکواریوم کارکنان بسیج شدند.

"آنها فنر به عمل" اکران حیوانات باغ وحش مراقبت مدیر کاتلین Balogh NPR گفت. "[آنها] آماده یک منطقه مناسب ساخته شده و یک قفس بنابراین خرچنگ خواهد راحت احساس می کنید."

Balogh و همکار لود کردن یک غول کولر سرد آب شور و درایو 15 دقیقه ای برای کمک به انتقال خرچنگ قرمز آبی خرچنگ – نام Clawde پس از این زنجیره را طلسم.

"وجود دارد یک کمی از ساییدگی و پارگی از آن سفر" Balogh گفت و اشاره کرد که خرچنگ است در غیر این صورت در سلامت و تنظیم آن در محیط جدید. او می گوید: کارکنان باغ وحش را حفظ چشم و نزدیک در خود کبالت اتهام او به عنوان — خرچنگ است که زن می رود و از طریق او آینده پوست اندازی چرخه که در آن او را ریخته و تجدید پوسته خود را چه Balogh تماس ویژه متزلزل زمان برای سخت پوستان.

در حال حاضر این باغ وحش در داخل مناطق – از جمله Clawde را مخزن – بسته به عنوان یک بیماری همه گیر مرتبط با احتیاط. Balogh می گوید او امیدوار است که پس از خرچنگ بدست راحت در آن قفس آنها قادر خواهید بود برای پیدا کردن یک راه برای قرار دادن نمونه منحصر به فرد نمایش گذاشته شده است.

Balogh یادداشت ها وجود دارد ممکن است تنها یک در 200 میلیون شانس گرفتن یک آبی آمریکا خرچنگ در وحشی. اما انجی Helbig کار کرده است که در کویاهوگا فالس خرچنگ قرمز برای 28 سال (و تا به حال قبل از هرگز دیده می شود یک خرچنگ آبی) می گوید وجود دارد یکی دیگر از دلایل Clawde بود امان کره-خفه پایان.

"به طور معمول من می خواهم شناخته شده نیست که آن را به چیزی خاص" او گفت:. اما پس از آن او و لرا جونز به خاطر نام یک باارزش جایزه خدمات برای بلند مدت کارکنان دو نفر از آنها را به دست آورده بود در سال گذشته: آبی خرچنگ جایزه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب