بزرگنمایی این تصویر

سناتور. برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در اینجا دیده می شود در کارولینای جنوبی دموکراتیک بحث مربع خاموش در روز سه شنبه در متحده از جمله میشیگان و واشنگتن است. پاتریک Semansky/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

پاتریک Semansky/AP

نتایج از سه شنبه بودند غیر منتظره. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سوار موجی از حرکت تمام راه را به نماینده رهبری است و در حال حاضر در صندلی راننده برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

اما آن را گرفته و مقدار زیادی از تاب و چرخش به از اینجا دریافت کنید. مسابقه در حال حاضر روشن در یک مسابقه بین بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز پس از ماساچوست ایالت الیزابت وارن و سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ کاهش یافته است. (هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard است که هنوز هم در مسابقه است اما تنها موفق به کسب دو نمایندگان.)

برای ساندرز به اصلاح حرکت همه چشم ها در میشیگان در روز سه شنبه. این دولت ساندرز دقت برنده در سال 2016. اگر او برنده آن در این زمان می تواند تغییر شکل مسابقه دوباره. اگر او از دست می دهد وجود خواهد داشت چند فرصت برای او برای تغییر مسیر از این نامزدی مسابقه به خصوص با کشورهای پیش رو است که به نظر می رسد به نفع بایدن.

آنچه که ما در حال تماس “بزرگ شنبه” ارائه می دهد 352 نمایندگان در میان شش متحده است. که حدود یک چهارم از نمایندگان بودند که در انتخابات روز سه شنبه. میشیگان بزرگترین جایزه با 125 نمایندگان به دنبال واشنگتن (89) میسوری (68), می سی سی پی (36) آیداهو (20) و داکوتای شمالی (14). میشیگان, آمریکا, میزوری — و خود را در ترکیب 282 نمایندگان — را تا 80 درصد از نمایندگان در خطر شنبه.

پس چه هستند این کلید برای هر یک از دولت ؟ در اینجا یک دولت توسط دولت راهنمای:

میشیگان

نمایندگان در خطر: 125
شمارش آرا: 9 p. m. ET. (اکثر نظر سنجی ها در 8 p. m. و اما چهار شهرستان در مرکز منطقه زمان.)

میشیگان ارقام به یک روایت-تنظیم انتخابات. ساندرز کشیده ناراحت وجود دارد در سال 2016. اگر او می تواند دوباره آن را انجام دهد, آن می تواند یک بار دیگر تغییر حرکت از این مسابقه است.

برای انجام این کار او باید اجرا کنید تا نمره با رای دهندگان و سفیده بدون مدرک دانشگاهی. جوان رای دهندگان شد و حدود یک پنجم رای دهندگان در سال 2016 دموکراتیک اولیه با توجه به نظرسنجی های خروج. اما تا کنون در این اولیه کمپین جوان رای دهندگان شده اند را به عنوان یک سهم از رای دهندگان. آیا این تغییر با ساندرز’ درخواست تجدید نظر به آنها این هفته ؟

سهم قابل توجهی از میشیگان دموکراتیک اولیه رای دهندگان ساخته شده است تا از سفیده بدون مدرک دانشگاهی — 36 درصد در سال 2016. ساندرز برنده 57 درصد از آنها.

سیاه رای دهندگان می تواند یک عامل مهم به عنوان به خوبی. در سال 2016 آنها 21 درصد از رای دهندگان و هیلاری کلینتون برنده بیش از دو سوم از آنها. سیاه رای دهندگان رو بایدن به این نقطه و او نیاز به آنها را به نوبه خود برای او دوباره.

اما شاید مهم ترین گروه است که می تواند نوسان انتخابات است زنان سفید. آنها 37 درصد از رای دهندگان میشیگان در سال 2016 و ساندرز برنده آنها محدود است. اما در روز سه شنبه به طور کلی بایدن برنده سفید زنان توسط دو رقمی.

اگر این اتفاق دوباره در میشیگان می تواند آن را بازی بیش از.

یک نظرسنجی انجام شده قبل از سه شنبه تا به حال بایدن با 6 امتیاز اما نظر سنجی های ما دیده می شود می تواند به سرعت تغییر. همچنین سیگنالینگ دولت اهمیت هر دو کمپین را صرف ترین آگهی پول وجود دارد. به عنوان روز پنج ساندرز’ کمپین کمی outspending بایدن در هوا و آنلاین $930,000 به $869,000.

واشنگتن

نمایندگان در خطر: 89
شمارش آرا: 10 p. m. ET

بزرگترین تغییر از سال 2016 تا 2020 در واشنگتن است که دولت دموکرات ها در حال غرق حوزه قفقاز به صورت اولیه. ساندرز زد تا نمره در سال 2016 برنده شدن تقریبا سه چهارم از نمایندگان و هر شهرستان وجود دارد اما اصلی خواهد همه چیز را رقابتی تر است. شده است وجود ندارد مقدار رای گیری عمومی اما یک نظرسنجی از هفته گذشته تا به حال در این مسابقه گردن و گردن.

وجود دارد هیچ خروجی و یا ورودی انتخابات در سال 2016 اما واشنگتن این است که حدود دو سوم سفید و کمی سطح بالاتر از ساکنان با درجه لیسانس را از ملت به عنوان یک کل است و بالاتر از میانگین آسیایی آمریکایی جمعیت. همچنین 13 درصد لاتین و تنها 4 درصد ،

بزرگترین سهم دولت را به رای می آید از شاه شهرستان که در آن سیاتل واقع شده است. اما منطقه Puget صدا شده است یکی از سخت ترین ضربه از coronavirus. واشنگتن پست الکترونیکی-در رای گیری دولت پس از مشارکت ممکن است به عنوان آسیب دیده آن را به عنوان در غیر این صورت ممکن بود. اما coronavirus است که هنوز هم یک فاکتور X. مقامات بهداشت هشدار مردم به آنها رای به عنوان آنها به نوبه خود آنها را در.

میسوری

نمایندگان در خطر: 68
شمارش آرا: 8 p. m. ET

میسوری اولیه یکی از نزدیکترین 2016 دموکراتیک نامزدی مسابقه به عنوان ساندرز آن را از دست داده با تنها حدود 1,500 رای.

ساندرز برنده قوی اکثریت رای دهندگان زیر 45 مردان سفید و سفید فارغ التحصیلان دانشگاه. اما کلینتون به شدت سیاه برنده رای دهندگان و رای دهندگان بیش از 45 و او برنده سفید زنان محدود است.

دولت روند رای دهندگان و رای دهندگان سیاه (21%) و سفید (40 درصد) معنیدار سهام از رای دهندگان. آنها به خوبی ممکن است یک عامل تصمیم گیری دوباره است.

خیلی از رای دادن می آید از St. Louis, کانزاس, شهرستان و شهرستانهای اطراف با تکه های کوچکتر از جنوب غربی و جنوب شرقی بخش هایی از دولت است. کلینتون برنده شهرستانها; ساندرز برنده بسیاری از مناطق روستایی و شهر کالج کلمبیا.

میسوری دیده است دوم بیشتر تبلیغات از شنبه متحده است. به عنوان روز پنج ساندرز در حال صرف $524,000 و بایدن $484,000.

می سی سی پی

نمایندگان در خطر: 36
شمارش آرا: 8 p. m. ET

بایدن مورد علاقه به حرکت شبیه چمچه زنی تا به اشتراک گذاری از نمایندگان به این دلیل که دولت رای دهندگان انتظار می رود که به شدت سیاه و سفید. در سال 2016 شد 71 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار.

آیداهو

نمایندگان در خطر: 20
شمارش آرا: 11 p. m. ET. (نظر سنجی نزدیک به صورت محلی در 8 p. m., اما آیداهو است که شکاف بین مناطق.)

این اولین سال آیداهو است برگزاری اولیه به جای قفقاز. ساندرز برنده دولت با تقریبا 80 درصد آرا در سال 2016 است و انتظار می رود را به نفع خود سهم شیر از نمایندگان دوباره. در سال 2016 او مشبک 13 نمایندگان وجود دارد.

داکوتای شمالی

نمایندگان در خطر: 14
شمارش آرا: 8 p. m. ET

ساندرز برنده با 64% اینجا را در سال 2016. که نتیجه هر چند مشبک او تنها هشت نمایندگان.

NPR news دستیار النا مور کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im