4 سرمایه گذاری با چالش های زمانی که سفارشی تن

بیشتر و بیشتر R&D در حال به هوش مصنوعی—حداقل آن را به عنوان امر ترجمه ماشيني و تا کنون تعداد بیشتری ا

توسط MINERALNEWS در 16 دی 1398

بیشتر و بیشتر R&D در حال به هوش مصنوعی—حداقل آن را به عنوان امر ترجمه ماشيني و تا کنون تعداد بیشتری از شرکت های درگیر در زبان خدمات صنعت در حال شروع به گرفتن اخطار. از جمله بازیگران باید برای خود تصمیم بگیرند که آیا به جهش و سرمایه گذاری در سفارشی یک تن موتور.

به طور طبیعی چشم انداز مصرف در R&D سرمایه گذاری ممکن است دلهره آور و عصبی MT موتور می تواند کاملا پیچیده در حق خود را—پس از آن آسان است به از دست رفته در اصطلاحات مخصوص یک صنف و خجالتی و دور از این فرصت برای پیاده سازی چنین سیستم های جدید. اما همه شرکت ها بدون توجه به این بخش می توانید اضافه کردن R&D را در استراتژی های کسب و کار در واقع, آن را سخت به فکر می کنم از راه دقیق برای مدیریت سرمایه گذاری خود را.

بنابراین اگر شما در وضعیت توصیف شده در بالا—به خصوص اگر شما یک یا اواسط اندازه زبان ارائه دهنده خدمات—و شما تعجب اگر آن زمان به سرمایه گذاری در حال توسعه خود را MT موتور(ع) در نظر داشت زیر چهار اصلی ROI رانندگان و افزایش شانس خود را از تبدیل این راه حل به یک سرمایه گذاری سودآور است.

  1. در مقیاس بزرگ جلد. شما رو به فکر می کنم بزرگ وقتی که می آید به درستی آموزش و سفارشی یک تن موتور. بنابراین آیا شما می توانید التماس کردن تا یکی خوب پروژه بزرگ چند میلیون کلمه و یا شما یک خاص مشتری وفادار که شما انجام کسب و کار با اغلب به اندازه کافی و است که به دنبال رقابتی ترین پیشنهاد—و در نهایت می تواند تولید لازم است حجم زیادی برای شما این چیزی است که آن را به موتور خود را به سطح کیفیت است که شما و مشتریان شما نیاز دارید.
  2. از نور پست-ویرایش "gisting" را آماده انتشار خروجی. اگر شما با استفاده از یک سفارشی موتور در ابتدا همیشه وجود خواهد داشت برخی از اتاق را برای بهبود در فهم و تسلط. این هر دو مربوطه و وقتی که درست انجام شود رفتن به یک راه طولانی در توجیه سرمایه گذاری اصلی (یعنی ارائه خوب ROI).
  3. کمی بهبود. بیایید می گویند که کسب و کار شما در حال انجام همه چیز را راست از نظر ترکیب تن به استراتژی خود را. آنچه شما به ناچار باید به خودتان بپرسید: چقدر باید موتور خود را از طریق بهبود آموزش ؟ بنابراین ما می توانیم درک اهمیت داشتن معیارهای در بهره وری و کیفیت و قابلیت استفاده—اطلاعات است که بسیار مهم در تعیین اینکه آیا یا نه یک سفارشی موتور تمایل به عملکرد "کامل بخش" به جای یک خروجی است که باید "دوباره."
  4. خطاهای بحرانی. این زهر هر LSP—هر چند خطاهای بحرانی البته باید حتی بیشتر وزن در برخی حوزه ها مانند پزشکی قانونی و ترجمه. اعم از mistranslations که تغییر معنی به استفاده نادرست از اصطلاحات وجین آنها و جلوگیری از آنها را از در حال معرفی به موتور خود را باید بسیار بالا در اولویت است.

در حال حاضر امیدوار کننده جدید MT راه حل ها در دسترس است که می تواند باز کردن درب به برنده دسته کوچک موسیقی جاز از کاهش سرمایه گذاری به علاوه افزایش سود. آینده بازدهی سرمایه در این موضوع خاص روشن است در واقع.

برچسب زده شده با: ترجمه ماشيني MT

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitly
آخرین مطالب