16 مهاجران تست مثبت برای coronavirus در مکزیک مرز

سیوداد ویکتوریا, مکزیک – شانزده مهاجر از کشورهای مختلف را آزمایش مثبت برای coronavirus در مکزیک مرز شمالی ایالت, Tamaulipas دولت روز دوشنبه گفت:.

دولت اعلام آمد همان روز که دولت آمریکا گفت: آن را ادامه خواهد داد به سرعت اخراج مهاجران این برخورد در امتداد مرز برای حداقل یک ماه دیگر در پاسخ به COVID-19 شیوع.

تحت سیاست های ایالات متحده موجب تغییر توسط ویروس دولت ایالات متحده فرستاده است برخی از 10,000 مکزیک و مرکزی آمریکایی به مکزیک با توجه به داده ها از U. S. مرز گشت.

وضعیت led, Tamaulipas به درخواست دولت از رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador برای قبول نمی کنه مرکزی آمریکایی تحویل داده شده و برگشت در سراسر مرز مکزیک از ایالات متحده است. Tamaulipas معاون حقوقی و امور دولتی گلوریا النا Garza Jimenez گفت: توافق بین دو کشور تا به حال هیچ قانونی پایه و اساس است.

پانزده آلوده مهاجران از هندوراس, مکزیک گواتمالا کوبا و کامرون شد ماندن در یک مهاجر پناهگاه در شهرستان نوئوو لاردو در سراسر مرز از لاردو, Texas. آنها در انزوا.

به نظره مهاجران پناهگاه در نوئوو لاردو گفت: سه نفر از آلوده مهاجران افراد زیر سن قانونی بودند. از 15 سه بیمارستان بستری شد اما منتشر شد به پناهگاه. بیشتر آزمایشات انجام شده در پناهگاه اما هیچ موارد دیگر تایید شده است.

این Tamaulipas دولت گفت: یک مهاجر اخراج از هوستون تگزاس وارد کرده بود همان پناهگاه بدون دانستن است که او تا به حال coronavirus. مهاجران در حال حاضر را تشکیل می دهند در حدود 10 ٪ از دولت 193 coronavirus موارد باعث سرخوردگی در Tamaulipas.

“دولت در دولت پیش بینی وضعیت چند contagions از COVID-19 در میان جمعیت مهاجر است خواسته دولت فدرال از طریق کانال های رسمی برای انتقال از Tamaulipas مهاجران که رشته در مرز” دولت در بیانیه ای گفت.

صدها نفر از مهاجران باقی می ماند در نوئوو لاردو و در Tamaulipas مرز شهر ماتاموروس حدود 2000 نفر در یک زندگی کثیف اردوگاه چادر در انتظار دادگاه خود جلسات یک فاصله کوتاه در Brownsville, Texas.

ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) می گوید که بیش از 100 مهاجران در 25 بازداشتگاه باید آزمایش مثبت برای COVID-19. گواتمالا ادعا می کند که 44 مهاجران اخراج از ایالات متحده آزمایش مثبت است.

دکتر جوزف مک کورمیک یک پزشک عمومی و متخصص بهداشت در Brownsville, Texas در سراسر مرز از Tamaulipas گفت: این مهم است برای پیگیری که در آن آلوده مهاجران شده اند.

“ما می دانیم که ویروس در خارج وجود دارد در همه کوچکترین جوامع در منطقه ما گفت:” سابق CDC اپیدمیولوژی و در حال حاضر مدیر هیسپانیک بهداشت (مرکز تحقیقات HHRC) در براونزویل پردیس از UTHealth دانشکده بهداشت عمومی.

“فرستادن مردم به این آسیب پذیر در کشورهای در حال رفتن به هر وضعیت وجود دارد که ما احتمالا نمی دانید که بسیار در مورد خیلی بدتر” او گفت:. “و در نهایت آن را دوباره به نیش ما چون افرادی که ممکن است به سمت مرز که آلوده هستند ممکن است آلوده شده و ممکن است دوباره و دوباره آلوده کشور ما است. برای هر کسی که دستگیر و فرستاده وجود دارد احتمالا 10 که در سراسر این مرز و رسیدن به جایی. این یک smart روند.”

مکزیک را به دولت فدرال تا کنون رسما به رسمیت شناخته شده تنها یک مورد از عفونت کروناویروس در یک مهاجر در کلیسا اجرا پناهگاه در نوئوو لاردو. فدرال ملی, مهاجرت, موسسه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

کاتولیک-اجرای سرپناه است که انتظار می رود به انتشار نتایج حاصل از آزمایشات بیشتر بر مهاجران.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

__

نویسندگان AP ماریا Verza در مکزیکو سیتی و بن فاکس در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im