جلعاد لابی رز به عنوان علاقه COVID-19 درمان صعود

بزرگنمایی این تصویر Gilead Sciences مدیر عامل دانیل o'day صحبت می کند در جلسه با رئیس جمهور تهمت و ا

توسط MINERALNEWS در 13 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

Gilead Sciences مدیر عامل دانیل o'day صحبت می کند در جلسه با رئیس جمهور تهمت و اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در مارس 2. اندرو بیلبائو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اندرو بیلبائو/AP

Gilead Sciences, the داروسازی پشت تجربی COVID-19 درمان remdesivir صرف بیشتر در لابی کنگره و دولت در سه ماهه اول سال 2020 از آن است که همیشه قبل از با توجه به فدرال براده.

شرکت داروسازی صرف $2.45 میلیون در لابی در سه ماه اول سال 32% افزایش بیش از $1.86 میلیون آن صرف شده در سه ماهه اول سال 2019.

سه ماهه اول نیز زمانی که کنگره پیش نویس و تصویب Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند که شامل مقررات متعدد موثر بر صنعت داروسازی از جمله بودجه برای توسعه واکسن و درمان در پاسخ به این بیماری همه گیر.

اوایل پیش نویس این قانون شامل مقررات الزام است که COVID-19 واکسن مواد مخدر و آزمون های مقرون به صرفه اگر آنها توسعه یافته با مالیات دهندگان بودجه. اما این لایحه نهایی شامل زبان های اضافی که فروختن که مورد نیاز است.

لابی سنبله نیز همزمان با جلعاد ramping تا تست بالینی remdesivir یک داروی ضد ویروسی است که تبدیل شدن به بیشتر از نزدیک تماشا COVID-19 درمان تحت توسعه است.

روز جمعه سازمان غذا و دارو مجاز اضطراری استفاده از remdesivir برای بیماران بستری با موارد شدید COVID-19. حرکت آن را آسان تر برای بیماران مبتلا به دریافت وریدی دارو است. اما remdesivir عرضه محدود است و جلعاد گفت: دولت ایالات متحده را هماهنگ و توزيع آن به بیمارستان در شهرستانها بیشتر تحت تاثیر COVID-19.

این سازمان تصمیم دو روز پس از نتایج از دو قابل توجهی remdesivir محاکمه علنی شد.

در حال بارگذاری...

"داده ها نشان می دهد که remdisivir روشن-کاهش قابل توجه اثر مثبت در کاهش زمان بهبودی" از COVID-19 گفت: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مورد مطالعه در موسسه خود را حمایت. او گفت که مواد مخدر را تبدیل به "استاندارد مراقبت."

همان روز اما یک مطالعه توسط محققان چینی منتشر شده در مجله لانست در بر داشت remdesivir نمی بهتر از دارونما در درمان به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار در چنین اقداماتی به عنوان بقا و زمان به بهبود بالینی.

جلعاد می گوید لابی آن هزینه ها به شدت افزایش یافته سه ماهه گذشته به دلیل در سال 2019 این شرکت پیوست و گروه تجارت Iea یا تحقیقات دارویی و تولید کنندگان از امریکا است.

بخشی از سالانه حق عضویت می رود به سمت لابی گری است که به طور معمول اضافه شده به سه ماهه اول لابی های آشکار و این اولین سال جلعاد پرداخت حق عضویت برای سال, گفت: سخنگوی شرکت کریس ریدلی. او گفت: "تقریبا همه" اضافی $590,000 بیش از آن در سه ماهه اول سال 2019 لابی رفت سمت Iea حق. Iea کاهش یافته است به اظهار نظر در این بیانیه است.

Iea در نظر گرفته شده است یکی از با نفوذ ترین گروه تجارت در کاپیتول هیل ارسال 183 لابی لابی در صنعت نمایندگی در سال گذشته به عنوان کنگره بحث مواد مخدر قیمت اسکناس که در نهایت متوقف شده با توجه به مرکز سیاست پاسخگو, یک سازمان غیر انتفاعی که آهنگ های مالی مبارزات انتخاباتی و لابی. و گروه تجارت اعضای صرف و حتی بیشتر.

"آنها را نشانه جلوتر و آنها نمی خواهند دولت فدرال را در راه خود می گوید:" بن Wakana مدیر اجرایی بیماران مقرون به صرفه مواد مخدر یک گروه مدافع. او گفت که او مظنون جلعاد تخمگذار زمینه را برای فشار به عقب در برابر کنگره تلاش برای کنترل قیمت COVID-19 مخدر.

تشکر. Jan Schakowsky D-Ill., می گوید جلعاد سابقه باعث می شود او نگران است که remdesivir می تواند قیمت خارج از دسترس اگر غذا و دارو پاک راه را برای آن مورد استفاده قرار گیرد برای COVID-19.

"ما را دیده اند یکی پس از دیگری از این داروها در بازار آمده که فوق العاده هستند. و به جز که آنها تا پایان دور از دسترس برای بسیاری از مصرف کنندگان," او گفت: در مصاحبه با NPR. "ما نمی تواند تحمل کند و به عنوان انسان به عنوان آمریکایی ها برای این به یک فرصت در حال حاضر برای قیمت سنگ آهن در بازار."

جلعاد را قیمت گذاری از گذشته مواد مخدر کشیده شده انتقاد. هنگامی که آن را راه اندازی هپاتیت C درمان در سال 2013 آن را هزینه 1000 $در یک قرص. و این شرکت در یک نبرد قانونی با دولت فدرال بیش از اختراع ثبت شده برای Truvada HIV دارو FDA نیز تایید شده برای استفاده در حفاظت از افراد در معرض خطر عفونت است.

Truvada دارای یک لیست قیمت از بیش از $22,000 یک سال با توجه به GoodRx یک وب سایت است که کمک می کند تا بیماران دریافت تخفیف با مواد مخدر. قیمت نگه داشته است بسیاری از بیماران از گرفتن دسترسی به دارو, بیمار, طرفداران می گویند. این موضوع باعث کنگره شنوایی در سال گذشته است.

جلعاد اهدای اولین 1.5 میلیون دوز از remdesivir اما پس از آن این شرکت کاهش یافته است به آنچه remdesivir قیمت ممکن است. در طی یک کنفرانس تلفنی با سرمایه گذاران در روز پنج شنبه در مورد سه ماهه اول درآمد تحلیلگران خواسته جلعاد مدیر عامل دانیل o'day که آیا آنها می تواند مشابه انتظار بازده remdesivir به عنوان آنها را دیده ام با شرکت های دیگر محصولات است.

"وجود دارد هیچ rulebook وجود دارد دیگر از آن ما نیاز به توان بسیار اندیشمندانه در مورد چگونه ما می توانیم مطمئن شوید که ما با ارائه دسترسی به ما دارو به بیماران در سراسر جهان گفت:" در تماس است. "و انجام است که در راه سازگار با محیط زیست برای شرکت ... سهامداران و اعتراف میکنیم که."

مالیات دهندگان کمک صندوق پژوهش برای remdesivir و بالقوه دیگر واکسن و درمان پس Schakowsky اضافه شدن یک خط به مراقبت در عمل به مطمئن شوید که داروسازان نیست مجموعه, قیمت های گزاف.

"خط در این لایحه اساسا گفت که هر دارویی که ساخته شده بود با هر گونه پول از مالیات دهندگان را به قیمت مناسب," او گفت:. اما او افزود: یک مشکل به وجود آمد که یکی دیگر از خط ساخته شده راه خود را به نهایی لایحه که فروختن به قیمت گذاری تضمین. آن را می خواند: "[بهداشت و خدمات انسانی] وزیر نباید اقدامات است که تاخیر در توسعه محصولات مانند."

در طول یک خانه کمیته انرژی و تجارت شنوایی در فوریه Schakowsky خواسته HHS وزیر الکس آذر به وعده های که coronavirus درمان خواهد بود مقرون به صرفه برای همه است. او کاهش یافته است و به او گفت: "ما نمی توانید کنترل کنید که قیمت و چون ما نیاز بخش خصوصی برای سرمایه گذاری است." آذر سابق الی لیلی و شرکت. اجرایی است.

"به نظر من پس از آن که ما در یک وضعیت گروگان در صورتی که نظر دولت فدرال و مردم در اتهام" Schakowsky گفت. "اگر این چیزی است که آنها می خواهند برای استخراج از مصرف کنندگان به منظور درمان آن, آن را غیر اخلاقی است. و آن را به پایان خواهد رسید در بسیاری از مرگ و میر زیرا مردم قادر نخواهد بود به پرداخت هزینه داروهای خود را."

هر دو جلعاد و Iea کاهش یافته است می گویند که آیا آنها تحت فشار قرار دادند برای مراقبت در عمل عبارت است که منع HHS را از انجام هر کاری که تاخیر در توسعه محصول است.

همانطور که برای قیمت گذاری COVID-19 درمان شرکت و گروه تجارت می گویند که آنها در حال آگاه از نگرانی.

"ما علنا متعهد است که باید remdesivir ثابت شود بی خطر و موثر, ما متعهد به ساخت دارو هر دو در دسترس و مقرون به صرفه به دولت ها و بیماران در سراسر جهان" جلعاد را ریدلی نوشت: در یک ایمیل.

Iea ابراز احساسات مشابه.

"صنعت ما در حال کار در سراسر ساعت به توسعه درمان و واکسن به آدرس COVID-19 بحران بهداشت عمومی و صرفه جویی در زندگی بیماران," Iea سخنگوی هالی کمپبل نوشت: در یک ایمیل. "صنعت اولویت همچنان به ساخت مطمئن شوید که بیماران دسترسی به امن و موثر و مقرون به صرفه درمانی."

دارویی و بهداشتی محصول لابی در طول زمان رشد کرده هدف قرار دادن نزدیک به 300 میلیون دلار در سال 2019 با توجه به مرکز سیاست پاسخگو. هزینه نیز می تواند دوره ای بسته که صورتحساب را روی میز می گوید: تیم LaPira, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه جیمز مدیسون.

شرکت ها ممکن است سطح شیب دار تا لابی برای قرار دادن در "جذابیت" توهین آمیز" به دلیل جاری دادخواهی و یا آینده ادغام او می گوید.

"آن را حس می کند برای یک شرکت به طور موقت به سطح شیب دار تا لابی خود را به عنوان بخشی از خود را بزرگتر تلاش به شما می دانید سرکوب واکنش" LaPira می گوید و اضافه کرد که لابی نیز می تواند کمک به ساده کردن روند قانونی برای یک محصول جدید است.

جلعاد AbbVie و Regneron در میان شرکت های دارویی که به صرف بیشتر در مورد لابی در سه ماهه اول نسبت به آنها تا به حال در فصل های قبلی با توجه به داده ها از مرکز سیاست پاسخگو وارد شده برای NPR. همه آنها در حال کار بر روی تجربی COVID-19 درمان است.

AbbVie HIV مواد مخدر Kaletra است که در حال مطالعه در COVID-19 بيمار و آن را صرف اضافی $90,000 بالا قبلی خود بزرگترین لابی چهارم مجموع $2.98 میلیون در سه ماهه اخیر. AbbVie پاسخ نمی دهند به NPR درخواست برای نظر.

مطالعات مشابه نیز در جریان برای Regeneron را ورم مفاصل و مواد مخدر Kevzara. این شرکت که همچنین کار بر روی آنتی بادی مبتنی بر درمان صرف $370,000 در لابی در سه ماهه اول است که $30,000 بالاتر از سه ماهه آخر سال 2019 آن قبلی بالاترین چهارم.

"ما لابی صرف در Q1'20 افزایش کمی بیش از سه ماه قبل با توجه به افزایش تعاملات با سازمان های دولتی مختلف در اطراف COVID-19 همه گیر و کار ما به توسعه یک درمان/پیشگیرانه رویکرد" Regeneron سخنگوی الکساندرا بویی نوشت: در یک ایمیل. "از نظر قیمت گذاری ما در حال کار سخت به ضرب و شتم COVID-19 و درمان است که مقرون به صرفه و در دسترس است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن