دا: 69 محکوم ممکن است شواهد نادرست سابق تگزاس پلیس

هوستون - دادستان چهارشنبه اعلام کردند آنها بر این باورند 69 اضافی از مردم ممکن است به اعدام محکوم شده است نادر

توسط MINERALNEWS در 7 اسفند 1398

هوستون - دادستان چهارشنبه اعلام کردند آنها بر این باورند 69 اضافی از مردم ممکن است به اعدام محکوم شده است نادرست شواهد از سابق هوستون افسر پلیس که موارد در حال بررسی زیر یک داروی کشنده raid.

اعلام می آید پس از قضات در اوایل این ماه اعلام بی گناه, دو برادر که مجرم شناخته شده بود بر اساس شهادت افسر سابق جرالد Goines.

Goines' کار با هوستون اداره پلیس مبارزه با مواد مخدر واحد آمده است تحت بررسی پس از ژانویه 2019 مواد مخدر حمله که در آن دنیس تاتل, 59 و Rhogena نیکلاس 58 کشته شدند.

دادستان ادعا Goines, 55, دروغ برای به دست آوردن حکم به جستجو در صفحه اصلی با این ادعا که محرمانه خبرچین خریداری کرده بود به هروئین وجود دارد. Goines بعد گفت: هیچ خبرچین و که او تا به حال خریداری داروهای خود آنها ادعا می کنند. پنج افسران از جمله Goines زخمی شدند در این حمله.

"ما نیاز به حذف مردم محکوم صرفا در کلام یک افسر پلیس است که ما دیگر نمی توانیم اعتماد" گفت: شهرستان هریس دادستان منطقه کیم Ogg.

نیکول DeBorde, Goines' وکیل گفت: این خبر توسط Ogg دفتر یک راه به "سم" بالقوه منصفه در Goines' مورد و به صورت صوتی به ترویج و خودش جلوتر از شدت رقابت دموکراتیک اولیه روز سه شنبه به دفتر او.

"اما از آنجا که این بی اساس و پشتیبانی اتهامات به راحتی تراز با او بسیار استفاده عمومی از این پرونده را در مبارزات انتخاباتی و ارائه پایان اجرای قوانین منع او از بحث در مورد حقایق از انتظار مورد مسائل مربوط به آزادی مطبوعات پس از انتشار آخرین در آخرین فشار قبل از سوپر شنبه" DeBorde گفت.

در اوایل این ماه اوتیس پتک و برادرش استیون اعلام شد بی گناه توسط قضات پس از وکلای مدافع و دادستان توافق کردند که Goines دروغ گفته بود در طول محاکمه در مورد خرید مواد مخدر از خواهران و برادران در سال 2008. اوتیس پتک بود محکوم به هشت سال زندان و بعد paroled در حالی که برادرش مجرم به اتهام مواد مخدر و محکوم به 10 سال در زندان است.

نهایی حکم پتک برادران موارد در حال بررسی است و قبل از تگزاس دادگاه کیفری و تجدید نظر.

دادستان در چهار شنبه ظ حرکات درخواست قضات برای تعیین وکیل مدافع برای 69 نفر به طوری که موارد خود را می تواند مورد بررسی برای دیدن اگر اعتقادات خود باید لغو شود.

بسیاری از 69 مورد مربوط به اتهام مواد مخدر است که در آن افراد دریافت احکام اعم از چند ماه در زندان شهرستان به مدت چهار سال در زندان ایالتی. Goines تنها شاهد به مواد مخدر جرم در همه این موارد دادستان گفت. هیچ یک از 69 نفر هنوز در زندان.

پس از حمله دادستان شده اند بررسی هزاران نفر از موارد به کار گرفته شده توسط هوستون اداره پلیس مبارزه با مواد مخدر بخش Goines و دیگری افسر سابق استیون برایانت.

Ogg گفت: متهمان در موارد از سال 2008 تا سال 2019 در آن Goines ایفا نقش اساسی را به عنوان یک فرض است که او ارائه شواهد نادرست به امن خود را محترم بشمارند.

Goines مواجه است دو فقره جنایت قتل در دادگاه های ایالتی برای مرگ تاتل و نیکلاس و رو به هفت فقره در دادگاه فدرال بیش اتهام ارائه اطلاعات نادرست در حمله.

برایانت نیز در مواجهه با دولت و فدرال اتهامات در حمله. هر دو نفر برطرف وظیفه پس از تیراندازی و بعد از آن بازنشسته شد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

___

دنبال Juan A. Lozano در توییتر https://twitter.com/juanlozano70tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن