دسته‌بندی نشده

جوان سازی جهانی صورت ، تکنیک جدید

© نویسنده (ها) 2018. دسترسی آزاد این مقاله تحت مجوز  مجاز است ، که اجازه استفاده محدود ، اشتراک گذاری ، تطبیق ، توزیع و تولید مثل در هر رسانه یا فرمت ، به هر منظور ، حتی از نظر تجاری ، تا زمانی که اعتبار لازم را به نویسنده (بازدید کنندگان) اصلی و منبع بدهید ، پیوندی به مجوز Creative Commons ارائه دهید و نشان دهید که آیا تغییراتی ایجاد شده است.

چکیده
پیری صورت ترکیبی از اثرات متعدد مانند قرار گرفتن در معرض آفتاب ، تنباکو ، استرس محیطی و دود است که منعکس کننده اثرات تجمعی و پویا زمان بر روی پوست ، بافت های نرم و اجزای عمیق ساختاری صورت است که یک تغییر مهم را در ویژگی های ساختاری نشان می دهد. پوست و از دست رفتن حجم صورت. در حال حاضر بسیاری از تکنیک های مختلف برای انجام لیفت صورت استفاده می شود ، هدف نهایی کسب نتایج خوب با رعایت ایمنی بیمار است. در این مقاله یک رویکرد جدید برای جوان سازی صورت با ترکیب عناصر انعقادی عضلانی سطحی (SMAS) بر روی چهار بردار ، با یک بلفاروپلاستی برای دستیابی به بهبودی پایدار در پیری صورت ، توصیف شده است. کشیدن SMAS روی بخیه سه بردار از ارتفاع در زیر پوست را در ریتیدکتومی میانی ، که به فاشیای Lorè و به سومین بردار ارتفاعی پلاستیک در پشت گوش مرتبط است ، فراهم می کند. روش بلفاروپلاستی اغلب در اجرای جوانسازی جهانی صورت غیرقابل اجتناب است. این امر به دست آوردن نتایج بسیار عالی هم از نظر زیبایی شناختی و هم از توانمندسازی خوب بیماران امکان پذیر است. این تکنیک جدید جراحی با نام “تکنیک KORU” در بین 31 بیمار بین اکتبر 2010 تا اکتبر 2012 مورد استفاده قرار گرفت و نتایج پایدار ، کاهش صدمات و احترام به هواپیماهای آناتومیک به همراه داشت. این روش با خیال راحت و به راحتی می تواند تحت بی حسی موضعی به عنوان یک روش میانی جدا شده ، احترام و محافظت از عصب صورت انجام شود. این نوع تکنیک کایروپراکتیک توسط جراحان جوان قابل استفاده است.

جوان سازی پوست صورت در سال 2020

پیری صورت ، جوان سازی ، اسماس ، تکنیک جراحی ، هواپیماهای آناتومیک ، میانی ، بلفاروپلاستی

مقدمه
پیری صورت می تواند اثرات زیر را به همراه داشته باشد: کشیدگی پلک تحتانی ، چاپلوسی برجستگی های بدخیم ، ریزش حجمی در ناحیه زیرین گونه ، برجستگی گونه ها و تعمیق چین بینی. رباط های پشتی صورت از بافت نرم صورت در وضعیت آناتومیکی نرمال پشتیبانی می کنند و در برابر تغییر گرانشی مقاومت می کنند. در سال 1976 ، میتز و پیرونی [1] سیستم عضلانی- پونئوروتیک سطحی (SMAS) را توصیف کردند و پس از این تاریخ چندین عمل جراحی بهبود یافت. این تکنیک ها نتایج عالی را به وجود می آورند ، اما نیاز به یک شکاف کامل دارند و پتانسیل مرگ و میر بیشتر دارند. توزیع آناتومیکی عصب صورت توسط نویسندگان مختلف مورد بررسی قرار گرفته است [2] و در حین عمل جراحی باید خطرناک ترین ناحیه صورت ، که نگران کننده ترین آن است ، در نظر گرفته شود. شاخه جلو یکی از اعصاب متداول در جراحی پلاستیک است. مسیر شاخه فرونتال را می توان با دو خط واگرا که از ناحیه گوش شروع می شود و به [3] تا انتهای جانبی ابرو [4] و به بالاترین سطح جلوی جلو می رود ، روی پوست کشید. برای یافتن شاخه های پیشانی ، جستجوی شریان تمپورال سطحی مفید است. شاخه های عصب باکال و زایگوماتیک از موقعیت عمیقی برخوردار هستند و در چین و بینی چربی اضافی از پوست و چربی وجود دارد که از عصب زیرین محافظت بیشتری می کند. شاخه فک پایین [5] در 80٪ موارد در بالای حاشیه پایین فک پایین قرار دارد ، در 20٪ باقی مانده قوس را در زیر لبه تحتانی این استخوان تشکیل می دهد و همیشه درون یا عمق فیبرهای عضلانی جریان می یابد. پلاستیک در این ناحیه تقریباً خطر آسیب دیدگی عصب وجود ندارد. در این مطالعه ، نویسندگان ، کلمبو و روولو ، یک روش ساده و ایمن برای لیفتینگ صورت ، تکنیک KORU را برای بیماران خود طراحی کرده اند و برای اولین بار در این روش جراحی ، جراحان جوان را راهنمایی می کنند.

مواد و روش ها
بین اکتبر 2010 و اکتبر 2012 ، 31 بیمار با استفاده از تکنیک جراحی لیفت صورت به نام KOru ، که توسط نویسندگان Colombo و Ruvolo تصور شده بود ، تحت عمل جراحی قرار گرفتند. 25 زن و 6 مرد بودند. سن بیماران بین 35 تا 64 سال بود. همه بيماران تحت عمل جراحي قرار گرفتند.

اطلاعات تکنیکی
برش پوستی در امتداد خط موی موقت انجام می شود و به موقعیت متعارف قشر صورت در حفره حفره خلفی خلفی گسترش می یابد ، به صورت خلفی بر روی ماستوئید به دنبال یک خط کانال شنوایی خارجی امتداد می یابد. پوسته پوستی در یک صفحه زیر جلدی بلند می شود و دیسکسیون تا 2 سانتی متر از لایه آزمایشگاهی امتداد می یابد تا به شاخه های باکال عصب صورت احترام بگذارد. در انتها شکاف انجام می شود تا در معرض گردن و لبه فک پایین قرار گیرد و از خارج تا لبه مداری و فراتر از لبه فوقانی زایگوم امتداد یابد. نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *