صهیون است آخرین پارک ملی به دلیل گسترش ویروس

سالت لیک سیتی – سنگ قرمز مناظر در پارک ملی صهیون بسته شد به جمعه به عنوان یوتا سایت شد آخرین پارک ملی به قفل دروازه های خود را برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

رهبران محلی به نام به حال برای بسته شدن و رژیم صهیونیستی است. گری هربرت گفت که مشورت با داخلی بخش تصمیم گیری کند.

“کسانی که در این پارک باید بقیه روز را به جمع آوری وسایل خود و ترک” هربرت گفت. “دو هفته آینده بسیار مهم است بنابراین ما در حال گرفتن یک موضع تهاجمی تر.”

این پارک در حال حاضر خود را بسته شاتل اردو و بخشی از محبوب دنباله پیاده روی برای تضعیف جمعیت. اما شهردار دروازه جامعه اسپرینگدیل و دیگران به نام برای بسته شدن کامل.

پارک ملی صهیون سرپرست جف Bradybaugh در بیانیه ای گفت که بازدید کننده داشته که از سراسر کشور در اعداد ساخته شده است که آن را دشوار اجتماعی را حفظ فاصله. دو جاده است که رفتن را از طریق پارک باز باقی خواهد ماند برای ساکنان محلی تنها با توقف در جلو و آف ممنوع, او گفت:.

یوتا و آریزونا نیز کار با دولت فدرال را تعطیل رمپ قایق در دریاچه پاول هربرت گفت.

صهیون بسته شدن در آمد و دو روز پس از گراند کانیون پارک ملی بسته شد در میان محلی فشار است. دو پارک پیوست یک لیست در حال رشد از کشور محبوب ترین پارک های ملی که بسته اند از جمله Yellowstone, Grand Teton, Great Smoky Mountains, Glacier, قوس و دره. برخی از کسانی که تماس ساخته شده بودند به درخواست فرمانداران و مقامات بهداشتی در این کشورها است.

بیش از دو هفته پیش, داخلی, وزیر, دیوید برنارد اعلام کرد او صرف هزینه های ورودی به مردم در فضاهای باز به از نو خلق کردن در حالی که اجازه پارک superintendents به تصمیم گیری خود را در مورد آنچه که مورد نیاز بود به پایبندی به توصیه های فرم مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

National Parks Conservation Association, یک گروه غیر انتفاعی است که طرفداران در پارک مسائل مربوط به سیاست گفت: آن را به حال شده است “فراتر از بی پروا” برای دولت به حفظ گراند کانیون و صهیون باز

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im